Liberec – Karlovy Vary 9:3 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:2 (kon.)
Česká Lípa – Otrokovice 6:8 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:10 (kon.) | Bohemians – Sparta 6:7 (kon.)
FBC Liberec
9:3 (7:0, 1:1, 1:2)
FB Hurrican Karlovy Vary
cz Nedeľa 04.12.2022, 15:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga (CZ) • 13. kolo

59:37
    Už je ale po přesilovce, neboť se vylučuje i na opačné straně. Dvě minuty za držení obdržel Matyáš Velc.

58:46
    Ještě jedno vyloučení na straně Liberce, dvě minuty za sekání dostal Jan Šoltys.
    52:16 Matěj SVATEK - 9:3

52:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Nyní už to ale hostům vyšlo a ti tak snížili. Velký kus práce odvedl svou kličkovanou Macháček, ten pak posunul před brankoviště, kde se nadvakrát prosadil MATĚJ SVATEK a dostrkal míček za brankovou čáru – 9:3. Asistence: Lukáš Macháček.
    48:52 Radek VALEŠ - 9:2

48:52
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují i v poslední části. Z hloubi vlastní poloviny dostal přihrávku RADEK VALEŠ, potáhl si na lepší úhel a ze středu vyslal natolik prudkou střelu, že míček propadl Eckhardtovi do sítě – 9:2. Asistence: Jan Šoltys.
    44:41 Michal STRACHOTA - 8:2

44:41
    Hosté snižují po skvěle provedeném brejku dva na jednoho. Střelu MICHALA STRACHOTY sice Mück vyrazil, ale na dorážku už byl gólman Liberce krátký – 8:2. Asistence: Matyáš Velc.
    25:36 Daniel NICKLAS - 8:1

25:36
    Trestné střílení si vzal na starost DANIEL NICKLAS, u brankoviště si počkal na gólmanův pohyb, hodil si míček na forhend a rychle zakončil – 8:1.

25:36
    No a hosté dostávají trestný nájezd po faulu na Michala Klápu.

25:16
    Vylučuje se i na straně domácí, Tomáš Dlesk dostal dvě minuty za sekání.

21:33
    Liberec si navíc zahraje přesilovku, Jan Zavadil dostal dvě minuty za bránění ve hře.
    20:36 Šimon STRÁNSKÝ - 8:0

20:36
    I ve druhé třetině zahajují domácí hru útokem a brzkým gólem. Na středu našel prostor ŠIMON STRÁNSKÝ a prostřelil Eckhardta – 8:0. Asistence: Prokop Ferdan.
    15:42 Jan SVĚTLÍK - 7:0

15:42
    Demolice hostů pokračuje. Na půlce měl prostor pro střelu JAN SVĚTLÍK a jeho rána prolétla až za Eckhardta. Dobrou práci odvedl clonící hráč na brankovišti a je to 7:0. Asistence: Tomáš Dlesk.
    12:51 Jakub MÁDLO - 6:0

12:51
    No vida, další gól! Liberečtí potáhli akci, příhru na levou stranu dostal JAKUB MÁDLO a pokusem z první překonal Eckhardta ranou o břevno – 6:0. Asistence: Jan Bitman.

08:28
    V brance hostů dochází ke změně, Daniela Váradiho nahrazuje Jan Eckhardt.
    08:28 Lukáš MACHÁČ - 5:0

08:28
    Tak tohle je pro hosty velmi nepříjemné... Po rozehrání další standardky dostal míček na hůl Smutný a jeho okamžitou střelu tečoval LUKÁŠ MACHÁČ. Gólman na tuto změnu nezvládl zareagovat a je to 5:0. Asistence: Filip Smutný.
    07:10 Jan BITMAN - 4:0

07:10
    A další gól. Hosté propadli v obraně a pustili Liberec do brejku. Příhru na střed dostal JAN BITMAN a prudkou ranou překonal Váradiho – 4:0. Asistence: Jakub Mádlo.
    06:39 Vojtěch JANEČEK - 3:0

06:39
    Jak se má zakončovat, to nyní ukázali domácí. Zpoza branky přišla příhra z otočky od Valeše a VOJTĚCH JANEČEK ranou z první překonal překvapeného gólmana Karlových Varů – 3:0. Asistence: Radek Valeš.
    04:29 Jan SVĚTLÍK - 2:0

04:29
    A hned vzápětí je tu další gól libereckých! Ti rozjeli postupnou akci, ale stejné bylo to, že z dálky vystřelil tahem JAN SVĚTLÍK, míček prolétl skrz a skončil za Váradiho zády – 2:0. Asistence: Tomáš Dlesk.
    03:52 Radek VALEŠ - 1:0

03:52
    Je tu první gól utkání! Domácí rozehráli standardku, po krátkém přiklepnutí vystřelil takřka od půlky RADEK VALEŠ a trefil horní růžek Váradiho branky – 1:0! Asistence: Vojtěch Janeček.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 4. Valeš (Janeček), 5. Světlík (Dlesk), 7. Janeček (Valeš), 8. Bitman (Mádlo), 9. Macháč (Smutný), 13. Mádlo (Bitman), 16. Světlík (Dlesk), 21. Stránský (Ferdan), 49. Valeš (Šoltys) – 26. Nicklas (t.s.), 45. Strachota (Velc), 53. Svatek (Macháček)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 17:13.
    FBC Liberec: Mück (Chlad) – Kárník, Pařízek, Bitman, Dlesk, Stránský, Václavík – Baudisch (C), Šoltys, Janeček, Ferdan, Valeš, Mádlo, Smutný, Kukla, Macháč, D. Sedláček, Světlík.
    Tréner: Zdeněk Skružný

FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi (9. Eckhardt) – Svatek, Zeman, Kalaš – Korbel, Macháček, Eliáš, Zahraj, J. Zavadil, Velc, Lebeda, Šťovíček, Nicklas, Strachota, M. Klápa (C), Tomčo, Torma.
    Tréner: Marek Mandler

Rozhodca: Kačer, Vašíček