Česko – Chorvátsko 3:1 (kon.) | Írsko – Slovensko sk 1:2 (kon.)
Česko
3:1 (1:1)
Chorvátsko
cz Streda 22.03.2023, 12:00 • Sports Center CF Fão, Fão (POR) • Kvalifikácia ME U19 • Skupina 4

86
    Česko právě vstřelilo branku!
    Necelých deset minut stačilo DANIELU ŠMIGOVI k tomu, aby skóroval. O vítězství Česka je tak téměř rozhodnuto. 3:1. Asistence: Slončík.

56
    Kapitán našel skvěle naběhnutého MATĚJE ŠÍNA a Češi jdou poprvé v utkání do vedení! 2:1.

32
    Tak to bylo rychlé! Lvíčata nemusí příliš dlouho dotahovat, jelikož po třech minutách srovnává LUKÁŠ AMBROS! 1:1.

29
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval MATEJ MATIĆ, který posílá Chorvatsko do vedení! 0:1.

Štěpán Navrátil

Góly: 32. Ambros, 56. Šín, 86. Šmiga – 29. Matić

Karty:   20. Ambros (CZE), 61. Kričfaluši (CZE), 68. Vojta (CZE) – 18. Gubijan (CRO), 65. Rukavina (CRO), 88. Šotiček (CRO)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:15.
    Česko: Dvořák – Krejčí, Kričfaluši, Čoudek – Mašek, Grygar, Ambros (C), Šín, Kubr – Vojta, Špatenka
    Náhradníci: Hrubý, Kukučka, Beran, Šmiga, Vachoušek, Cahel, Gaszczyk, Slončík

Tréner: Radek Bejbl

Chorvátsko: Sajko – Gubijan, Živković, Matić, Bodetić – Šotiček, Lukanić, Brajković, Krivak, Rukavina (C) – Antunović
    Náhradníci: Buljan, Đolonga, Babić, Katinić, Tikvic, Bukvić, Topić, Capan

Tréner: Josip Šuminic

Rozhodca: Oleksij Derevinskij (UKR). Asistenti: Oleksandr Berkut (UKR), Andre Filipe Nogueira Dias (POR). Čtvrtý rozhodčí: Carlos Andre Fernandes Macedo (POR)