Liberec – Karlovy Vary 9:3 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:2 (kon.)
Česká Lípa – Otrokovice 6:8 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:10 (kon.) | Bohemians – Sparta 6:7 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
1:7 (0:2, 1:3, 0:2)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 04.12.2022, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga (CZ) • 13. kolo

Branky a nahrávky: 32. Besta (Matejčík) – 5. D. Šebek (Sládek), 10. Krebner (Punčochář), 22. Natov (Tomašík), 29. Bína (Pěnička), 34. D. Šebek (Krebner), 44. Natov (Tokoš), 56. Beneš. (18:47:52)

Je konec! Mladá Boleslav zvládla duel ve Vítkovicích a po triumfu 7:1 se posouvá na druhé místo Livesport Superligy. Hosté o svém triumfu rozhodli už v polovině duelu. Po dvou třetinách vedli rozdílem čtyř branek. V závěrečné periodě navíc přidal zásah Jan Natov a hru Vítkovic bez brankáře v závěru potrestal Dominik Beneš.

59:05
    Adam Delong z levé strany vymyslel nebezpečnou přihrávku před branku, jenže Bauer byl připraven.

58:15
    Matyáš Šindler v rohu hrací plochy získal odražený míček, nicméně jeho pobídka skončila na holi soupeře.

57:50
    Do odraženého míčku se opřel Jan Šebesta, jenže jeho bekhendový pokus skončil nad břevnem.

57:12
    Milan Tomašík na levé straně dohnal odražený míček, ale bez přípravy jej napálil snad tři metry vedle branky.

56:45
    Martin Gattnar v závěru ještě napadá rozehrávku soupeře, nicméně jeho spoluhráči už vypadají značně rezignovaně.

56:03
    Patrik Suchánek z pravé strany přihrál před domácí branku, kde však číhal pozorný Ondřej Sidunov.
    55:41 Dominik BENEŠ - 1:7

55:41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Mladá Boleslav nakonec dokázala potrestat risk domácího mužstva! Do odkryté branky se přes celé hřiště prosadil DOMINIK BENEŠ! Bez asistence.

54:34
    Sládek zkoušel trefit prázdnou branku Vítkovic, ale lehce minul.

54:12
    Jakub Hubálek je v posledních minutách hodně vidět. Tentokrát zkoušel štěstí z levé strany, ale branku netrefil.

53:12
    Domácí stále hrají v šesti a snaží se zdramatizovat závěr utkání.

52:45
    Jakub Hubálek střílel z dobré pozice. Jeho rána se sice vyhla bloku, ale pro změnu netrefila zařízení.

51:45
    Jakub Hubálek dostal prostor na levé straně, ale švihem trefil blok obětavého Michala Sládka.

51:13
    Lukáš Souček je na střídačce a Vítkovice zkouší štěstí bez brankáře!

50:35
    Lukáš Fukala napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině, nicméně hráči v bílém si dokázali rychle přihrát.

50:00
    Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a Mladá Boleslav má duel pevně v rukou.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 32. Besta (Matejčík) – 5. D. Šebek (Sládek), 10. Krebner (Punčochář), 22. Natov (Tomašík), 29. Bína (Pěnička), 34. D. Šebek (Krebner), 44. Natov (Tokoš), 56. Beneš

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Besta, O. Vítovec, Hatala, Pažák, Kaleta, Šebesta, Hubálek, Galia – Šindler, Zubek, M. Gattnar, Fukala, Palčinský, Slončík, Sidunov, R. Gattnar, Matejčík, Delong.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Hanuš) – Suchánek, Zakonov, Gruber, Punčochář, Fišera, Seibert – Tomašík, Natov, Tokoš, Krebner, D. Šebek, Sládek, Beneš, Pěnička, Bína, Chroust, Korych, Zoufalý.