Košice – Michalovce 0:0 (kon.) | Trebišov – Humenné 3:2 (kon.) | L. Mikuláš – Podbrezová 5:0 (kon.)
Trnava – Petržalka 5:1 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 3:1 (kon.) | Ried – Slovan Bratislava sk 0:3 (kon.)
Podbrezová – Žilina 4:3 (kon.) | Amstetten – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
4:3 (3:1)
MŠK Žilina
Sobota 18.06.2022, 18:00Prípravný zápas

89
    Podbrezovský gólman mal čo robiť, aby vytesnil koncovku spoza veľkého vápna. Roh.
    78. Taofiq JIBRIL - 4:3

78
    Žilina dala gól! Ledva som dopísal prechádzajúcu myšlienku a TAOFIQ JIBRIL zblízka strieľa svoj druhý gól v druhom polčase!
    75. BLAQORI - 4:2

75
    Podbrezová dala gól! Ďalší rohový kop už ale MŠK neubránilo a tak po koncovke zo šiestich metrov domáci vyhrávajú už po tretí raz o dva góly!

68
    Radosť je márna, štvrtý gól po rohovom kope rozhodcovia okamžite anulovali!

49
    Kontra Žilinčanov, Jibril mohol pridať druhý gól, ale triafa iba bočnú sieť!
    46. Taofiq JIBRIL - 3:2

46
    Žilina dala gól! Výmena hráčov a je tu bleskový gól po prestávke! TAOFIQ JIBRIL vycvičil obranu i s brankárom a skúsene poslal loptu do siete!

45+1
    Už v nadstavenom čase ďalšia tutovka, z ôsmich metrov mal Petráš aj šťastie, že to domáci hráč prakticky vôbec netrafil!
    38. MOSES - 3:1

38
    Podbrezová dala gól! Žilinčania odrazili dva ataky, avšak na prienik MOSESA DAVIDA COBNANA už boli prikrátky. Presne umiestnená strela k pravej žrdi, 3:1!

29
    Tentokrát krížna koncovka Podbrezovej, Petráš sa márne naťahoval. Na jeho šťastie lopta skončila vedľa pravej žrde.
    24. Dávid ĎURIŠ - 2:1

24
    Žilina dala gól! DÁVID ĎURIŠ zmenšuje náskok domácich, keď center sprava premenil na hlavičku, ktorá Ludhovi vypadla z rukavíc! Darmo sa snažila podbrezovská jednotka o záchranu situácie, loptu už ťahala zo siete!
    21. Martin LUPTÁK - 2:0

21
    Podbrezová dala gól! Medzera v strede žilinskej defenzívy, okamžitá kolmica dopredu. Vystihol ju MARTIN LUPTÁK, ktorý si v šestnástke zasekol protihráča a ranou k bližšej žrdi zvyšuje na 2:0!
    10. Marek KUZMA - 1:0

10
    Podbrezová dala gól! Center do malého vápna, kde dostal priveľa miesta MAREK KUZMA. Najlepší strelec minulého ročníka 2. ligy hlavou nedal Petrášovi šancu!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 10. Kuzma, 21. Lupták, 38. Moses, 75. Blaqori – 24. Ďuriš, 46. Jibril, 78. Jibril

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Bartoš, Bakaľa, Mielke, Kováčik, Paraj, Lupták, Ďatko, Issa, Kuzma, Moses
    MŠK Žilina: I. polčas: Petráš – Rusnák, Kopas, Aremeyaw, Owusu – Slebodník, Mráz, Myslovič – Addo, Bile, Ďuriš

II. polčas: Teplan – Rusnák, Leitner, Mensah, Owusu – Gidi, Mráz, Gomola – Lamptey, Jibril, Bari