Real Betis – Barcelona 2:2 (2:4 po pen.)
koniec po penal. (2:4)
Real Betis
2:2 (0:1)
FC Barcelona
cz Štvrtok 12.01.2023, 20:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielský Superpohár • Semifinále
    101. Loren MORON - 2:2

101
    Real Betis právě vstřelil branku! Dramatický duel pokračuje! Real Betis ještě před koncem první části prodloužení vyrovnává! Po centru z pravé strany ustál souboj na malém vápně LOREN MORON a patičkou se štěstím dostal míč za brankovou čáru!
    94. Ansu FATI - 1:2

94
    Barcelona právě vstřelila branku! Tentokrát už se Barcelona skutečně dostává do vedení! Obrana Betisu odvrátila centr z přímého kopu jen na hranici velkého vápna a ANSU FATI z voleje pohotově uklidil míč do sítě!
    78. Nabil FÉKIR - 1:1

78
    Real Betis právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Hostující celek se krátce před koncem dostává zpátky do utkání. Po skvělém přenesení hry dostal mnoho prostoru NABIL FEKIR, který technickou střelou poslal míč k přední tyči!
    41. Robert LEWANDOWSKI - 0:1

41
    Barcelona právě vstřelila branku! Barcelona se v závěru prvního poločasu dostává do vedení a tentokrát už branka skutečně bude platit! Přihrávku do vápna dostal ROBERT LEWANDOWSKI, jehož první pokus zablokoval obránce, ale polský útočník míč placírkou doklepl do sítě!