Nórsko – Slovinsko 0:0 (kon.) | Švédsko – Srbsko 0:1 (kon.)
Švédsko
0:1 (0:1)
Srbsko
cz Štvrtok 09.06.2022, 20:45 • Friends Arena - Solna • Liga národov UEFA - Liga B • Skupina 4

89
    Žlutá karta pro tým Srbsko (Uroš Račić).

86
    Střídání v týmu Švédsko:
    ze hřiště odchází Anthony Elanga, přichází Viktor Gyökeres.

77
    Střídání v týmu Srbsko:
    ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Saša Lukić.

77
    ze hřiště odchází Viktor Claesson, přichází Gabriel Gudmundsson.
    ze hřiště odchází Kristoffer Olsson, přichází Emil Forsberg.

70
    ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Uroš Račić.

64
    ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Filip Kostić.

63
    ze hřiště odchází Aleksa Terzić, přichází Nemanja Radonjić.

60
    Strahinja Pavlović těsně před pokutovým území fauloval švédského hráče, který se mohl dostat do zakončení. Švédsko má velkou šanci vyrovnat z této standardní situace.
    45+3. Luka JOVIĆ - 0:1

45+3
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Srbsko se nakonec dokázalo ještě prosadit v prvním poločase. Autorem branky je LUKA JOVIĆ, který dokázal doklepnout míč, po sklepnutí hlavičkou od svého spoluhráče, do branky. Vše se odehrálo po zahrávání rohového kopu. Asistence: Strahinja Pavlović.
    45. Claesson mířil kousek vedle tyče

45
    Poslední minuta prvního poločasu a první velká šance ze strany Švédska! Jens Cajuste nasměřoval přesně přihrávku na Claessona a ten trefil jen kousek vedle levé tyčky!
    43. Srbsko nebylo daleko od první branky ze standardní situace

43
    A nakonec z této standardní situace byla první gólovka zápasu! Střela mířila na protější levou tyč, ale míč skončil jen kousek vedle. Střílený míč se ještě pokoušel navíc hlavičkovat nabíhající hráč, kterému taky moc nechybělo!

42
    Luka Jović už se dostával do vápna, avšak těsně pře dním jej fauloval Kristoffer Olsson! Slibná situace pro Srbsko a další žlutá karta pro Švédsko.

41
    Tak nakonec Nilsson nebude moci pokračovat, ač odcházel bez nějakého kulhání. Každopádně jeho místo nahradil Kurtulus.

36
    Na hřišti se začíná trochu přiostřovat. V prvním souboji byl sražen Dušan Tadić, což nebylo vyhodnoceno jako faul. Nicméně následný faul ze strany Filipa Djuričiće už rozhodčí ohodnotil žlutou kartou.

34
    Mattias Svanberg doslova podkopl Gudelje a bude prvním hráčem Švédska, který dostane žlutou kartu.

29
    Je to tak, Nemanja Gudelj je prvním potrestaným hráčem a nabízí soupeři zajímavou standardní situaci.