Sivasspor – Fiorentina 1:4 (kon.) | Djurgården – Lech Poznań 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Bazilej sk 2:2 (1:4 po pen.)
West Ham – Larnaca 4:0 (kon.) | Alkmaar – Lazio 2:1 (kon.) | Nice – Tiraspol 3:1 (kon.)
Villarreal – Anderlecht 0:1 (kon.)
koniec po penal. (1:4)
ŠK Slovan Bratislava
2:2 (2:0)
FC Bazilej 1893
Štvrtok 16.03.2023, 18:45Európska konferenčná liga • Osemfinále

Slovan bol na pokraji veľkého úspechu, no nepodarilo sa mu urobiť definitívny krok smerom k postupu. V 17. minúte viedol 2:0 po góloch Abubakariho a Kucku. V 53. minúte znížil Calafiori, v tretej minúte nadstaveného času vyrovnal Amdouni. Predĺženie gól neprinieslo, v penaltovom rozstrele bola úspešnejšia Bazilej, ktorá premenila všetky štyri pokusy, za belasých skóroval iba Lovat, Kucka ani Barseghjan svoje pokusy nepremenili. Do štvrťfinále Európskej konferenčnej ligy tak postupuje Bazilej. (21:30:50)