NY Rangers – Carolina 5:2 (kon.)
New York Rangers
5:2 (2:0, 2:2, 1:0) Stav série: 3:3
Carolina Hurricanes
cz Nedeľa 29.05.2022, 02:10 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL • Semifinále V. konferencie

54:39
    Opět se bude vylučovat a domácí si dají přesilovku. Dvě minuty za hrubost dostal Sebastian Aho.

50:22
    Nervozita na ledě stoupá. po faulu domácího Millera se strhla další potyčka a na trestnou lavici míří opět dva hráči. Domácí K'Andre Miller s dvěma minutami za podrážení, hostující Anthony DeAngelo s dvěma minutami za nesportovní chování.

49:07
    Poté se za jeho brankou strhla poměrně velká potyčka, kterou domácí Barclay Goodrow a hostující Vincent Trocheck odnesli dvouminutovým trestem za hrubost.

46:01
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Ian Cole.

44:56
    Síly na ledě se nám ale vyrovnávají, neboť faulu se dopustil Artěmij Panarin a dostal dvě minuty za hákování.

43:55
    Hned po buly byl domácí Kreider zasažen holí do obličeje a Jacob Slavin dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.

37:42
    Už je přerušeno, nicméně se bude vylučovat na straně NY Rangers. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal gólman Igor Šesťorkin. Trest odsedí Kaapo Kakko.

32:56
    Navíc je tu vyloučení na straně domácích, dvě minuty za hákování dostal Chris Kreider.

12:48
    Opět se vylučuje, nyní ale na straně domácích. Dvě minuty za podrážení dostal Jacob Trouba.

09:15
    New York si zahraje první přesilovku, dvě minuty za vysokou hůl dostal Brendan Smith.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 8. Motte, 10. Zibanejad (Fox, Šestorkin), 24. Chytil (Fox), 27. Chytil (Lafreniere, Šestorkin), 48. Panarin (Kreider, Strome) – 26. Skjei (Aho, Jarvis), 33. Trocheck (Nečas, Skjei)

New York Rangers: Šestorkin (Georgijev) – Fox, R. Lindgren, Trouba (A), Miller, Schneider, Braun – Vatrano, Zibanejad (A), Kreider – Copp, Strome (A), Panarin – Kakko, Chytil, Lafreniere – Reaves, Goodrow, Motte.
    Tréner: Gerard Gallant

Carolina Hurricanes: Raanta (24. Kočetkov) – DeAngelo, Slavin (A), Pesce, Skjei, Cole, Br. Smith – Jarvis, Aho, Teräväinen – Nečas, Trocheck, Svečnikov – Fast, Staal (C), Niederreiter – Domi, Kotkaniemi, Martinook (A).
    Tréner: Rod Brind'Amour

Rozhodca: Dwyer, StLaurent – Barton, Daisy

Diváci: 18 006