Považská Bystrica – Pohronie 2:2 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Púchov – Šamorín 0:1 (kon.)
Dubnica – Petržalka 1:0 (kon.) | Myjava – Košice 0:1 (kon.)
Spartak Myjava
0:1 (0:0)
FC Košice
Sobota 22.10.2022, 17:00 • Spartak Myjava • MONACObet liga • 14. kolo

90+3
    Striedanie v tíme FC Košice:
    z ihriska odchádza Liener, prichádza Gladiš.

90+1
    z ihriska odchádza Sagna, prichádza Voleský.

89
    Striedanie v tíme Spartak Myjava:
    z ihriska odchádza Arthur Angelo Legnani, prichádza Tomáš Buchel.

88
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Tomáš Mareš).

86
    Žltá karta pre tím FC Košice (Martin Svatík).

85
    z ihriska odchádza Boris Turčák, prichádza Boris Gáll.

81
    Tancík po kontakte spadol v šestnástke a domáci chcú penaltu, tá neprichádza. Hlavný arbiter okamžite rozpažil, čo výrazne nahnevalo aj fanúšikov.

78
    z ihriska odchádza Samuel Benovič, prichádza Dominik Martišiak.

75
    Lopta spadla na hranici päťky, kde ostal absolútne nepokrytý Krivák. Zakončením z prvej nechal na čiare skvostným zákrokom vyniknúť Kubicu.

72
    Legnani sa dostal k strele z hranice šestnástky, zrazeným pokusom získal roh. Po ňom hlavičkoval Svatík, ale Kira predviedol skvelý zákrok.

69
    Jakúbek delovkou z trinástich metrov triafa Svatíka do mužských partií! Obetavosť na hranici bolesti, zabránil tak ťažkým chvíľam pre Kubicu.

68
    z ihriska odchádza Mário Lopušan, prichádza Jakub Tancík.

59
    Tím FC Košice dal gól! Nedáš, dostaneš. LANDING SAGNA sa dostal k lopte v šestnástke súpera a ranou z uhla z desiatich metrov prekvapil Kubicu pri ľavej žrdi!

58
    Je až neuveriteľné, čo domáci zahadzujú po štandardkách. Cisár z malého vápna osamotený netriafa priestor brány! Neskutočné.

57
    Tu nebolo o čom. Majdan síce získal roh, ale po jeho odvrátení zatiahol ručnú brzdu. V šprinte ho jasne predbehol Arthur Legnani, žltá karta je na mieste.

53
    Pekárov center doletel tri metre pred malé vápno. Svatík, ktorý bol v prvom polčase ošetrovaný sedem minút, v sklze zakončil mimo!

48
    Neskutočné, čo Olejník zahadzuje! Znovu to bolo hlavou, po rohovom kope mieri tesne nad! Spartak začal druhé dejstvo lepšie.

47
    Pekárov center do šestnástky, hlavička Olejníka z desiatich metrov tesne minulo pravú tyč! Zahrávať sa bude roh.

46
    Nebezpečný sklz po 40 sekundách polčasu ukázal Ján Krivák. Marián Ruc na oplátku tasí žltú kartu.

44
    Stanislav Olejník bol šikovnejší ako Jakub Jakubko. Košický stopér, ktorý je vekom stále dorastenec, vidí žltú kartu.

30
    Bol to Olejník, ktorý reagoval na center sprava a takmer ho poslal do brány! Chýbali centimetre. Situáciu podcenil Kira, ktorý šiel do súboja, ale na loptu nedosiahol.

27
    Po súboji s Gallovičom vidí žltú kartu Jaroslav Toman.

23
    Pravou rukou neguje zakončenie Sagnu z uhla Lukáš Kubica! Krásny zákrok, oslabenie Spartaka naďalej pokračuje. Neviem, či by Lukáš Kaplan radšej nemal striedať.

18
    Center na zadnú žrď, kde bol Jakubko. Lopta sa odrazila ku Krivákovi, ktorý si pomáhal faulom. Výsledkom je krv v tvári domáceho hráča.

3
    Na opačnej strane prv Turčák páli len do Kubicu, Sagna z otočky míňa o centimetre ľavú žrď!

2
    Ešte v rovnakej minúte to bol Arthur, ktorý z voleja z jedenástich metrov nechal vyniknúť košického gólmana! Ďalší roh.