Humenné – Prešov | 1:1 (kon.) | | | Košice – Trebišov | 2:0 (kon.) | | | Žilina – Karviná | 3:0 (kon.) |
KFC Komárno – Pohronie | 1:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Dukla Praha | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) |
Slovácko – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Hr. Králové | 1:5 (kon.) | | | Podbrezová – Brno | 4:2 (kon.) |
Ostrava – Zlínsko | 7:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 4:1 (kon.) | | | Lanžhot – Zlín | 0:2 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Sabinov – Košice | 1:4 (kon.) | | | Galanta – Zlaté Moravce | 0:7 (kon.) |
Izrael – Anglicko | 0:1 (kon.) | | | Rakúsko – Srbsko | 3:2 (kon.) |
koniec
Izrael
0:1
(0:1)
Anglicko
Vít Káňa
Góly:
6. Delap
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:16. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 50. Madmon (ISR), 77. Faingold (ISR), 79. Edri (ISR) – 57. Iling-Junior (ENG), 64. Norton-Cuffy (ENG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:16. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.
Izrael:
Tzarfati T. (B) – Tomer I., Edri S., Lemkin S., Revivo R. – Madmon I. (C) – Kancepolsky E. Y. – Turgeman D., Gloukh O., Lugasi A. – Kassus Abed T..
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Tréner: Haim O.
Anglicko: Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Tréner: Foster I.
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Tréner: Haim O.
Anglicko: Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Tréner: Foster I.
Rozhodca:
Diváci:
ze hřiště odchází Kancepolsky, přichází Mucha.
ze hřiště odchází Chukwuemeka, přichází Ramsey.
ze hřiště odchází Delap, přichází Jebbison.
ze hřiště odchází Gloch, přichází Navi.
ze hřiště odchází Lugasi, přichází Baya.
ze hřiště odchází Turgeman, přichází Ebraheim.
ze hřiště odchází Abed, přichází Faingold.
ze hřiště odchází Quansah, přichází Norton-Cuffy.
ze hřiště odchází Edwards, přichází Doyle.
Autorem branky je DELAP.
Izrael: Tzarfati T. (B) – Tomer I., Edri S., Lemkin S., Revivo R. – Madmon I. (C) – Kancepolsky E. Y. – Turgeman D., Gloukh O., Lugasi A. – Kassus Abed T..
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Trenér: Haim O.
Anglie: Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Trenér: Foster I.