Lotyšsko – Lichtenštajnsko 1:0 (kon.) | Andorra – Moldavsko 0:0 (kon.)
Andorra
0:0 (0:0)
Moldavsko
cz Pondelok 06.06.2022, 20:45 • Estadi Nacional (Andorra la Vella, Andorra) • Liga národov UEFA - Liga D • Skupina 1

Moldavsko bylo mírně aktivnějším týmem, a to přestože hrálo poločas bez vyloučeného hráče. Andorra nedokázala využít dlouhou početní výhodu a zápas tak nenašel vítěze a dokonce ani nenabídl branky. Ve skupině 1 Ligy D tak Moldavsku patří druhé místo se čtyřmi body a Andoře třetí místo s jedním bodem. (22:41:26)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:17.

90

86
    Střídání v týmu Andorra:
    ze hřiště odchází Jordi Alaez, přichází Victor Bernat.

83
    Žlutá karta pro tým Moldavsko (Vadim Rata).

79
    Žlutá karta pro tým Moldavsko (Maxim Cojocaru).

72
    Žlutá karta pro tým Andorra (Emili Garcia).

66
    Žlutá karta pro tým Andorra (Jordi Alaez).

65
    Žlutá karta pro tým Moldavsko (Cristian Dros).

60
    Střídání v týmu Moldavsko:
    ze hřiště odchází ergiu Platica, přichází Maxim Cojocaru.

59
    Žlutá karta pro tým Moldavsko (Igor Armas).

58
    ze hřiště odchází Cucu, přichází Àlex Martínez.
    ze hřiště odchází Jordi Rubio, přichází Albert Rosas.

46
    ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Marc Rebes.

46
    ze hřiště odchází Vadim Bolohan, přichází Cristian Dros.

46
    ze hřiště odchází Dmitri Mandricenco, přichází Sergiu Platica.

46

První poločas skončil za bezbrankového stavu. Ve dvanácté minutě musel již střídat Andorrský Marc Vales, kterého nahradil Albert Alavedra Jimenéz. Hru poznamenala jedna červená karta na straně hostů, kteří tak budou muset hrát celý druhý poločas v deseti.