Union Berlín – St.Gilloise | 3:3 (kon.) | | | Leverkusen – Ferencvároš | 2:0 (kon.) | | | Lisabon – Arsenal | 2:2 (kon.) |
AS Rím – Sociedad | 2:0 (kon.) | | | Sevilla – Fenerbahce | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Freiburg | 1:0 (kon.) |
Manchester United – Real Betis | 4:1 (kon.) | | | Doneck – Feyenoord | 1:1 (kon.) |
Larnaca – West Ham | 0:2 (kon.) | | | Tiraspol – Nice | 0:1 (kon.) | | | Anderlecht – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Fiorentina – Sivasspor | 1:0 (kon.) | | | Lech Poznań – Djurgården | 2:0 (kon.) | | | Bazilej – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) |
Gent – Başakşehir | 1:1 (kon.) |
koniec
FC Bazilej 1893
2:2
(2:1)
ŠK Slovan Bratislava
Daniela Mesíková
Góly:
6. Amdouni, 40. Zeqiri – 17. J. Medveděv, 70. Abubakari
Rozhodca: Obrenovič – Praprotnik, Kordež (SLO)
Diváci:
Karty: 45+2. Weiss (SBA), 62. Lichý (SBA), 73. Kašia (SBA)
Nepremenená penalta:
FC Bazilej 1893:
Hitz – Lang, Pelmard, Calafiori – Novoa, Xhaka (C) (63. Diouf), Burger, Kade (63. López) – Ndoye (87. Millar), Amdouni – Zeqiri (78. Augustin).
Náhradníci: Salvi, De Mol – Essiam, Adams.
Tréner:
ŠK Slovan Bratislava: Chovan – J. Medveděv, Kašia, De Marco, Lovat – Kucka (90+3. Jarjué), Lichý – Čavrić (77. Agbo), Weiss (C) (77. Green), Čakvetadze (77. Barseghjan) – Abubakari (87. Zmrhal).
Náhradníci: Trnovský, Hrdina – Križan, Sharani, Pauschek, Koseček, Marcelli.
Tréner:
Náhradníci: Salvi, De Mol – Essiam, Adams.
Tréner:
ŠK Slovan Bratislava: Chovan – J. Medveděv, Kašia, De Marco, Lovat – Kucka (90+3. Jarjué), Lichý – Čavrić (77. Agbo), Weiss (C) (77. Green), Čakvetadze (77. Barseghjan) – Abubakari (87. Zmrhal).
Náhradníci: Trnovský, Hrdina – Križan, Sharani, Pauschek, Koseček, Marcelli.
Tréner:
Rozhodca: Obrenovič – Praprotnik, Kordež (SLO)
Diváci:
Štvrtok 16.03.2023
Slovan Bratislava - Bazilej 2:2
Slovan Bratislava - Bazilej 2:2
Góly: 10. Abubakari, 17. Kucka – 53. Calafiori, 90+3. Amdouni
Karty: 46. De Marco (SBA), 86. Lovat (SBA) – 85. Zeqiri (BAS), 104. Calafiori (BAS)
Penaltový rozstrel:
1. séria:
0:1 Andy Diouf (BAS)
0:1 Juraj Kucka (SBA)
2. séria:
0:2 Mohamed Zeki Amdouni (BAS)
0:2 Tigran Barseghjan (SBA)
3. séria:
0:3 Riccardo Calafiori (BAS)
1:3 Lucas Lovat (SBA)
4. séria:
1:4 Darian Males (BAS)
z ihriska odchádza Juraj Kucka, prichádza Maudo Jarjué.
z ihriska odchádza Dan Ndoye, prichádza Liam Millar.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Malik Abubakari, prichádza Jaromír Zmrhal.
z ihriska odchádza Andi Zeqiri, prichádza Jean-Kévin Augustin.
z ihriska odchádza Giorgi Čakvetadze, prichádza Tigran Barseghjan,
z ihriska odchádza Vladimír Weiss, prichádza Andre Green,
z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Uche Henry Agbo.