Sparta B – Vlašim 0:0 (odl.) | Žižkov – Liberec 2:3 (kon.)
FC Slovan Liberec
cz Streda 07.12.2022, 13:00 • Stadion Na Chvalech (Praha) • Tipsport liga

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:10. Rohy: 5:9. (14:48:11)

FK Viktoria Žižkov v dnešním zápase dvakrát vedla, ale soupeř dokázal vždy srovnat hru, vítězný gól FC Slovan Liberec zařídil v 84.minutě Kranthove a hosté tak vyhráli 2:3.

90+1

90+1
    Poslední pokus pro Žižkov, míč letí mimo.

90
    Bude se nastavovat 1.min.

90
    Základní doba je za námi.

89
    Po faulu je tu další možnost pro Liberec, ten má výhodu, ale branku z ní neohrozil.

87
    Teď to zkoušel van Buren, ale zapadáčkem netrefil vůbec branku.

84
    Liberec právě vstřelil branku! Slovan se poprvé v utkání ujímá vedení, po přesné nahrávce Kozáka z levé strany došel volný míč na hlavičku JUSTENA KRANTHOVA a ten jí usměrnil do horní pravé části branky.

80
    Liberec právě vstřelil branku! Hosté deset minut před koncem druhého poločasu po tlaku na branku Žižkova vyrovnávají na 2:2, kdy se balon dostal na MATYÁŠE KOZÁKA, ten vyslal ránu odrazem od trávníku a hra došla se štěstím až za brankovou čáru.

77
    Po dalším vybojovaném rohu, došel míč do vápna, pak se k němu dostal Kozák, zamířil kousek nad břevno.

75
    Outu se ujal Březina, který rozehrává ze své poloviny.

75
    Z pravé strany nařízen volný přímý kop pro Liberec, obránce v klidu hlavičkuje do bezpečné zóny.

73
    Žižkov měl další akci, Slovan se dokázal pro tentokrát ubránit.

72
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Hönig, přichází Janovský.

68
    Hosté měli tlak na branku soupeře, ale díky obraně se dokázali ubránit a stále tak vedou stále o jediný gól.

65
    Ofsajd Liberce, rozehrávat tak budou domácí.

63
    Liberečtí vybojovali další rohový kop, ten směřoval po střele ve vápně do brány, ale brankář Žižkova znovu zasahuje.