koniec udalosti
Dopolední program (4. den)
Jan Vojkůvka
Pořadí sedmiboje žen po šesti disciplínách:
1. Anouk Vetterová (NED) 6 045 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 6 026
3. Anna Hallová (USA) 5 741
4. Adrianna Sułeková (POL) 5 666
5. Annik Kälinová (SUI) 5 606
6. Noor Vidtsová (BEL) 5 572
7. Emma Oosterwegelová (NED) 5 533
8. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 5 387
9. Claudia Conteová (ESP) 5 289
10. Paulina Ligarská (POL) 5 205
11. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 5 181
12. Michelle Atherleyová (USA) 5 026
13. Kendell Williamsová (USA) 4 947
Sedmiboj žen - hod oštěpem:
Skupina A:
1. Anna Hallová (USA) 45,75 m (PB) - 778 b.
2. Kendell Williamsová (USA) 43,80 (SB) - 740
3. Adrianna Sułeková (POL) 41,63 (SB) - 699
4. Noor Vidtsová (BEL) 41,62 (SB) - 698
5. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 39,18 - 652
6. Michelle Atherleyová (USA) 32,33 - 521
Sophie Weissenbergová (GER) DNS
Skupina B:
1. Anou Vetterová (NED) 58,29 m - 1021 b.
2. Emma Oosterwegelová (NED) 54,03 (SB) - 938
3. Nafissatou Thiamová (BEL) 53,01 (SB) - 919
4. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 48,41 - 829
5. Annik Kälinová (SUI) 48,25 - 826
6. Paulina Ligarská (POL) 45,89 - 781
7. Claudia Conteová (ESP) 44,69 - 757
Xénia Kriszánová (HUN) DNS
Pořadí sedmiboje žen po pěti disciplínách:
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 5 107 b.
2. Anouk Vetterová (NED) 5 024
3. Adrianna Sułeková (POL) 4 967
4. Anna Hallová (USA) 4 963
5. Noor Vidtsová (BEL) 4 874
6. Annik Kälinová (SUI) 4 780
7. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 4 735
8. Emma Oosterwegelová (GBR) 4 735
9. Claudia Conteová (ESP) 4 532
10. Michelle Atherleyová (USA) 4 505
11. Paulina Ligarská (POL) 4 424
12. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 4 352
13. Kendell Williamsová (USA) 4 207
14. Sophie Weissenbergová (GER) 3 692
15. Xénia Kriszánová (HUN) 3 661
Sedmiboj žen - skok do dálky:
Skupina A:
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 6,59 m - 1036 b.
2. Annik Kälinová (SUI) 6,56 - 1027
3. Anouk Vetterová (NED) 6,52 (PB) - 1014
4. Adrianna Sułeková (POL) 6,43 (PB) - 985
5. Anna Hallová (USA) 6,39 - 972
6. Noor Vidtsová (BEL) 6,33 - 953
7. Kendell Williamsová (USA) 5,59 - 726
Sophie Weissenbergová (GER) NM - 0
Skupina B:
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 6,28 m - 937 b.
2. Claudia Conteová (ESP) 6,00 - 850
3. Michelle Atherleyová (USA) 6,00 - 850
4. Emma Oosterwegelová (NED) 5,95 - 834
5. Paulina Ligarská (POL) 5,88 - 813
6. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 5,69 - 756
Xénia Kriszánová (HUN) NM - 0
Maraton žen:
1. Gotytom Gebreslaseová (ETH) 2:18:11 hod (CR)
2. Judith Jeptum Korirová (KEN) 2:18:20 (PB)
3. Lonah Chemtai Salpeterová (ISR) 2:20:18
4. Nazret Welduová (ERI) 2:20:29 (NR)
5. Sara Hallová (USA) 2:22:10 (SB)
6. Angela Tanuiová (KEN) 2:22:15
7. Emma Batesová (USA) 2:23:18 (PB)
8. Keira D'Amatová (USA) 2:23:34
9. Mizuki Macudaová (JPN) 2:23:49
10. Citlali Moscoteová (MEX) 2:26:33
11. Te-šun Čang (CHN) 2:28:11
12. Jess Piaseckiová (GBR) 2:28:41
13. Leslie Sextonová (CAN) 2:28:52 (SB)
14. Sarah Kleinová (AUS) 2:30:10 (PB)
15. Militsa Mirčevová (BUL) 2:30:20
16. Alisa Vainiová (FIN) 2:30:29
17. Tereza Hrochová (CZE) 2:30:39 (SB)
18. Risper Gesabwaová (MEX) 2:30:47 (SB)
19. Mieke Gorissenová (BEL) 2:31:06 (SB)
20. Beverly Ramosová (PUR) 2:31:10 (NR)
21. Žanna Mamažanovová (KAZ) 2:31:15
22. Č'-süan Li (CHN) 2:31:20 (SB)
23. Maor Tiyouriová (ISR) 2:31:54 (SB)
24. Hanna Lindholmová (SWE) 2:32:08 (SB)
25. Carolina Wikströmová (SWE) 2:32:24
26. Kinsey Middletonová (CAN) 2:32:56
27. Élissa Legaultová (CAN) 2:37:35
28. Adrijana Popová Arsovová (MKD) 2:41:20
29. Kit Ching Yiu (HKG) 2:43:13 (SB)
30. Munkhzaya Bayartsogtová (MGL) 2:46:09
31. Chun-Yu Tsao (TPE) 2:47:02 (SB)
32. Aydee Huamanová (PER) 3:04:16 (SB)
Andrea Paola Bonillaová (ECU) DNF
Rosa Chachaová (ECU) DNF
Ashete Bekereová (ETH) DNF
Ababel Yeshanehová (ETH) DNF
Rose Harveyová (GBR) DNF
Charlotte Purdueová (GBR) DNF
Ruth Chepngetichová (KEN) DNF
Immaculate Chemutaiová (UGA) DNF
Hitomi Niijaová (JPN) DNF
Sarah Kleinová (AUS)
Mieke Gorissenová (BEL)
Militsa Mirčevová (BUL)
Élissa Legaultová (CAN)
Kinsey Middletonová (CAN)
Leslie Sextonová (CAN)
Č'-süan Li (CHN)
Te-šun Čang (CHN)
Tereza Hrochová (CZE)
Andrea Paola Bonillaová (ECU)
Rosa Chachaová (ECU)
Nazret Welduová (ERI)
Ashete Bekereová (ETH)
Gotytom Gebreslaseová (ETH)
Ababel Yeshanehová (ETH)
Alisa Vainiová (FIN)
Rose Harveyová (GBR)
Jess Piaseckiová (GBR)
Charlotte Purdueová (GBR)
Kit Ching Yiu (HKG)
Lonah Chemtai Salpeterová (ISR)
Maor Tiyouriová (ISR)
Mizuki Macudaová (JPN)
Hitomi Niijaová (JPN)
Žana Mamažanovová (KAZ)
Ruth Chepngetichová (KEN)
Judith Jeptum Korirová (KEN)
Angela Tanuiová (KEN)
Risper Gesabwaová (MEX)
Citlali Moscoteová (MEX)
Munkhzaya Bayartsogtová (MGL)
Adrijana Popová Arsovová (MKD)
Aydee Huamanová (PER)
Beverly Ramosová (PUR)
Hanna Lindholmová (SWE)
Carolina Wikströmová (SWE)
Chun-Yu Tsao (TPE)
Immaculate Chemutaiová (UGA)
Emma Batesová (USA)
Keira D'Amatová (USA)
Sara Hallová (USA)
1. Anouk Vetterová (NED) 6 045 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 6 026
3. Anna Hallová (USA) 5 741
4. Adrianna Sułeková (POL) 5 666
5. Annik Kälinová (SUI) 5 606
6. Noor Vidtsová (BEL) 5 572
7. Emma Oosterwegelová (NED) 5 533
8. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 5 387
9. Claudia Conteová (ESP) 5 289
10. Paulina Ligarská (POL) 5 205
11. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 5 181
12. Michelle Atherleyová (USA) 5 026
13. Kendell Williamsová (USA) 4 947
Sedmiboj žen - hod oštěpem:
Skupina A:
1. Anna Hallová (USA) 45,75 m (PB) - 778 b.
2. Kendell Williamsová (USA) 43,80 (SB) - 740
3. Adrianna Sułeková (POL) 41,63 (SB) - 699
4. Noor Vidtsová (BEL) 41,62 (SB) - 698
5. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 39,18 - 652
6. Michelle Atherleyová (USA) 32,33 - 521
Sophie Weissenbergová (GER) DNS
Skupina B:
1. Anou Vetterová (NED) 58,29 m - 1021 b.
2. Emma Oosterwegelová (NED) 54,03 (SB) - 938
3. Nafissatou Thiamová (BEL) 53,01 (SB) - 919
4. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 48,41 - 829
5. Annik Kälinová (SUI) 48,25 - 826
6. Paulina Ligarská (POL) 45,89 - 781
7. Claudia Conteová (ESP) 44,69 - 757
Xénia Kriszánová (HUN) DNS
Pořadí sedmiboje žen po pěti disciplínách:
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 5 107 b.
2. Anouk Vetterová (NED) 5 024
3. Adrianna Sułeková (POL) 4 967
4. Anna Hallová (USA) 4 963
5. Noor Vidtsová (BEL) 4 874
6. Annik Kälinová (SUI) 4 780
7. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 4 735
8. Emma Oosterwegelová (GBR) 4 735
9. Claudia Conteová (ESP) 4 532
10. Michelle Atherleyová (USA) 4 505
11. Paulina Ligarská (POL) 4 424
12. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 4 352
13. Kendell Williamsová (USA) 4 207
14. Sophie Weissenbergová (GER) 3 692
15. Xénia Kriszánová (HUN) 3 661
Sedmiboj žen - skok do dálky:
Skupina A:
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 6,59 m - 1036 b.
2. Annik Kälinová (SUI) 6,56 - 1027
3. Anouk Vetterová (NED) 6,52 (PB) - 1014
4. Adrianna Sułeková (POL) 6,43 (PB) - 985
5. Anna Hallová (USA) 6,39 - 972
6. Noor Vidtsová (BEL) 6,33 - 953
7. Kendell Williamsová (USA) 5,59 - 726
Sophie Weissenbergová (GER) NM - 0
Skupina B:
1. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 6,28 m - 937 b.
2. Claudia Conteová (ESP) 6,00 - 850
3. Michelle Atherleyová (USA) 6,00 - 850
4. Emma Oosterwegelová (NED) 5,95 - 834
5. Paulina Ligarská (POL) 5,88 - 813
6. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 5,69 - 756
Xénia Kriszánová (HUN) NM - 0
Maraton žen:
1. Gotytom Gebreslaseová (ETH) 2:18:11 hod (CR)
2. Judith Jeptum Korirová (KEN) 2:18:20 (PB)
3. Lonah Chemtai Salpeterová (ISR) 2:20:18
4. Nazret Welduová (ERI) 2:20:29 (NR)
5. Sara Hallová (USA) 2:22:10 (SB)
6. Angela Tanuiová (KEN) 2:22:15
7. Emma Batesová (USA) 2:23:18 (PB)
8. Keira D'Amatová (USA) 2:23:34
9. Mizuki Macudaová (JPN) 2:23:49
10. Citlali Moscoteová (MEX) 2:26:33
11. Te-šun Čang (CHN) 2:28:11
12. Jess Piaseckiová (GBR) 2:28:41
13. Leslie Sextonová (CAN) 2:28:52 (SB)
14. Sarah Kleinová (AUS) 2:30:10 (PB)
15. Militsa Mirčevová (BUL) 2:30:20
16. Alisa Vainiová (FIN) 2:30:29
17. Tereza Hrochová (CZE) 2:30:39 (SB)
18. Risper Gesabwaová (MEX) 2:30:47 (SB)
19. Mieke Gorissenová (BEL) 2:31:06 (SB)
20. Beverly Ramosová (PUR) 2:31:10 (NR)
21. Žanna Mamažanovová (KAZ) 2:31:15
22. Č'-süan Li (CHN) 2:31:20 (SB)
23. Maor Tiyouriová (ISR) 2:31:54 (SB)
24. Hanna Lindholmová (SWE) 2:32:08 (SB)
25. Carolina Wikströmová (SWE) 2:32:24
26. Kinsey Middletonová (CAN) 2:32:56
27. Élissa Legaultová (CAN) 2:37:35
28. Adrijana Popová Arsovová (MKD) 2:41:20
29. Kit Ching Yiu (HKG) 2:43:13 (SB)
30. Munkhzaya Bayartsogtová (MGL) 2:46:09
31. Chun-Yu Tsao (TPE) 2:47:02 (SB)
32. Aydee Huamanová (PER) 3:04:16 (SB)
Andrea Paola Bonillaová (ECU) DNF
Rosa Chachaová (ECU) DNF
Ashete Bekereová (ETH) DNF
Ababel Yeshanehová (ETH) DNF
Rose Harveyová (GBR) DNF
Charlotte Purdueová (GBR) DNF
Ruth Chepngetichová (KEN) DNF
Immaculate Chemutaiová (UGA) DNF
Hitomi Niijaová (JPN) DNF
Sarah Kleinová (AUS)
Mieke Gorissenová (BEL)
Militsa Mirčevová (BUL)
Élissa Legaultová (CAN)
Kinsey Middletonová (CAN)
Leslie Sextonová (CAN)
Č'-süan Li (CHN)
Te-šun Čang (CHN)
Tereza Hrochová (CZE)
Andrea Paola Bonillaová (ECU)
Rosa Chachaová (ECU)
Nazret Welduová (ERI)
Ashete Bekereová (ETH)
Gotytom Gebreslaseová (ETH)
Ababel Yeshanehová (ETH)
Alisa Vainiová (FIN)
Rose Harveyová (GBR)
Jess Piaseckiová (GBR)
Charlotte Purdueová (GBR)
Kit Ching Yiu (HKG)
Lonah Chemtai Salpeterová (ISR)
Maor Tiyouriová (ISR)
Mizuki Macudaová (JPN)
Hitomi Niijaová (JPN)
Žana Mamažanovová (KAZ)
Ruth Chepngetichová (KEN)
Judith Jeptum Korirová (KEN)
Angela Tanuiová (KEN)
Risper Gesabwaová (MEX)
Citlali Moscoteová (MEX)
Munkhzaya Bayartsogtová (MGL)
Adrijana Popová Arsovová (MKD)
Aydee Huamanová (PER)
Beverly Ramosová (PUR)
Hanna Lindholmová (SWE)
Carolina Wikströmová (SWE)
Chun-Yu Tsao (TPE)
Immaculate Chemutaiová (UGA)
Emma Batesová (USA)
Keira D'Amatová (USA)
Sara Hallová (USA)
Na trati se objevila také Tereza Hrochová a česká reprezentantka zaznamenala výborný výsledek. Doběhla totiž na konečném 17. místě a překonala o osm příček své vysněné umístění.
Kromě toho pokračoval sedmiboj, kde po šesti disciplínách vévodí průběžnému pořadí po skvělém oštěpu Anouk Vetterová o 19 bodů před Nafissatou Thiamovou. V boji o bronz se zdá být už rozhodnuto, Anna Hallová po povedeném oštěpu drží výrazný náskok ve výši 75 bodů na Adriannu Sulekovou
1. Anouk Vetterová (NED) 6 045 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 6 026
3. Anna Hallová (USA) 5 741
4. Adrianna Sułeková (POL) 5 666
5. Annik Kälinová (SUI) 5 606
6. Noor Vidtsová (BEL) 5 572
7. Emma Oosterwegelová (NED) 5 533
8. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 5 387
9. Claudia Conteová (ESP) 5 289
10. Paulina Ligarská (POL) 5 205
11. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 5 181
12. Michelle Atherleyová (USA) 5 026
13. Kendell Williamsová (USA) 4 947
Skupina B:
1. Anou Vetterová (NED) 58,29 m – 1021 b.
2. Emma Oosterwegelová (NED) 54,03 (SB) – 938
3. Nafissatou Thiamová (BEL) 53,01 (SB) – 919
4. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 48,41 – 829
5. Annik Kälinová (SUI) 48,25 – 826
6. Paulina Ligarská (POL) 45,89 – 781
7. Claudia Conteová (ESP) 44,69 – 757
Xénia Kriszánová (HUN) DNS