Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:3 (2:3 po s.n.) | Spišská N. Ves – Prešov 5:2 (kon.) | Košice – Poprad 2:0 (kon.)
Nitra – Zvolen 0:3 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 1:2 (po s.n.) | B. Bystrica – Nové Zámky 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 25.11.2022, 17:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 20. kolo

Michalovce napokon rozhodli o svojom víťazstve vo veľmi dramatických samostatných nájazdoch, keď rozhodla až siedma séria a rozhodujúci nájazd premenil Lapšanský. Liptovský Mikuláš tak môže mrzieť najmä predĺženie, v ktorom mal viacero zaujímavých šancí a hlavne presilovku štyroch proti trom, ale domácim sa nepodarilo rozhodnúť, a tak je prehra po nájazdoch pre nich určite krutá. Hostia mali viac šťastia, pretože okrem prvej tretiny nehrali dobre, a tak budú spokojní aj s dvomi bodmi. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa nabudúce pri ďalších hokejových online prenosoch! (19:46:53)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Ingema Michalovce. Víťazný gól strelil ADAM LAPŠANSKÝ.