Nantes – Lens 2:1 (kon.) | Toulouse – Rodez 6:1 (kon.) | Marseille – Annecy 2:2 (6:7 po pen.)
Toulouse FC
6:1 (5:0)
Rodez AF
cz Streda 01.03.2023, 18:45 • Stadium Municipal, Toulouse • Francúzsky pohár • Štvrťfinále

Toulouse jasně převálcovali Rodez a postupují tak do dalšího kola Coupe de France. Zápas už byl za stavu 5:0 rozhodnutý po prvním poločase. Ve druhém poločase se ještě trefil Dallinga z penalty a Younoussa se prosadil z jediné střely na bránu hostů. (20:33:32)

90

89
    Rodez budou zahrávat rohový kop.

88
    Zápas už se dohrává v klidovém tempu, hraje se ne středu hřiště.

85
    Domácí už budou zahrávat svůj 11 rohový kop v zápase.

84
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

83
    Toulouse kontrolují zápas a kombinují s míčem na vlastní polovině.

82
    V nadějné šanci se ocitl Hamulic, ale jeho střela neměla razanci a byla velmi mizerná.

81
    Domácí si rohový kop zopakují.

80
    Aboukhlal tečovaným centrem vybojoval rohový kop.

79
    Suazo přihrál pouze do prostoru, kde se nacházeli jeho protihráči a přišel tak o míč.

78
    Soumano se hnal za dlouhým míčem, ale Haug vyběhl a byl u něj včas.

76
    Rychlý centr, který vykouzlil Hamulic, bohužel pro něj a pro všechny příznivce domácího celku nenašel centr žádného z jeho spoluhráčů.

74
    Střídání v týmu Rodez Aveyron Football:
    ze hřiště odchází Chougrani, přichází Vandenabeele,
    ze hřiště odchází Pembele, přichází Soumano.

73
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Diarra.

71
    Toulouse mohl po sedmé překonat brankáře Secchiho, Birmancevic se natahoval za dlouhým míčem před bránou Rodez, ale chyběli mu opravdu milimetry, aby doklepával do prázdné brány.
    70. Wilitty YOUNOUSSA - 6:1

70
    Rodez právě vstřeliol branku!
    Autorem branky je YOUNOUSSA.
    První střela hráčů Rodez končí hned brankou. WILLITY YOUNOUSSA si našel za hranou vápna odražený míč a vymetl pravý horní růžek Toulouské brány, Haug byl bez šance.

Pavel Budař

Góly: 5. Aboukhlal, 7. Boomen, 10. Dallinga, 21. Chaibi, 38. Suazo, 51. Dallinga – 70. Younoussa

Karty:   20. Raux-Yao (RDZ)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 13:1. Střely mimo: 6:8. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:10.
    Toulouse FC: Haug – Desler, Costa, Nicolaisen, Suazo – Spierings, Dejaegere (C) – Van den Boomen, Aboukhlal, Dallinga – Chaibi.
    Náhradníci: Dupé, Diarra, Keben, Kamanzi, Genreau, Sierro, Birmancevic, Onaiwu, Hamulic

Tréner: Montanier P.

Rodez AF: Secchi – Boma, Raux-Yao, Buades – Chougrani, Torres, Valerio, Younoussa – Park, Pembele, Depres (C).
    Náhradníci: Hernandez, Vandenabeele, Abdallah, Boissier, Rajot, Danger, Mendes, Corredor, Soumano.

Tréner: Santini D.

Rozhodca: Pignard J.