2:2 (1:2)
MFK Zemplín Michalovce
Piatok 24.02.2023, 17:30 • ZELPO Aréna Podbrezová • Niké liga • 21. kolo

Držanie lopty: 72 % : 28 %.
    Strely na bránku: 7:3. Strely mimo: 9:1. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:10. (19:29:46)

V Zelpo aréne je dobojované. Michalovce neudržali polčasové vedenie, keď sa po pokutovom kope presadil Pavúk. Zaujímavé stretnutie je na konci, mužstvá si body podelia.

Od nás je to všetko, prajeme vám pekný športový večer.

90+6

90+6
    Predošlé slová mohol znegovať Kotula, ktorý sa rútil sám na bránu, bravúrnym zákrokom sa blysol Ludha. Toto môže hostí poriadne mrzieť.

90+6
    V samom závere ešte hlavička Kuzmu, lenže minula ľavú tyč. Zdá sa, že mužstvá si dnes body rozdelia.

90+5
    Záver duelu je rozháraný a aj trošku nervózny. Podbrezová sa nevie dostať do zakončenia a čas sa kráti.

90+4
    Podľa reakcie je potrestaný tréner Norbert Hrnčár, čo potvrdil aj miestny hlásateľ.

90+3
    Ani z jednej štandardky neohrozili Ludhovu bránu a znovu v akcii rozhodca. Žltú kartu ukazuje asistentovi trénera Norberta Hrnčára.

90+2
    Hostia sa umne bránia a v krátkom časovom slede vybojovali dva rohové kopy.

90+2
    Žltá karta Michalovce, vidí ju Michal Ranko.

90+1
    Hrať budeme ešte šesť minút.

90
    Žltá karta Michalovce. Za zdržiavanie hry ju vidí brankár Benjamín Száraz.

90
    Beží nám posledná minúta riadnej hracej doby. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Sangare robí vietor v obrane, ale strážia ho hneď dvaja hráči súpera. Michalovce odolávajú, vykopávať bude Száraz.

88
    Tlak Podbrezovej narastá. Pribúdajú aj šance, ale skóre je stále nerozhodné. Čo prinesú záverečné desiatky sekúnd?

87
    Striedanie Michalovce.
    Odišiel Zvonko Ceklič, prišiel Daniel Magda.

86
    Obrovská šanca domácich. Pavúk si pekne našiel priestor na prihrávku vzduchom, hľadal hlavu Horváta, tomu chýbali z piatich metrov centimetre na úspešné zakončenie.

85
    Horvát otravoval súperových hráčov, ale loptu nevybojoval.

84
    Striedanie Podbrezová. Dohral Samuel Ďatko, prišiel Jozef Špyrka.

Milan Gončár

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 25. M. Bartoš (Talakov), 80. Pavúk (pen.) – 16. Adekunle (Marcin), 32. Kanu

Karty:   78. Ceklič (MIC), 90. Száraz (MIC), 90+2. Ranko (MIC)   42. Marcin (MIC)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:10.
    FK Železiarne Podbrezová: Ludha (C) – Grešák, Bakaľa, M. Bartoš – Ďatko (84. Špyrka), Paraj (46. Pavúk), Bariš, Talakov (46. Sangare) – Š. Faško (66. Horvát), Kuzma, Kabongo (46. Kukoľ).
    Náhradníci: Luksch, Rehák – M. Belko, Šikula, Hečko.

Tréner: Roman Skuhravý

MFK Zemplín Michalovce: Száraz – Ceklič (87. Magda), Volanakis, Marjanovič, Kotula (C), Vaško – Slebodník (76. Qose), Njie, Marcin – Kanu (46. Ranko), Adekunle (67. Peña).
    Náhradníci: Kožuchar – Žofčák, Begala, Jánošík, Petrík.