Sparta B – Vlašim 0:0 (odl.) | Žižkov – Liberec 2:3 (kon.)
2:3 (2:1)
FC Slovan Liberec
cz Streda 07.12.2022, 13:00 • Stadion Na Chvalech (Praha) • Tipsport liga

84
    Liberec právě vstřelil branku! Slovan se poprvé v utkání ujímá vedení, po přesné nahrávce Kozáka z levé strany došel volný míč na hlavičku JUSTENA KRANTHOVA a ten jí usměrnil do horní pravé části branky.

80
    Liberec právě vstřelil branku! Hosté deset minut před koncem druhého poločasu po tlaku na branku Žižkova vyrovnávají na 2:2, kdy se balon dostal na MATYÁŠE KOZÁKA, ten vyslal ránu odrazem od trávníku a hra došla se štěstím až za brankovou čáru.

21
    Žižkov právě vstřelil branku! Fotbalisté v červeno-bílých dresech jdou znovu do vedení, po další přesné nahrávce Sowa se dostal ke střele RADEK VOLTR, došel nedaleko malého vápna, odkud poslal nechytatelnou ránu do horní části branky.

19
    Liberec právě vstřelil branku! Višinský z levé strany poslal hru do vápna, kde si ho nešťastně srazil TOMÁŠ JANKOVSKÝ do vlastní sítě.

11
    Žižkov právě vstřelil branku! Domácí jdou do vedení, po přihrávce Sowa se dostal k míči RADEK VOLTR a pozemní střelou překonává brankáře.