Chrudim – Opava 1:3 (kon.) | Servette – Slavia 0:3 (kon.) | Plzeň – Heidenheim 1:1 (kon.)
Jablonec – Sion 0:1 (kon.) | Servette – Slavia 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (1:0)
1.FC Heidenheim 1846
cz Piatok 13.01.2023, 15:00 • Benidorm, Španělsko • Prípravný zápas

Přípravný zápas mezi Plzní a německým druholigovým Heidenheimem končí ve španělském Benidormu remízou 1:1. Plzeň ve svém úvodním zápase na soustředění vedla po prvním poločase díky gólu Milana Havla po rohovém kopu, Heidenheim ale dokázal ve druhém poločase vyrovnat. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (16:49:10)
    Zápas skončil nerozhodně

90+2

90+2
    ... po přihrávce do vápna se dokázal německý celek ubránit.

90+1
    V samém závěru má Plzeň ještě výhodu standardní situace...

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby. Dá se očekávat, že nastavení bude maximálně dvě minuty.

88
    Heidenheim podnikl rychlý protiútok, po kterém bude vykopávat brankář plzeňského týmu.

87
    Protiútok Heidenheimu dokázali hráči Plzně zastavit a budou vhazovat na své polovině.

86
    Je pískán útočný faul Plzně. Míč pro Heidenheim.

85
    Až teď se Plzni povedlo dostat ke střele. Míč ale mezi tři tyče nezamířil. Vykopávat tak bude Eicher.

84
    Další pokus o průnik byl středem hřiště. Obrana Heidenheimu ale tento pokus zastavila.

83
    ... po centru na penaltu se sice Západočeši neprosadili, balon ale i tak mají v držení a pokračují v obléhání.

82
    Plzeň vybojovala rohový kop...

80
    Další snažení musí Plzeň začít až od svého brankáře.

78
    Ani další pokus o rychlý průnik plzeňským hráčům nevyšel.

75
    Plzeň má nyní více ze hry, zatím ale bez střeleckých možností.

72
    Je máván a pískán ofsajd Heidenheimu.

70
    Na balonu pokračuje český celek, který ale teď nemůže pokračovat v ofenzivě, jelikož na zemi zůstal ležet jeden z německých hráčů.

67
    Teď už to Plzni vyšlo. Se střelou si ale poradil brankář Eicher.

Michal Heřman

Góly: 29. Havel – 58. Geipl

FC Viktoria Plzeň: Základní sestava: Staněk – Holík, Hejda (K), Pernica, Havel – Květ, Kalvach – Kopic, Bucha, Jirka – Chorý. Sestava od 61. minuty: Staněk – Holík, Kaša, Pernica, Sýkora – Modou, Kalvach – Kronus, Bucha, Pilař – Durosinmi
    1.FC Heidenheim 1846: 1. poločas: Müller – Busch, Schöppner, Siersleben, Mainka (K), Kleindienst, Thomalla, Sessa, Föhrenbach, Maloney, Beste. 2. poločas: Eicher – Geipl, Pick, Rittmüller, Burnic, Biankadi, Kühlwetter, Köther, Keller, Ramusovic, Theuerkauf