Edmonton – Anaheim 3:4 (kon.) | Carolina – Dallas 5:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 3:6 (kon.)
Montreal – Tampa Bay 1:5 (kon.) | Washington – Toronto 5:2 (kon.) | NJ Devils – Florida 2:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:5 (kon.) | Colorado – Nashville 3:1 (kon.) | Vegas – NY Islanders 2:5 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 1:5 (kon.) | LA Kings – San Jose 3:2 (2:1 po s.n.) | Minnesota – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
5:4 (2:1, 1:1, 1:2 - 1:0)
Dallas Stars
cz Nedeľa 18.12.2022, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

34:23
    Seth Jarvis (CAR) však svým trestem ukončuje početní výhodu domácích, jelikož si jede odsedět dvě minuty za hákování.

33:12
    Taktéž domácí hokejisté si zahrají dvouminutovou přesilovou hru, protože na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Jani Hakanpää (DAL).

32:15
    Kotouč se pohyboval kolem střídačky Dallasu, kde si Stars nepohlídali své střídání, a tak si Carolina zahraje přesilovou hru, protože je hostující střídačka potrestána dvouminutovým trestem, který odsedí Wyatt Johnston (DAL).

28:54
    Kotouč byl velmi dlouho zašlápnutý za bránou Dallasu, kde nakonec Jesperi Kotkaniemi (CAR) sundal helmu Janimu Hakanpovi (DAL), který mu to hned vrátil a oba dostávají dvě minuty za hrubost.

28:12
    Miro Heiskanen (DAL) za bránou Stars přidržel hůl Nečasovi, takže za své počínání dostává dvě minuty. Podaří se domácím bleskově využít i svou druhou početní výhodu?

24:55
    Carolina jde do tří! Teuvo Teräväinen (CAR) ve středním pásmu podrazil Seguina, a Dallas tak bude hrát třicet vteřin proti třem.

23:25
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Calvin de Haan (CAR), jenž si odsedí dvě minuty za podrážení.

18:03
    Jordan Martinook (CAR) však oslabuje svůj tým na dvě minuty, protože trefil Seguina holí do obličeje.

14:47
    Andrej Svečnikov (CAR) si nyní může trochu podat ruce s Dellandreou, protože i útočník Caroliny nyní předvedl hodně zbytečný faul v rohu útočného pásma, kde podrazil Millera a za své počínání putuje na trestnou lavici.

08:00
    Nyní nás čeká hra ve čtyřech, protože na trestnou lavici míří Joel Kiviranta (DAL) na dvě minuty za vysokou hůl a Calvin de Haan (CAR) za nedovolené bránění.

06:15
    Tak tohle byl hodně zbytečný faul, který předvedl Ty Dellandrea (DAL), jenž v rohu útočného pásma podrazil Chatfiela, a nabídl tak domácím hokejistům jejich první přesilovou hru v zápase.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 7. Noesen (Teräväinen, Burns), 18. A. Svečnikov (Chatfield, de Haan), 34. Teräväinen (Nečas, Burns), 43. Jarvis (Skjei), 63. Nečas (A. Svečnikov) – 19. Pavelski (J. Robertson, Heiskanen), 26. Ja. Benn (Heiskanen, J. Robertson), 50. Seguin (C. Miller), 51. Hakanpää (J. Robertson)

Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Slavin (A), Burns, Skjei, Pesce, de Haan, Chatfield – A. Svečnikov, Stastny, Nečas – Teräväinen, Kotkaniemi, Jarvis – Martinook (A), J. Staal (C), Fast – Noesen, Drury, Stepan.
    Tréner: Rod Brind´Amour

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Heiskanen (A), Lundkvist, R. Suter, C. Miller, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Gurianov, Faksa, Seguin – Ja. Benn (C), W. Johnston, Marchment – Kiviranta, Glendening, Dellandrea.
    Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Beach, McIsaac – Flemington, Barton

Diváci: 18 680