Carolina – Columbus 8:1 (kon.) | Montreal – Toronto 1:5 (kon.) | NJ Devils – Boston 1:0 (kon.)
Detroit – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Dallas – Colorado 1:3 (kon.) | Calgary – Seattle 4:1 (kon.)
Edmonton – Vancouver 7:2 (kon.) | Eisbären – San Jose 1:3 (kon.)
Edmonton Oilers
7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
Vancouver Canucks
cz Utorok 04.10.2022, 03:10 • Rogers Place, Edmonton • Príprava NHL

53:17
    Hosté jdou do tří. Danny DeKeyser podrazil Yamamota a ten nebezpečně narazil do mantinelu. Naštěstí je domácí útočník v pořádku.

51:44
    Navíc je tu na straně hostů vyloučení, dvě minuty za podrážení dostal John Stevens.

30:11
    Po delší době si přesilovku zase zahrají domácí, dvě minuty za sekání dostal Brady Keeper.

23:45
    Aby těch vyloučení na straně Edmontonu nebylo málo, tak další dvouminutový trest obdržel za hákování Evander Kane...

21:09
    Edmonton bude zase hrát v oslabení, tentokrát dostal dvě minuty Leon Draisaitl a to za hrubost.

18:11
    Je tu třetí vyloučení na straně Edmontonu, dvě minuty za vysokou hůl dostal Zach Hyman.

06:53
    Domácí si ale hry v pěti moc dlouho neužili, je tu další faul. Za zákrok u mantinelu dostal dvě minuty za vysokou hůl Evander Kane.

04:49
    Kličkou se snažil uvolnit Keeper, toho však fauloval Jake Virtanen a ten dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka i pro Vancouver.

01:36
    Bylo to ale celé s faulem a Edmonton si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Brady Keeper.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 11. Holloway (Nurse, Hyman), 32. Hyman (McDavid, Bouchard), 33. Holloway (Barrie, Shore), 39. Barrie (Hyman, Holloway), 58. Holloway, 59. Foegele (Virtanen, Shore), 59. Foegele (Shore) – 25. Höglander (Wolanin, Garland), 34. Garland (Wolanin)

Edmonton Oilers: Campbell (Skinner) – Ceci, Nurse (A), Bouchard, Kulak, Barrie, Samorukov – Yamamoto, McDavid (C), Kane – Hyman, Draisaitl, Holloway – Foegele, Nugent-Hopkins (A), McLeod – Virtanen, Shore, Benson.
    Tréner: Jay Woodcroft

Vancouver Canucks: Delia (Silovs) – Burroughs, Wolanin, Juulsen, DeKeyser, Keeper, Brisebois – Garland (A), Dries, Podkolzin – Höglander, Åman, Nielsen – Lockwood, Lazar (A), Dickinson (A) – Klimovich, Stevens, Bains.
    Tréner: Bruce Boudreau

Rozhodca: Schlenker, Beach – Murchison, Mills

Diváci: 15 716