Poľsko – Česko 1:0 (kon.)
Poľsko
1:0 (0:0)
Česko
cz Streda 22.03.2023, 12:00 • Parque Desportivo Sant'Ana • Kvalifikácia ME U17 • Skupina 5

Velká nepříjemnost na úvod kvalifikace. Český tým do sedmnácti let zápas proti Polsku nezvládl a prohrál nakonec 0:1, když jedinou branku zápasu vstřelil v 84. minutě Mike Huras. (14:01:54)

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým Polsko (Krzysztof Kolanko).

90+3
    Vojtěch Hranoš se ocitl v ofsajdu.

90+1
    Nastavovat se bude šest minut.

89
    Žlutá karta pro tým Polsko (Jakub Krzyżanowski).

88
    Žlutá karta pro tým Česko (Daniel Kubát).

84
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Velká nepříjemnost pro český tým! Necelých deset minut před koncem se prosadil MIKE HURAS a Polsko vede 1:0!

83
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází David Hájek, přichází Roman Mokrovics.

78
    Střídání v týmu Polsko:
    ze hřiště odchází Mateusz Skoczylas, přichází Oskar Tomczyk,
    ze hřiště odchází Daniel Mikołajewski, přichází Mike Huras.

72
    Saal se dostal k zahrávání rohového kopu, bránu soupeře ale Češi neohrozili.

71
    ze hřiště odchází Filip Rejczyk, přichází Igor Brzyski.

71
    Po faulu Hranoše budou u balonu fotbalisté Polska.

70
    ze hřiště odchází Daniel Rus, přichází Samuel Pikolon.

68
    Ke střele se dostal střídající Rózga, mířil ale mimo.

64
    Střelu Mokrovicse musel zastavovat gólman Piekutowski. Byla to vůbec první střela českého týmu, která mířila mezi tři tyče.

61
    Žlutá karta pro tým Česko (Bohuslav Musil).

57
    ze hřiště odchází Filip Wolski, přichází Filip Rózga.

52
    Soupeř českého týmu je nyní nebezpečnější. Do dalšího zakončení se dostali Borys a následně Skoczylas. Střelu prvního musel zastavovat Heerkens, druhý mířil mimo.