Mladá Boleslav – Black Angels 6:4 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:4 (4:4, 2:0, 0:0)
Black Angels
cz Utorok 13.09.2022, 10:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ) • 1. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (12:10:57)

Mladá Boleslav vstoupila do nové sezóny očekávaným vítězství, na domácím hřišti porazila Black Angels 6:4.

První třetina naznačila, že budou k vidění gólové hody, oba celky totiž vstřelily po čtyřech brankách. Domácí ovšem po přestávce nastoupili do druhé třetiny výrazně koncentrovanější, což se ve finále odrazilo i na výsledku. Ve druhé části úřadující mistr odskočil do vedení 6:4 a ve třetí třetině udržel tento stav po celých dvacet minut.

Nejlepší hráči: Michal Sládek – Ondřej Matiášek.

Branky a nahrávky: 5. Zakonov (Sládek), 9. Tomašík (Zakonov), 10. Gruber (Zoufalý), 17. Natov (Bína), 25. Tokoš (Gruber), 40. Natov (Hemerka) – 5. J. Boček (Doležal), 13. Renčín (R. Hanák), 14. Fryš (Čáslava), 18. Renčín (Ludvík). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 16:34. Diváci: 855. Rozhodčí: Kropáček, Novák.

59:53
    Po buly získali balónek domácí florbalisté a je to jasné, Mladá Boleslav zvítězí! Lukáš Punčochář vyhodil hrací předmět na útočnou polovinu.

59:48
    Oddechový čas pro tým Black Angels.

59:48
    Po strkanici před bránou domácího mužstva došlo ke strkanici, v níž byli nejaktivnější Adam Hemerka a Matěj Boček, oba hráči dostali dvě minuty za hrubost.

59:39
    Mladoboleslavští přežili dvě obrovské příležitosti soupeře! Nejprve Martin Obuškevič napálil levou tyč, následně povedenou střelu bekhendem k levé tyči vyrazil včas se přesunuvší Lukáš Bauer!

59:03
    Při buly se Ondřej Matiášek vrátil do brány. A málem kapituloval po sedmé, Milan Tomašík napálil forhendem levou část brankové konstrukce!

58:26
    Milan Tomašík nadvakrát nedal definitivní razítko na vítězství domácího mužstva. První bekhendový pokus vyrazil Matiášek, dorážka zamířila vedle levé tyče.

58:09
    Po souboji s Filipem Neklanem navštívil Martin Tokoš střídačku protihráčů. Po úpravě mantinelu bude hra pokračovat bez vyloučení.

57:47
    Po zisku balónku vyzkoušel štěstí přes celé hřiště Martin Tokoš, vysoký oblouček zamířil těsně vedle pravé tyče hostující svatyně.

57:15
    Očekávané se stalo skutečností. Poté, co si hráči v bílém vytvořili tlak na útočné polovině, tak Ondřej Matiášek zamířil na střídačku. Sledujeme powerplay!

56:41
    Přečíslení Black Angels tři na jednoho skončilo neúspěchem. Matěj Boček nahrával na levou stranu mimo dosah rozběhnutého spoluhráče.

56:12
    Prudké nahození Martina Obuškeviče doputovalo až k Lukáši Bauerovi, ten neotálel a hodil míček k osamocenému Krebnerovi.

55:42
    Ondřej Matiášek nyní měl potřebné štěstí, když nedosáhl na tvrdou ránu ze středu hřiště, ale od inkasovaného gólu ho zachránila horní tyč.

55:20
    Čas vymezený pro základní hrací doby se chýlí ke konci. Lze očekávat, že hosté v blízké době sáhnou k powerplay.

Milan Huppert

Góly a asistencie: 5. Zakonov (Sládek), 9. Tomašík (Zakonov), 10. Gruber (Zoufalý), 17. Natov (Bína), 25. Tokoš (Gruber), 40. Natov (Hemerka) – 5. J. Boček (Doležal), 13. Renčín (R. Hanák), 14. Fryš (Čáslava), 18. Renčín (Ludvík)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 16:34.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Hanuš) – Suchánek, Seibert, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka – D. Šebek, Tomašík, Chroust, Bína, Tokoš, Beneš III, Korych, Zoufalý, Sládek, Krebner, Natov (C).
    Tréner: Petr Novotný

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha – M. Boček, Fryš, V. Novotný, M. Burian, Čáslava, Svatoš, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, Renčín, Bačinský, Doležal.
    Tréner: Tomáš Janeček

Rozhodca: Kropáček, Novák