Brno – Líšeň 1:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:3 (0:2)
SK Líšeň 2019
cz Piatok 18.03.2022, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 19. kolo

To je už z dnešního zápasu všechno. Děkuji za pozornost, přeji hezký víkend a těším se už zítra u dalšího utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v němž dvanáctý Vyškov vyzve čtvrtý Varnsdorf. Do té doby na shledanou! (19:00:44)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:4.
    Střely mimo: 8:4.
    Rohy: 8:4.

Náskok Zbrojovky na čele FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se tak zmenšil na devět bodů, zatímco Líšeň po neúplném devatenáctém kole poskočila na druhou příčku tabulky.

Brněnské derby je u konce, a to výsledkem 3:1 ve prospěch Líšně. Hosté se trefili už v první minutě hry a udali ráz dalším minutám utkání. Zbrojovka snížila až ve druhém poločase za stavu 0:3, což bylo i přes zvýšenou aktivitu v posledních minutách pozdě.

90+3

90+3
    Přichystalova hlavička byla dost nepřesná a Veselý s ní neměl ani nejmenší práci.

90+2
    Berkovec posouvá míč na levou stranu, kudy se Zbrojovka pokouší vést další útok. Zdá se však, že marně.

90+1
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází David Machalík, přichází Filip Chládek.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Ševčík si pohrál s vysunutým soupeřem a pěknou přešlapovačkou se dostal přes něj.

89
    Domácí mužstvo se snažilo prodrat dopředu, jenže nakonec byl míč příliš daleko pro Štepanovského.

89
    Střelba po rohu nenabrala z pohledu Zbrojovky požadovaný směr a zaplula jen vedle.

87
    Ven z brány musel Veselý, aby ve vzduchu vytěsnil vysoký míč a aspoň na pár chvilek zklidnil dění kolem sebe.

86
    Fanoušci se opět zlobí potom, co na trávník spadl po střetu s obráncem Řezníček. Líšeň mezitím odklízí mimo gólový prostor.

86
    Bariš napálil jen před ním stojící blok. Tato situace Líšni maximálně vyhovuje.

85
    Do defenzivních pozic doběhla Líšeň a odrazila další nápor Zbrojovky.

84
    Vhazování provádí Kohoutek a zanedlouho navazuje střelou Řezníček. Hostující gólman zůstává klidný a dělá jistý zákrok.