Slovensko – Azerbajdžan | 0:1 (kon.) | | | Rumunsko – Česko | 0:0 (2:1 po pen.) |
Portugalsko – Česko | 2:0 (kon.) | | | Švajčiarsko – Španielsko | 0:1 (kon.) |
Nórsko – Slovinsko | 0:0 (kon.) | | | Švédsko – Srbsko | 0:1 (kon.) |
Kosovo – Sev. Írsko | 3:2 (kon.) | | | Grécko – Cyprus | 3:0 (kon.) | | | Gibraltar – Bulharsko | 1:1 (kon.) |
S. Macedónsko – Gruzínsko | 0:3 (kon.) |
Malta – Estónsko | 1:2 (kon.) |
koniec
Severné Macedónsko
0:3
(0:0)
Gruzínsko
Radim Sochor
Góly:
52. Zivzivadze, 62. Kvaratskhelia, 84. Kiteishvili
Rozhodca: Reinshreiber – Biton, Mezamber (ISR)
Diváci:
Karty: 39. Velkovski (MAK), 74. Bardhi (MAK), 82. Babunski (MAK) – 21. Kakabadze (GRU), 45. Zivzivadze (GRU), 74. Kvirkvelia (GRU)
Nepremenená penalta:
Severné Macedónsko:
Dimitrievski – Churlinov, Velkovski, Musliu, Alioski – Elmas, Spirovski, Bardhi (C), Ashkovski – Ristovski, Trajkovski
Náhradníci: Dorian Babunski, David Babunski, Ethemi, Fazlagic, Iliev, Miovski, Nikolov, Ristevski, Serafimonv, Siskovski, Todorski, Zajkov
Tréner: Milevski
Gruzínsko: Mamardashvili – Kakabadze, Kashia (C), Khocholava – Kvaratskhelia, Kvirkvelia, Aburjania, Kvekveskiri, Tsitaishvili – Zivzivadze – Davitashvili
Náhradníci: Vako, Mikautadze, Mekvabishvili, Mamuchashvili, Loria, Lochoshvili, Lobjanidze, Kupatadze, Kobakhidze, Kiteishvili, Gvilia, Azarov
Tréner: Sagnol
Náhradníci: Dorian Babunski, David Babunski, Ethemi, Fazlagic, Iliev, Miovski, Nikolov, Ristevski, Serafimonv, Siskovski, Todorski, Zajkov
Tréner: Milevski
Gruzínsko: Mamardashvili – Kakabadze, Kashia (C), Khocholava – Kvaratskhelia, Kvirkvelia, Aburjania, Kvekveskiri, Tsitaishvili – Zivzivadze – Davitashvili
Náhradníci: Vako, Mikautadze, Mekvabishvili, Mamuchashvili, Loria, Lochoshvili, Lobjanidze, Kupatadze, Kobakhidze, Kiteishvili, Gvilia, Azarov
Tréner: Sagnol
Rozhodca: Reinshreiber – Biton, Mezamber (ISR)
Diváci:
Autorem branky je OTAR KITEISHVILI.
ze hřiště odchází Kvaratskhelia, přichází Vako.
ze hřiště odchází Kakabadze, přichází Lobjanidze.
ze hřiště odchází Elmas, přichází Todoroski.
Žlutá karta pro tým Gruzie (Kvirkvelia).
ze hřiště odchází Ristovski, přichází Babunski.
ze hřiště odchází Spirovski, přichází Milovski.
ze hřiště odchází Davitashvili, přichází Mamuchashvili.
ze hřiště odchází Zivzivadze, přichází Mikautadze.
Autorem branky je KHVICHA KVARATSKHELIA.
ze hřiště odchází Aburjania, přichází Kiteishvili.
ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Nikolov.
Autorem branky je BUDU ZIVZIVADZE.
Severní Makedonie: Dimitrievski – Churlinov, Velkovski, Musliu, Alioski – Elmas, Spirovski, Bardhi (C), Ashkovski – Ristovski, Trajkovski
Náhradníci: Dorian Babunski, David Babunski, Ethemi, Fazlagic, Iliev, Miovski, Nikolov, Ristevski, Serafimonv, Siskovski, Todorski, Zajkov
Trenér: Milevski
Gruzie: Mamardashvili – Kakabadze, Kashia (C), Khocholava – Kvaratskhelia, Kvirkvelia, Aburjania, Kvekveskiri, Tsitaishvili – Zivzivadze – Davitashvili
Náhradníci: Vako, Mikautadze, Mekvabishvili, Mamuchashvili, Loria, Lochoshvili, Lobjanidze, Kupatadze, Kobakhidze, Kiteishvili, Gvilia, Azarov
Trenér: Sagnol
Rozhodčí: Reinshreiber – Biton, Mezamber (ISR).