Piatok 06.05.2022, 18:00 • Zimný štadión Žilina • Kaufland Challenge

Je rozhodnuté! O víťazstve Francúzska rozhodol v predĺžení TIM BOZON.

62:19
    Nórsky hráč sa snažil prejsť individuálne, bo vytlačený do rohu.

61:25
    Francúzi mohli rozhodnúť tento zápas, sám hráč sa rútil na bránu, no Holma neprekonal.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tri tretiny o víťazovi tohto stretnutia nerozhodli, o malú chvíľu bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:48
    Blíži sa záver tretej tretiny, stav je stále nerozhodný 1:1.

54:18
    Francúzi naháňali puk po rohoch, získať sa im ho nepodarilo. Po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred ich bránu.

52:14
    Rýchly protiútok Nórska bol zakončený strelou, ktorú francúzsky gólman bez problémov kryl, mal odkrytý výhľad.

50:28
    Buysse predviedol nie ľahký a dôležitý zákrok.

47:12
    Trettenes strieľal, o malú chvíľu Francúzi zblokovali ďalšiu strelu a podarilo sa im oslobodiť sa.

46:29
    Vylúčenie v tíme Francúzsko:
    Texier – 2 min., hákovanie.

42:45
    Nóri sa už bránia, podarilo sa im dokonca dostať do zakončenia, z ľavého kruhu strieľal Lilleberg.

41:22
    Až teraz sa Francúzi dostali k strele, tá ale nebola nebezpečná, vyslal ju od mantinelu Claireaux.

40:47
    Vylúčenie v tíme Nórsko:
    Krogdahl – 2 min., nedovolené bránenie.

40:01

V druhej tretine padol jeden gól, Nóri zásluhou Geheba vyrovnali na priebežných 1:1.

40:00

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 24. Geheb (Henriksen, Ronningen) – 14. Rech (Leclerc, Gallet), 64. Bozon

Nórsko: Holm (Hanneborg) – Johannesen, Lilleberg, Krogdahl, Bull, Klavestad, Rokseth, Ronningen, Pedersen – Olsen, Olimb, Rosseli Olsen, – Fladeby, Haga, Martinsen – Jakobsson, Trettenes, Hoff – Ronnild, Henriksen, Geheb
    Francúzsko: Buysse (Papillon) – Gallet, Auvitu, Bault, Chakiachvili, Guebey, Crinon, Thiry – T. Bozon, Texier, Treille – Bertrand, Claireaux, Perret – Rech, Ville, Leclerc – Valier, Ritz, K. Bozon

Rozhodca: Baluška, Stano – Durmis, Synek