Humenné – Prešov | 1:1 (kon.) | | | Košice – Trebišov | 2:0 (kon.) | | | Žilina – Karviná | 3:0 (kon.) |
KFC Komárno – Pohronie | 1:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Dukla Praha | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) |
Slovácko – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Hr. Králové | 1:5 (kon.) | | | Podbrezová – Brno | 4:2 (kon.) |
Ostrava – Zlínsko | 7:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 4:1 (kon.) | | | Lanžhot – Zlín | 0:2 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Sabinov – Košice | 1:4 (kon.) | | | Galanta – Zlaté Moravce | 0:7 (kon.) |
Izrael – Anglicko | 0:1 (kon.) | | | Rakúsko – Srbsko | 3:2 (kon.) |
koniec
Izrael
0:1
(0:1)
Anglicko
79
|
Žlutá karta pro tým Izrael (Edri).
|
|
77
|
Žlutá karta pro tým Izrael (Faingold).
|
|
64
|
Žlutá karta pro tým Anglie (Norton-Cuffy).
|
|
57
|
Žlutá karta pro tým Anglie (Iling-Junior).
|
|
50
|
Žlutá karta pro tým Izrael (Madmon).
|
Góly:
6. Delap
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:16. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 50. Madmon (ISR), 77. Faingold (ISR), 79. Edri (ISR) – 57. Iling-Junior (ENG), 64. Norton-Cuffy (ENG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:16. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.
Izrael:
Tzarfati T. (B) – Tomer I., Edri S., Lemkin S., Revivo R. – Madmon I. (C) – Kancepolsky E. Y. – Turgeman D., Gloukh O., Lugasi A. – Kassus Abed T..
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Tréner: Haim O.
Anglicko: Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Tréner: Foster I.
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Tréner: Haim O.
Anglicko: Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Tréner: Foster I.
Rozhodca:
Diváci:
Vít Káňa