Ottawa – Dallas 4:2 (kon.) | NJ Devils – Washington 3:6 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 4:0 (kon.) | Vegas – Toronto 3:1 (kon.) | Vancouver – Carolina 2:3 (kon.)
Ottawa Senators
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Dallas Stars
cz Utorok 25.10.2022, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

38:19
    Autor zatím jediného gólu utkání míří na trestnou lavici. Finský útočník Joel Kiviranta si v jeden moment přidržel rozjetého Claudea Girouxa.

33:09
    Senátoři si potřetí zahrají v početní výhodě. Jani Hakanpää neodhadl kličku Alexe DeBrincata, konkurenta posléze podrazil.

28:46
    Dallas první přesilovku ve druhé třetině nevyužil, jak si povede Ottawa? Na lavici hanby usedl Tyler Seguin, u mantinelu v obranném pásmu nešikovně podrazil Sandersona.

24:27
    Na DeBoerovu družinu čeká třetí přesilovka. Mason Marchment pěknou kličkou obelstil Travise Hamonica, ten si pomohl drobným, leč viditelným háčkem.

17:06
    Hosté si vyzkouší druhou přesilovou hru. Zbytečného prohřešku se v útočné třetině dopustil Brady Tkachuk, domácí kapitán krosčekoval k ledu Janiho Hakanpää.

10:54
    Svěřenci kouče Smitha mají příležitost vrátit stav střetnutí do vyrovnané podoby v přesilové hře. Ryan Suter se proti Watsonovi provinil krosčekem.

03:54
    Rozhodčí nenašel záběr, z nějž by bylo jasně patrné, že puk celým objemem přešel brankovou čáru, gól tedy neplatí! Dallas si zahraje alespoň přesilovou hru. Na trestnou lavici odjel Claude Giroux, který rozjetého Dellandreu sekl přes hokejku.

Milan Huppert

Góly a asistencie: 40. Chabot (DeBrincat, B. Tkachuk), 45. B. Tkachuk (Stützle, Batherson), 51. Pinto, 52. Brassard – 7. Kiviranta (Lindell), 58. W. Johnston (Seguin)

Ottawa Senators: Hellberg (Mandolese) – Zub, Chabot (A), Hamonic, Sanderson, Holden, Brännström – Batherson, Stützle, B. Tkachuk (C) – Giroux (A), Brassard, DeBrincat – M. Joseph, Pinto, Motte – Watson, Kastelic, Kelly.
    Tréner: D. J. Smith

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – C. Miller, Heiskanen (A), Hakanpää, R. Suter, Lundkvist, Lindell – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Peterson, Seguin, Marchment – Dellandrea, W. Johnston, Ja. Benn (C) – Kiviranta, Glendening, Faksa.
    Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Anderson, Joannette – Berg, Cormier

Diváci: 12 088