Modré Krídla – Skalica 3:2 (kon.) | Levice – Martin 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Dubnica 4:3 (po pr.)
Topoľčany – Trnava 1:2 (0:1 po s.n.) | Žiar nad Hronom – Humenné 4:3 (kon.) | Brezno – Vlci Žilina 1:5 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
TSS GROUP Dubnica
Piatok 28.10.2022, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 11. kolo

Dnešné susedské derby malo všetko čo treba. Veľa šancí, zákrokov a gólov. Hostia síce v zápase ťahali za kratší koniec, prehrávali aj o dva góly, ale podarilo sa im vyrovnať a poslať zápas do predĺženia. V ňom boli úspešnejší ale domáci, keď víťazný gól strelil Lukáš Ďurkech. Odo mňa je to všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný piatkový večer. (20:24:31)

62:12
    Považská Bystrica dala gól! LUKÁŠ ĎURKECH to spravil výborne, keď ostal osamotený v strednom pásme, brankár Gabriš si nakorčuľoval ďaleko z brány, ale strelec gólu ho krásne obišiel a rozhoduje o víťazstve Považskej Bystrice!
    Asistencie: Ligas, Jakubec.

61:35
    Krásna akcia domáceho hráča, ktorý až sám prešiel pred Gabriša, ale ani na niekoľkokrát sa ho nepodarilo prekonať.

60:40
    Hostia po buly boli pri puku, ale Cíger svojimi schopnosťami im ho vzal.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Domáci si neudržali dvojgólové vedenie a stav po tretej tretine je 3:3. V tomto susedskom derby bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:22
    Ofsajd Považskej Bystrice.

59:15
    Nahodenie na Gabriša a vhadzovanie po jeho ľavej strane.

58:25
    Panteri pri puku, ale nikam sa neponáhľajú.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

56:40
    Hostia hrajú aktívne, domáci puk len ľahko nahadzujú.

55:45
    Kristínova rana, s ktorou si Pajpach poradil.

54:17
    Puk zo vzduchu tečovaný Ondrušom! Pajpach vytiahol lapačku, aj sa mierne pošmykol, ale nakoniec to pre domáceho brankára dobre dopadlo.

53:30
    Domáci len puk vyviezli do stredného pásma.

52:50
    Kristín pálil, ale puk pravdepodobne trafil Adama Zlochu.

52:30
    Prelievanie hry zo strany na stranu.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Klaudia Kadlecová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Rufati (Cíger), 7. Ligas (Zaťko), 25. Rufati (Cíger, Omelka), 63. Ďurkech L. (Ligas, Jakubec) – 7. Ďuriš (Beták, Kristín), 34. Škvarek (Huhtela, Mikuš), 46. Korbel (Haščák, Géci)

HK 95 Považská Bystrica: Pajpach (Lamper) – Zaťko, Cebák – Ďurkech L., Ďurkech J. – Meszároš, Zlocha A. – Šamaj, Omelka; – Cíger, Rufati, Ligas – Tománek, Zlocha J., Urbánek – Jakubec, Pšurný, Dmitriev – Vilchinskiy, Sádecký, Švantner
    Tréner: Július Pénzeš

TSS GROUP Dubnica: Gabriš (Bednár) – Putala, Trška – Mikuš, Švec – Chatrnúch, Urban – Janík, Druga; – Kristín, Ďuriš, Beták – Mikula, Ondruš, Škvarek – Lunter, Huhtela, Tábi – Géci, Haščák, Korbel
    Tréner: Dušan Gregor

Rozhodca: Lesay, Vido – Nosek, Danko