Liberec – Otrokovice 9:7 (kon.) | Sparta – Ostrava 4:6 (kon.) | Tatran – Vítkovice 4:3 (kon.)
Black Angels – Bohemians 9:10 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
4:3 (1:2, 3:0, 0:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 22.01.2023, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga (CZ) • 20. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (18:50:42)

Konec zápasu je tady. Tatran ubránil závěr zápasu, a ač třetí třetinu prohrál, díky náskoku z druhé třetiny zápas vyhrává. Střešovice zůstávají dál neporaženy. Vyhlášení nejlepších hráčů: Tatran Střešovice – Matěj Havlas, na straně Vítkovic byl vyhlášen Ondřej Vítovec.

59:55
    Vítkovice v poslední šanci netrefují branku.

59:25
    Jurco likviduje i další zakončení hostů.

59:11
    Šebesta vystřelil, jeho pokus byl zneškodněn.

58:37
    Jakmile Vítkovice získaly míček, hrají znovu o hráče navíc.

58:08
    Zubek se podle sudího dopustil faulu. Tatran rozehraje.

57:50
    Vítkovice sice drží míček, jsou však spíš na své straně.

57:02
    Nyní už hosté v šesti.

56:35
    Zatím mají však v držení balonek domácí. Hosté se snaží napadat.

56:21
    Po oddechovém času to zkusí hosté bez brankáře, hned jakmile získají Vítkovice míček.

56:20
    Oddechový čas pro tým 1. SC TEMPISH Vítkovice.

55:25
    Beneš nebezpečně zakončoval. Do branky ale balonek nezapadl.

53:27
    Vítkovice se snaží znovu tlačit do branky Tatranu. Jsou jen o branku pozadu, do konce hry zbývá asi šest a půl minuty.

52:30
    Hanák dostal přihrávku za posledního obránce. Kdyby se mu podařilo míček zpracovat, mohl být rázem sám před brankářem s míčkem.

51:58
    Vavroušek byl nedovoleně bráněn, Tatran bude pokračovat.

51:26
    Delong se s míčkem obtočil kolem hráče a mohl pokračovat směrem dopředu.

50:41
    Přihrávku před branku Střešovic nikdo z hostů nenašel.

Matěj Šoba

Góly a asistencie: 10. T. Hanák (Havlas), 22. T. Hanák (Havlas), 34. Kreysa (Mar. Čermák), 37. Němeček (Havlas) – 2. Zubek (Matejčík), 3. O. Vítovec (Delong), 45. Šebesta (Matejčík)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Jurco (Draslar) – Němeček (C), Sládeček, M. Mühlfait – Mare. Beneš, Havlas, T. Hanák, Vavroušek, Šimek, Kún, Šindelář, Meliš, Tlapák, Mar. Čermák, Kreysa, Eliáš, Sádlo, Malhocký, Péc.
    Tréner: Lukáš Beneš

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Besta, O. Vítovec, Pažák, Hubálek, Šebesta, Galia, Kaleta – Šindler, R. Gattnar, Delong, Zubek, Matejčík (C), Fukala, Palčinský, M. Gattnar, Sidunov, Jankovský, Slončík.
    Tréner: Tomáš Martiník

Rozhodca: Přemysl Bališ, Peter Varga