Boston – Carolina 3:2 (po pr.) | Nashville – Colorado 0:0 (odl.) | Chicago – Montreal 2:3 (2:3 po s.n.)
Minnesota – Toronto 3:4 (kon.) | Washington – Calgary 3:0 (kon.) | Anaheim – Ottawa 1:5 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
Chicago Blackhawks
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Montreal Canadiens
Piatok 25.11.2022, 20:00 • United Center, Chicago • NHL

Odo mňa to je na dnes všetko. Do čítania priatelia. (22:44:23)

Montreal Canadiens napokon rozuzlil nájazdovú drámu v samostatných nájazdoch. Jediným neúspešným strelcom dnešného večera bol Patrick Kane and domáci tak prehrávajú 2:3. Víťazný gól strelil Kirby Dach.

65:00 Kirby Dach (MTL) - 2:3

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Montreal Canadiens.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani presilová hra Montrealu v predĺžení nepriniesla rozuzlenie tohto stretnutia. Čakajú nás tak samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:39
    Domáci v plnom počte.

64:00
    Jones opäť vyváža puk z obranného pásma.

63:40
    Kombinácie hostí zatiaľ nie sú nebezpečné. Söderblom zasahuje po teči Suzukiho.

63:16
    Suzukiho strela. Söderblom vyráža

62:58
    Jones vyváža puk do útočného pásma. Hostia ho už odzbrojili.
    Góly a asistencie: 26. Cal. Jones (Dickinson, Khaira), 57. Raddysh (P. Kane, J. Toews) – 4. Edmundson (Monahan), 28. Suzuki (Matheson, Monahan), rozh. náj. Dach

2:3   Kirby Dach (MTL)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Mrázek) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), Kurashev – Blackwell, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Entwistle, Katchouk.
    Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Savard, Matheson, Guhle, Edmundson (A), Kovacevic, Xhekaj – Dach, Suzuki (C), Caufield – Gallagher (A), Dvorak, Dadonov – J. Anderson, Monahan, Armia – Slafkovský, Evans, Pezzetta.