Swarovski Tirol – Liberec 1:1 (kon.) | Trnava – Zlín sk 1:1 (po 2.pol)
prest. pred predl.
FC Spartak Trnava
1:1 (1:0)
FC Zlín
Streda 11.01.2023, 16:00 • Ta'Qali National Stadium, Ta'Qali (Malta) • Tipsport Malta Cup

Dnešný duel je úspešne za nami. Prvý polčas sa skončil rohovým kopom Trnavy, ten druhý pre zmenu tým zlínskym. Podobne to bolo aj s gólmi. V prvom polčase sa presadil iba Azevedo, na ktorého presný zásah reagoval krátko po výmene strán Hlinka. Vo všeobecnosti to bol veľmi vyrovnaný zápas, kedy mali navrch oba tímy na striedačku. Remíza je preto zaslúžená. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (17:51:10)

90+2
    Druhý polčas sa skončil.

90+1
    Následne získali hostia ešte výhodu rohového kopu.

90
    Fantastický Dominik Takáč! Trnavčania zhoreli na svojom ľavom krídle a po peknej spätnej prihrávke zakončoval z päťky Vukadin Vukadinović. Hrdinom akcie je však trnavský brankár.

89
    Bartošákov center na Dramého letel iba do ofsajdu. Záverečnú minútu riadneho hracieho času odštartujú s loptou na kopačkách Trnavčania.

88
    Matej Čurma sa pri snahe presadiť sa cez brániaceho hráča dopustil úderu do tváre, a preto sa píska faul.

87
    Teraz sa k centrovanej lopte dostal Martin Mikovič, ktorý síce našiel Kenatha Ikugara, ale po niekoľkých tečoch nedokázal legionár reagovať správne.

86
    Obrovská šanca Zlína! Trnavská obrana totálne prepadla a Česi mali gólový brejk. Strelu striedajúceho Slončíka však dokázal Takáč bravúrne zneškodniť. Prispel k tomu aj teč brániaceho Kóšu. Následne už Silný nedokázal zakončiť cez Čurmu a Karhana.

85
    Najvyššie vyskočil Sebastián Kóša. Navyše sa píska nedovolený zákrok na Kenatha Ikugara.

84
    Strhnúť vedenie na svoju stranu budú môcť hostia prostredníctvom rohového kopu.

83
    Slončík skúšal vysunúť Dramého, ale Takáč bol pri lopte skôr.

82
    Samuel Štefánik teraz vypichol zakončujúcemu hráčovi loptu, ktorý mu následne adresoval nepríjemnú ranu do nohy.

81
    Stanislav Olejník ukázal, že je platný aj do defenzívy. Zlín je však naspäť pri lopte.

80
    Český celok sa poľahky ubránil a lopta je v bezpečí.

79
    Matej Čurma zakombinoval s Kelvinom Boatengom. Prvý menovaný skúšal odcentrovať, ale získal napokon iba rohový kop.

78
    Tom Slončík si počínal nedovolene a zahral rukou. Pri lopte budú futbalisti v čiernom.

77
    Práve Dominik Takáč okamžite vysunul Martina Mikoviča, ktorý v ťažkej pozícii zakončil iba nepresne.

76
    Rohový kop zahrali Česi nakrátko. Lopta napokon doplachtila do rukavíc Dominika Takáča.

75
    Saprtakovci si zbytočne skomplikovali rozohrávku a Zlín bude zahrávať po zákroku Karhana rohový kop.