Saint-Étienne – Metz 1:0 (kon.) | Bordeaux – Troyes 0:2 (kon.) | Nantes – Montpellier 2:0 (kon.)
Remeš – Štrasburg 1:1 (kon.) | Rennes – Angers 2:0 (kon.) | Lille – Clermont Foot 4:0 (kon.)
Marseille – Monaco 0:1 (kon.)
FC Nantes
2:0 (0:0)
HSC Montpellier
cz Nedeľa 06.03.2022, 15:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo
    90+4. Willem GEUBBELS - 2:0

90+4
    Nantes právě vstřelili branku!
    Hosté už v posledních minutách vsadili vše na útok a z toho vyplynul únik dvou domácích hráčů proti jednomu. Osman Bukari nahrál před prázdnou bránu a WILLEM GEUBBELS pohotově uklidil míč za záda brankáře.

90+1
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Willem Geubbels.

90
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Charles Traoré.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Matheus Thuler, přichází Beni Makouana.

82
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Dennis Appiah.

82
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Samuel Moutoussamy.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Léo Leroy.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Nicholas Gioacchini.

80
    Žlutou kartu dostává Mihailo Ristić (Montpellier HSC).

76
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Valère Germain.

76
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ambroise Oyongo, přichází Mihailo Ristić.
    69. Randal Kolo Muani - 1:0

69
    Domácí tlačili, tlačili, až míč do brány dotlačili. RANDAL KOLO MUANI se dostal k hlavičce v malém vápně a poslal míč k levé tyči, kde už nemohl hostující brankář zasáhnout.

63
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Roli Pereira De Sa, přichází Osman Bukari.

60
    Hráči Nantes v posledních třech minutách vystupňovali svůj tlak, který vedl k minimálně třem skvělým možnostem skórovat, avšak stav utkání je stále 0:0.

47
    Ihned v úvodu druhého poločasu domácí zatlačili na hostující obranu, ale po střele Mosesa Simona trefil balon pouze brankovou konstrukci.

38
    Nyní vidíme obrovské příležitosti na obou stranách hřiště. Nejprve se na Omlina řítili dva útočnici Nantes a poté se na druhé straně blýskl skvělou reakcí brankář Lafont, který zneškodnil vznikající šanci Montpellier.

32
    Nejprve měl dobrou příležitost ke skórování Andrei Girotto z Nantes, kterou však neproměnil a následně dostal žlutou kartu Jean-Charles Castelletto.

David Kvaček

Góly: 69. Kolo Muani (Blas), 90+4. Geubbels (Bukari)

Karty:   32. Castelletto (NAT) – 80. Ristić (MON)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:11.
    FC Nantes: Lafont (C) – Corchia (82. D. Appiah), Castelletto, Girotto, Pallois, Merlin – Blas (82. Moutoussamy), Pereira De Sa (63. Bukari), Chirivella – Simon (90. Ch. Traoré), Kolo Muani (90+1. Geubbels).
    Náhradníci: Petrić – D. Appiah, Achi Bouakline, Bukari, K. Coulibaly, Cyprien, Geubbels, Moutoussamy, Ch. Traoré.

Tréner: Antoine Kombouare

HSC Montpellier: Omlin – Sambia, Cozza, Thuler (89. Makouana), Oyongo (76. Ristić), Esteve – Ferri, Mollet (76. Germain), Chotard (81. Leroy) – Wahi (81. Gioacchini), Savanier (C).
    Náhradníci: Bertaud – Barès, Delaye, Germain, Gioacchini, Makouana, Leroy, Ristić, Tchato.

Tréner: Olivier Dall'Oglio

Rozhodca: El Hadj