Cremonese – Turín 1:2 (kon.) | Juventus – AS Rím 1:1 (kon.) | AC Miláno – Bologna 2:0 (kon.)
Spezia – Sassuolo 2:2 (kon.)
Juventus Turín
1:1 (1:0)
AS Rím
cz Sobota 27.08.2022, 18:30 • Allianz Stadium, 41507 míst k sezení, Turín • Talianska Seria A • 3. kolo

90+5
    Na přední tyči odvrátil míč jeden z hráčů Giallorossi a po chvilce zápas končí. Mehmet Zeki Çelik ještě dostal žlutou kartu, ale to mu už vůbec nemusí vadit.;

77
    Filip Kostić si nakonec za svůj výstup směrem k sudímu vysloužil žlutou kartu.

41
    Střelec úvodní branky AS Řím v letošním ročníku Serie A Bryan Cristante vidí za faul karetní potrestání a rozhodčí Irrati zřejmě nyní hostím sečetl všechny hraniční zákroky prvního poločasu.

6
    Po první brance Juventusu je tu další zápis do statistik, tentokrát ale nikterak příznivý. Manuel Locatelli u lajny zbytečně stáhl za dres Paulo Dybalu a od šesté minuty bude hrát se žlutým varováním. Sudí byl nekompromisní.