koniec udalosti
Odpolední program (3. den)
Milan Huppert
100 m žen - finále
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,67 s (CR)
2. Shericka Jacksonová (JAM) 10,73 (PB)
3. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,81
4. Dina Asherová-Smithová (GBR) 10,83 (=NR)
5. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,91
6. Aleia Hobbsová (USA) 10,92
7. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,93
8. Melissa Jeffersonová (USA) 11,03
110 m překážek mužů - finále
1. Grant Holloway (USA) 13,03 s
2. Trey Cunningham (USA) 13,08
3. Asier Martínez (ESP) 13,17 (PB)
4. Damian Czykier (POL) 13,32
5. Joshua Zeller (GBR) 13,33
Shane Brathwaite (BAR) DQ
Devon Allen (USA) DQ
Hansle Parchment (JAM) DNS
Tyč žen - finále
1. Katie Nageotteová (USA) 485 cm (WL)
2. Sandi Morrisová (USA) 485
3. Nina Kennedyová (AUS) 480 (SB)
4. Tina Šutejová (SLO) 470
5. Katerína Stefanídiová (GRE) 470 (SB)
6. Wilma Murtoová (FIN) 460 (=SB)
6. Ling Li (CHN) 460 (SB)
8. Angelica Moserová (SUI) 460
9. Anicka Newellová (CAN) 445
10. Jacqueline Otchereová (GER) 445
11. Ninon Chapelleová (FRA) 445
12.Gabriela Leonová (USA) 430
13. Chuej-čchin Sü (CHN) 430
Olivia McTaggartová (NZL) NM
Margot Chevrierová (FRA) NM
Koule mužů - finále
1. Ryan Crouser (USA) 22,94 m (CR)
2. Joe Kovacs (USA) 22,89 (SB)
3. Josh Awotunde (USA) 22,29 (PB)
4. Tom Walsh (NZL) 22,08
5. Darlan Romani (BRA) 21,92
6. Filip Mihaljević (CRO) 21,82
7. Jacko Gill (NZL) 21,40
8. Adrian Piperi (USA) 20,93
9. Nick Ponzio (ITA) 20,81
10. Marcus Thomsen (NOR) 20,66
11. Chukwuebuka Cornnell Enekwechi (NGR) 20,65
12. Uziel Muñoz (MEX) 20,01
Sedmiboj žen po 4 disciplínách
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 4 071 b.
2. Anouk Vetterová (NED) 4 010
3. Anna Hallová (USA) 3 991
4. Adrianna Sułeková (POL) 3 982
5. Noor Vidtsová (BEL) 3 921
6. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 3 798
7. Emma Oosterwegelová (NED) 3 761
8. Annik Kälinová (SUI) 3 753
9. Sophie Weissenbergová (GER) 3 692
10. Claudia Conteová (ESP) 3 682
11. Xénia Krizsánová (HUN) 3 661
12. Michelle Atherleyová (USA) 3 655
13. Paulina Ligarská (POL) 3 611
14. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 3 596
15. Kendell Williamsová (USA) 3 481
Odile Ahouanwanouová (BEN) DNS
Sedmiboj žen - 200 m
1. rozběh
1. Annik Kälinová (SUI) 24,05 s - 976 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 24,39 - 944
3. Emma Oosterwegelová (NED) 24,43 (SB) - 940
4. Paulina Ligarská (POL) 24,65 (PB) - 919
5. Claudia Conteová (ESP) 24,77 (PB) - 908
6. Xénia Krizsánová (HUN) 24,82 - 903
7. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 25,15 - 873
Odile Ahouanwanouová (BEN) DNS
2. rozběh
1. Anna Hallová (USA) 23,08 s (PB) - 1 071 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 23,62 - 1 017
3. Anouk Vetterová (NED) 23,73 (SB) - 1 007
4. Adrianna Sułeková (POL) 23,77 (PB) - 1 003
5. Noor Vidtsová (BEL) 23,92 (SB) - 988
6. Michelle Atherleyová (USA) 23,97 - 984
7. Sophie Weissenbergová (GER) 24,06 - 975
8. Kendell Williamsová (USA) 25,27 - 862
110 m překážek mužů - semifinále
1. semifinále
1. Grant Holloway (USA) 13,01 s Q
2. Joshua Zeller (GBR) 13,31 Q
3. Amine Bouanani (ALG) 13,37 (NR)
4. Rafael Pereira (BRA) 13,46
5. Sasha Zhoya (FRA) 13,47
6. Orlando Bennett (JAM) 13,67
7. Jason Joseph (SUI) 13,67
8. Šuhej Išikawa (JPN) 13,68
2. semifinále
1. Trey Cunnigham (USA) 13,07 s Q
2. Asier Martínez (ESP) 13,26 Q
3. Rasheed Broadbell (JAM) 13,27
4. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) 13,40
5. Šunsuke Izumija (JPN) 13,42
6. Milan Trajkovic (CYP) 13,49
7. David King (GBR) 13,51
8. Eduardo Rodrigues (BRA) 13,62
3. semifinále
1. Hansle Parchment (JAM) 13,02 s Q
2. Devon Allen (USA) 13,09 Q
3. Shane Brathwaite (BAR) 13,21 q
4. Damian Czykier (POL) 13,22 q
5. Just Kwaou-Mathey (FRA) 13,25
6. Andrew Pozzi (GBR) 13,35
7. Nicholas Hough (AUS) 13,42
8. Enrique Llopis (ESP) 13,44
Disk mužů - kvalifikace
skupina A
1. Mykolas Alekna (LTU) 68,91 m Q
2. Kristjan Čeh (SLO) 68,23 Q
3. Simon Pettersson (SWE) 68,11 Q
4. Matthew Denny (AUS) 66,98 Q
5. Sam Mattis (USA) 65,59 q
6. Alin Alexandru Firfirica (ROU) 65,54 q
7. Traves Smikle (JAM) 64,21 q
8. Alex Rose (SAM) 64,14 q
9. Lawrence Okoye (GBR) 63,57
10. Marek Bárta (CZE) 62,90
11. Apostolos Parellis (CYP) 62,46
12. Chad Wright (JAM) 60,31
13. Werner Visser (RSA) 58,44
14. Torben Brandt (GER) 54,11
Lucas Nervi (CHI) NM
skupina B
1. Andrius Gudžius (LTU) 66,60 m Q
2. Lukas Weisshaidinger (AUT) 66,51 Q
3. Daniel Ståhl (SWE) 65,95 q
4. Fedrick Dacres (JAM) 64,49 q
5. Nicholas Percy (GBR) 63,20
6. Martin Wierig (GER) 62,28
7. Andrew Evans (USA) 62,20
8. Henrik Janssen (GER) 61,85
9. Claudio Romero (CHI) 61,69
10. Philip Milanov (BEL) 61,47
11. Mario A. Díaz (CUB) 60,83
12. Martin Marković (CRO) 60,59
13. Victor Hogan (RSA) 60,51
14. Mauricio Ortega (COL) 59,91
15. Brian Williams (USA) 58,25
100 m žen - semifinále
1. semifinále
1. Shericka Jacksonová (JAM) 10,84 s Q
2. Dina Asherová-Smithová (GBR) 10,89 Q
3. Twanisha Terryová (USA) 11,04
4. Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR) 11,16
5. Aminatou Seyniová (NIG) 11,21
6. Kemba Nelsonová (JAM) 11,25
7. Murielle Ahouréová (CIV) 11,25
Julien Alfredová (LCA) DQ
2. semifinále
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,82 s Q
2. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,87 Q
3. Melissa Jeffersonová (USA) 10,92 q
4. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,96 q
5. Anthonique Strachanová (BAH) 10,98
6. Ewa Swobodová (POL) 11,08
7. Man-čchi Ke (CHN) 11,13
8. Edidiong Ofinome Odiongová (BRN) 11,56
3. semifinále
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,93 s Q
2. Aleia Hobbsová (USA) 10,95 Q
3. Daryll Neitaová (GBR) 10,97
4. Gina Lückenkemperová (GER) 11,08
5. Zoe Hobbsová (NZL) 11,13
6. Michelle-Lee Ahyeová (TTO) 11,24
7. Zaynab Dossoová (ITA) 11,28
TyNia Gaitherová (BAH) DQ
400 m překážek mužů - semifinále
1. semifinále
1. Rai Benjamin (USA) 48,44 s Q
2. Jaheel Hyde (JAM) 49,09 Q
3. Julien Watrin (BEL) 49,52
4. Ramsey Angela (NED) 49,77
5. Thomas Barr (IRL) 50,08
6. Alastair Chalmers (GBR) 50,54
7. Yasmani Copello (TUR) 51,49
Kyron McMaster (IVB) DNS
2. semifinále
1. Alison dos Santos (BRA) 47,85 s Q
2. Trevor Bassitt (USA) 48,17 Q
3. Rasmus Mägi (EST) 48,40 q
4. Carl Bengtström (SWE) 48,75
5. Abdelmalik Lahoulou (ALG) 48,90
6. Moitalel Mpoke Naadokila (KEN) 49,34
7. Gerald Drummond (CRC) 49,37
8. Shawn Rowe (JAM) 49,80
3. semifinále
1. Karsten Warholm (NOR) 48,00 s Q
2. Wilfried Happio (FRA) 48,14 Q
3. Khallifah Rosser (USA) 48,34 q
4. Kemar Mowatt (JAM) 48,59
5. Nick Smidt (NED) 49,56
6. Kazuki Kurokawa (JPN) 49,69
7. Sokwakhana Zazini (RSA) 50,22
8. Ezekiel Nathaniel (NGR) 54,18
1 500 m mužů - semifinále
1. semifinále
1. Josh Kerr (GBR) 3:36,92 min Q
2. Mario García (ESP) 3:37,01 Q
3. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 3:37,02 Q
4. Timothy Cheruiyot (KEN) 3:37,04 Q
5. Ignacio Fontes (ESP) 3:37,21 Q
6. Neil Gourley (GBR) 3:37,22
7. Charles Philibert-Thiboutot (CAN) 3:37,29
8. John Gregorek (USA) 3:37,35
9. Samuel Tefera (ETH) 3:37,71
10. Oliver Hoare (AUS) 3:38,36
11. Charles Grethen (LUX) 3:40,41
12. Andrew Coscoran (IRL) 3:44,66
2. semifinále
1. Abel Kipsang (KEN) 3:33,68 min Q
2. Mohamed Katir (ESP) 3:34,45 Q
3. Jake Wightman (GBR) 3:34,48 Q
4. Tedesse Lemi (ETH) 3:35,04 Q
5. Stewart McSweyn (AUS) 3:35,07 Q
6. Michał Rozmys (POL) 3:35,27 q
7.Joshua Thompson (USA) 3:35,55 q
8. Samuel Tanner (NZL) 3:36,32
9. Camerin Proceviat (CAN) 3:38,83
10. Santiago Catrofe (URU) 3:40,16
11. William Paulson (CAN) 3:40,41
12. Kumari Taki (KEN) 3:50,15
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,67 s (CR)
2. Shericka Jacksonová (JAM) 10,73 (PB)
3. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,81
4. Dina Asherová-Smithová (GBR) 10,83 (=NR)
5. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,91
6. Aleia Hobbsová (USA) 10,92
7. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,93
8. Melissa Jeffersonová (USA) 11,03
110 m překážek mužů - finále
1. Grant Holloway (USA) 13,03 s
2. Trey Cunningham (USA) 13,08
3. Asier Martínez (ESP) 13,17 (PB)
4. Damian Czykier (POL) 13,32
5. Joshua Zeller (GBR) 13,33
Shane Brathwaite (BAR) DQ
Devon Allen (USA) DQ
Hansle Parchment (JAM) DNS
Tyč žen - finále
1. Katie Nageotteová (USA) 485 cm (WL)
2. Sandi Morrisová (USA) 485
3. Nina Kennedyová (AUS) 480 (SB)
4. Tina Šutejová (SLO) 470
5. Katerína Stefanídiová (GRE) 470 (SB)
6. Wilma Murtoová (FIN) 460 (=SB)
6. Ling Li (CHN) 460 (SB)
8. Angelica Moserová (SUI) 460
9. Anicka Newellová (CAN) 445
10. Jacqueline Otchereová (GER) 445
11. Ninon Chapelleová (FRA) 445
12.Gabriela Leonová (USA) 430
13. Chuej-čchin Sü (CHN) 430
Olivia McTaggartová (NZL) NM
Margot Chevrierová (FRA) NM
Koule mužů - finále
1. Ryan Crouser (USA) 22,94 m (CR)
2. Joe Kovacs (USA) 22,89 (SB)
3. Josh Awotunde (USA) 22,29 (PB)
4. Tom Walsh (NZL) 22,08
5. Darlan Romani (BRA) 21,92
6. Filip Mihaljević (CRO) 21,82
7. Jacko Gill (NZL) 21,40
8. Adrian Piperi (USA) 20,93
9. Nick Ponzio (ITA) 20,81
10. Marcus Thomsen (NOR) 20,66
11. Chukwuebuka Cornnell Enekwechi (NGR) 20,65
12. Uziel Muñoz (MEX) 20,01
Sedmiboj žen po 4 disciplínách
1. Nafissatou Thiamová (BEL) 4 071 b.
2. Anouk Vetterová (NED) 4 010
3. Anna Hallová (USA) 3 991
4. Adrianna Sułeková (POL) 3 982
5. Noor Vidtsová (BEL) 3 921
6. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 3 798
7. Emma Oosterwegelová (NED) 3 761
8. Annik Kälinová (SUI) 3 753
9. Sophie Weissenbergová (GER) 3 692
10. Claudia Conteová (ESP) 3 682
11. Xénia Krizsánová (HUN) 3 661
12. Michelle Atherleyová (USA) 3 655
13. Paulina Ligarská (POL) 3 611
14. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 3 596
15. Kendell Williamsová (USA) 3 481
Odile Ahouanwanouová (BEN) DNS
Sedmiboj žen - 200 m
1. rozběh
1. Annik Kälinová (SUI) 24,05 s - 976 b.
2. Nafissatou Thiamová (BEL) 24,39 - 944
3. Emma Oosterwegelová (NED) 24,43 (SB) - 940
4. Paulina Ligarská (POL) 24,65 (PB) - 919
5. Claudia Conteová (ESP) 24,77 (PB) - 908
6. Xénia Krizsánová (HUN) 24,82 - 903
7. Ashtin Zamzowová-Mahlerová (USA) 25,15 - 873
Odile Ahouanwanouová (BEN) DNS
2. rozběh
1. Anna Hallová (USA) 23,08 s (PB) - 1 071 b.
2. Katarina Johnsonová-Thompsonová (GBR) 23,62 - 1 017
3. Anouk Vetterová (NED) 23,73 (SB) - 1 007
4. Adrianna Sułeková (POL) 23,77 (PB) - 1 003
5. Noor Vidtsová (BEL) 23,92 (SB) - 988
6. Michelle Atherleyová (USA) 23,97 - 984
7. Sophie Weissenbergová (GER) 24,06 - 975
8. Kendell Williamsová (USA) 25,27 - 862
110 m překážek mužů - semifinále
1. semifinále
1. Grant Holloway (USA) 13,01 s Q
2. Joshua Zeller (GBR) 13,31 Q
3. Amine Bouanani (ALG) 13,37 (NR)
4. Rafael Pereira (BRA) 13,46
5. Sasha Zhoya (FRA) 13,47
6. Orlando Bennett (JAM) 13,67
7. Jason Joseph (SUI) 13,67
8. Šuhej Išikawa (JPN) 13,68
2. semifinále
1. Trey Cunnigham (USA) 13,07 s Q
2. Asier Martínez (ESP) 13,26 Q
3. Rasheed Broadbell (JAM) 13,27
4. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) 13,40
5. Šunsuke Izumija (JPN) 13,42
6. Milan Trajkovic (CYP) 13,49
7. David King (GBR) 13,51
8. Eduardo Rodrigues (BRA) 13,62
3. semifinále
1. Hansle Parchment (JAM) 13,02 s Q
2. Devon Allen (USA) 13,09 Q
3. Shane Brathwaite (BAR) 13,21 q
4. Damian Czykier (POL) 13,22 q
5. Just Kwaou-Mathey (FRA) 13,25
6. Andrew Pozzi (GBR) 13,35
7. Nicholas Hough (AUS) 13,42
8. Enrique Llopis (ESP) 13,44
Disk mužů - kvalifikace
skupina A
1. Mykolas Alekna (LTU) 68,91 m Q
2. Kristjan Čeh (SLO) 68,23 Q
3. Simon Pettersson (SWE) 68,11 Q
4. Matthew Denny (AUS) 66,98 Q
5. Sam Mattis (USA) 65,59 q
6. Alin Alexandru Firfirica (ROU) 65,54 q
7. Traves Smikle (JAM) 64,21 q
8. Alex Rose (SAM) 64,14 q
9. Lawrence Okoye (GBR) 63,57
10. Marek Bárta (CZE) 62,90
11. Apostolos Parellis (CYP) 62,46
12. Chad Wright (JAM) 60,31
13. Werner Visser (RSA) 58,44
14. Torben Brandt (GER) 54,11
Lucas Nervi (CHI) NM
skupina B
1. Andrius Gudžius (LTU) 66,60 m Q
2. Lukas Weisshaidinger (AUT) 66,51 Q
3. Daniel Ståhl (SWE) 65,95 q
4. Fedrick Dacres (JAM) 64,49 q
5. Nicholas Percy (GBR) 63,20
6. Martin Wierig (GER) 62,28
7. Andrew Evans (USA) 62,20
8. Henrik Janssen (GER) 61,85
9. Claudio Romero (CHI) 61,69
10. Philip Milanov (BEL) 61,47
11. Mario A. Díaz (CUB) 60,83
12. Martin Marković (CRO) 60,59
13. Victor Hogan (RSA) 60,51
14. Mauricio Ortega (COL) 59,91
15. Brian Williams (USA) 58,25
100 m žen - semifinále
1. semifinále
1. Shericka Jacksonová (JAM) 10,84 s Q
2. Dina Asherová-Smithová (GBR) 10,89 Q
3. Twanisha Terryová (USA) 11,04
4. Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR) 11,16
5. Aminatou Seyniová (NIG) 11,21
6. Kemba Nelsonová (JAM) 11,25
7. Murielle Ahouréová (CIV) 11,25
Julien Alfredová (LCA) DQ
2. semifinále
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,82 s Q
2. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,87 Q
3. Melissa Jeffersonová (USA) 10,92 q
4. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,96 q
5. Anthonique Strachanová (BAH) 10,98
6. Ewa Swobodová (POL) 11,08
7. Man-čchi Ke (CHN) 11,13
8. Edidiong Ofinome Odiongová (BRN) 11,56
3. semifinále
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,93 s Q
2. Aleia Hobbsová (USA) 10,95 Q
3. Daryll Neitaová (GBR) 10,97
4. Gina Lückenkemperová (GER) 11,08
5. Zoe Hobbsová (NZL) 11,13
6. Michelle-Lee Ahyeová (TTO) 11,24
7. Zaynab Dossoová (ITA) 11,28
TyNia Gaitherová (BAH) DQ
400 m překážek mužů - semifinále
1. semifinále
1. Rai Benjamin (USA) 48,44 s Q
2. Jaheel Hyde (JAM) 49,09 Q
3. Julien Watrin (BEL) 49,52
4. Ramsey Angela (NED) 49,77
5. Thomas Barr (IRL) 50,08
6. Alastair Chalmers (GBR) 50,54
7. Yasmani Copello (TUR) 51,49
Kyron McMaster (IVB) DNS
2. semifinále
1. Alison dos Santos (BRA) 47,85 s Q
2. Trevor Bassitt (USA) 48,17 Q
3. Rasmus Mägi (EST) 48,40 q
4. Carl Bengtström (SWE) 48,75
5. Abdelmalik Lahoulou (ALG) 48,90
6. Moitalel Mpoke Naadokila (KEN) 49,34
7. Gerald Drummond (CRC) 49,37
8. Shawn Rowe (JAM) 49,80
3. semifinále
1. Karsten Warholm (NOR) 48,00 s Q
2. Wilfried Happio (FRA) 48,14 Q
3. Khallifah Rosser (USA) 48,34 q
4. Kemar Mowatt (JAM) 48,59
5. Nick Smidt (NED) 49,56
6. Kazuki Kurokawa (JPN) 49,69
7. Sokwakhana Zazini (RSA) 50,22
8. Ezekiel Nathaniel (NGR) 54,18
1 500 m mužů - semifinále
1. semifinále
1. Josh Kerr (GBR) 3:36,92 min Q
2. Mario García (ESP) 3:37,01 Q
3. Jakob Ingebrigtsen (NOR) 3:37,02 Q
4. Timothy Cheruiyot (KEN) 3:37,04 Q
5. Ignacio Fontes (ESP) 3:37,21 Q
6. Neil Gourley (GBR) 3:37,22
7. Charles Philibert-Thiboutot (CAN) 3:37,29
8. John Gregorek (USA) 3:37,35
9. Samuel Tefera (ETH) 3:37,71
10. Oliver Hoare (AUS) 3:38,36
11. Charles Grethen (LUX) 3:40,41
12. Andrew Coscoran (IRL) 3:44,66
2. semifinále
1. Abel Kipsang (KEN) 3:33,68 min Q
2. Mohamed Katir (ESP) 3:34,45 Q
3. Jake Wightman (GBR) 3:34,48 Q
4. Tedesse Lemi (ETH) 3:35,04 Q
5. Stewart McSweyn (AUS) 3:35,07 Q
6. Michał Rozmys (POL) 3:35,27 q
7.Joshua Thompson (USA) 3:35,55 q
8. Samuel Tanner (NZL) 3:36,32
9. Camerin Proceviat (CAN) 3:38,83
10. Santiago Catrofe (URU) 3:40,16
11. William Paulson (CAN) 3:40,41
12. Kumari Taki (KEN) 3:50,15
K očekávanému souboji nedošlo v běhu na 110 metrů přes překážky mužů, protože Jamajčan Hansle Parchment se zranil při tréninku, když zavadil o překážku. Grant Holloway tak měl cestu ke zlatu výrazně ulehčenou, byť jeho americký krajan Trey Cunningham zaostal o pouhých pět setin. Bronz vybojoval Španěl Asier Martínez.
Koule mužů přinesla totální americkou dominanci, zlatého Ryana Crousera doplnili na stupních vítězů Joe Kovacs a Josh Awotunde. A reprezentaci USA se dařilo i v tyčce žen, neboť zlato brala Katie Nageotteová a stříbro její tréninková parťačka Sandi Morrisová. Bronz získala Australanka Nina Kennedyová.
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,67 s (CR)
2. Shericka Jacksonová (JAM) 10,73 (PB)
3. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,81
4. Dina Asherová-Smithová (GBR) 10,83 (=NR)
5. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,91
6. Aleia Hobbsová (USA) 10,92
7. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,93
8. Melissa Jeffersonová (USA) 11,03
1. Ryan Crouser (USA) 22,94 m (CR)
2. Joe Kovacs (USA) 22,89 (SB)
3. Josh Awotunde (USA) 22,29 (PB)
4. Tom Walsh (NZL) 22,08
5. Darlan Romani (BRA) 21,92
6. Filip Mihaljević (CRO) 21,82
7. Jacko Gill (NZL) 21,40
8. Adrian Piperi (USA) 20,93
9. Nick Ponzio (ITA) 20,81
10. Marcus Thomsen (NOR) 20,66
11. Chukwuebuka Cornnell Enekwechi (NGR) 20,65
12. Uziel Muñoz (MEX) 20,01
1. Grant Holloway (USA) 13,03 s
2. Trey Cunningham (USA) 13,08
3. Asier Martínez (ESP) 13,17 (PB)
4. Damian Czykier (POL) 13,32
5. Joshua Zeller (GBR) 13,33
Shane Brathwaite (BAR) DQ
Devon Allen (USA) DQ
Hansle Parchment (JAM) DNS
1. Katie Nageotteová (USA) 485 cm (WL)
2. Sandi Morrisová (USA) 485
3. Nina Kennedyová (AUS) 480 (SB)
4. Tina Šutejová (SLO) 470
5. Katerína Stefanídiová (GRE) 470 (SB)
6. Wilma Murtoová (FIN) 460 (=SB)
6. Ling Li (CHN) 460 (SB)
8. Angelica Moserová (SUI) 460
9. Anicka Newellová (CAN) 445
10. Jacqueline Otchereová (GER) 445
11. Ninon Chapelleová (FRA) 445
12.Gabriela Leonová (USA) 430
13. Chuej-čchin Sü (CHN) 430
Olivia McTaggartová (NZL) NM
Margot Chevrierová (FRA) NM