Eindhoven – Leicester 1:2 (kon.) | AS Rím – Bodö/Glimt 4:0 (kon.) | Slavia – Feyenoord 1:3 (kon.)
Solún – Marseille 0:1 (kon.)
PSV Eindhoven
1:2 (1:0)
Leicester City
cz Štvrtok 14.04.2022, 18:45 • Phillips Stadion, Eindhoven • Európska konferenčná liga • Štvrťfinále

Děkuji vám za pozornost a těším se na vás u dalšího textového přenosu. (20:44:00)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:12.

První zápas ECL dnešního večera je za námi a postupuje nakonec Leicester City! Ti přitom dlouhou dobu prohrávali, jelikož domácí dostal do vedení ve 27. minutě Zahavi. Reakce Leicesteru přišla až v 77. minutě, kdy přetrhl smůlu hostů Maddison. Potom už to začalo být s PSV zlé, Angličané dominovali hře a dostávali se do větších a větších šancí. Všechno to vyvrcholilo v 88. minutě, kdy se po dorážce prosadil Perreira a podtrhl tak postup svého týmu do další fáze soutěže.

90+6

90+5
    Čas se nám krátí a domácí si nemohou vypracovat žádnou šanci ze které by mohla padnout branka. Leicester zvládá konec velmi dobře takticky.

90+4
    PSV už je nastěhováno před brankou soupeře a očekáváme závěrečný tlak. Z pravé strany teď centroval čerstvý Bruma, ale trefil pouze soupeře.

90+3
    Hra se nám teď hodně kouskuje, což samozřejmě vyhovuje hostům. Další faul předvedl Vinicius.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mario Götze (PSV Eindhoven).

90+2
    Pérez si v souboji o míč počínal nedovoleně a fauloval Maria Götzeho. PSV bude rozehrávat míč ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí ukazuje, že se bude nastavovat 5 minut.

90
    Maddisonovi se tento rohový kop vůbec nepovedl. Rozhodl se jej zahrát na krátko, ale jeho spoluhráč o míč záhy přišel.

90
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Érick Gutiérrez, přichází Bruma.

89
    Obrovská rána pro PSV, po prvním poločase se zdálo, že mají zápas ve svých rukách. Teď pár minut před koncem prohrávají a srovnání bude hodně náročné. Do konce ale stále ještě něco zbývá a uvidíme, kolik nastaví rozhodčí.
    88. Ricardo PEREIRA - 1:2

88
    Leicester právě vstřelil branku!
    Lookman gól sice nedal, ale brankář Mvogo vyrazil míč přímo na kopačky RICARDA PEREIRY, který pohotovou ranou otáčí vývoj dnešního duelu. Bez asistence.

88
    Lookman se ocitl ve skvělé situaci, ale svou tutovku neproměnil. Mvogo předvedl perfektní zákrok!

87
    Romalho byl ale v pokutovém území faulován a tak se míče zmocní domácí fotbalisté.

86
    Mauro Junior teď doslova naběhl do Lookmana a rozhodčí si toho samozřejmě všiml. Leicester bude zahrávat standartní situaci.

85
    Maddison si stoupl k rohovému praporku, avšak obrana PSV míč v poklidu uklidila mimo prostor nebezpečí.