Carolina – Columbus 4:0 (kon.) | St. Louis – Buffalo 5:3 (kon.) | Chicago – NJ Devils 8:5 (kon.)
Colorado – Winnipeg 6:3 (kon.) | Arizona – Vegas 3:1 (kon.) | Anaheim – LA Kings 1:4 (kon.)
Florida – Edmonton 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 1:0 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    A je asi rozhodnuto! Domácím se po vyhraném buly povedlo dostat hru do středního pásma, kde si k puku dostal BRAYDEN SCHENN a i když byl už atakován, povedlo se mu vystřelit a trefit prázdnou branku Buffala – 5:3. Asistence: Ryan O'Reilly.

59:17
    Je ale přerušená hra a hosté si vybírají oddechový čas.

59:15
    Až teď se Tokarski dostal na střídačku a Buffalo hraje v šesti lidech!
    53:57 Colton PARAYKO - 4:3

53:57
    Odpověď St. Louis na sebe nenechala dlouho čekat a domácí zase vedou. Ti se dostali do přečíslení dva na jednoho, Kyrou se svou střelou ještě neuspěl, puk se ale odrazil od gólmana a ze vzduchu jej za brankovou čáru sklepl COLTON PARAYKO – 4:3! Asistence: Jordan Kyrou, Ivan Barbašev.
    52:34 Tage THOMPSON - 3:3

52:34
    Sabres právě vstřelili branku!
    Přesilovka je ale nakonec využitá a o vyrovnání se postaral právě TAGE THOMPSON, když se k němu po průniku do pásma dostala Krebsova přihrávka a on měl mezi kruhy dost času přesně zamířit – 3:3. Asistence: Peyton Krebs, Alex Tuch.

51:43
    Přesilovka pro Buffalo, dvouminutový trest za hákování dostal Klim Kostin.
    39:25 Jake WALMAN - 3:2

39:25
    Faul se už vracel z trestné lavice, když se po pravé straně okolo obránce prohnal Saad, tělem si pokryl puk, ale jeho zakončení po dlouhé kličce Tokarski vyrazil zvednutým betonem. Dojíždějící JAKE WALMAN ale zachoval chladnou hlavu a v plné rychlosti doklepl do odkryté části branky – 3:2! Asistence: Brandon Saad, Ivan Barbašev.

37:22
    Jenže Justin Faulk se u toho dopustil podrážení a nabídl tak Buffalu přesilovou hru.
    35:50 Thompson ve slibné příležitosti

35:50
    V šanci na vedení pro hosty se ocitl Tage Thompson, když dostal od Skinnera přihrávku do brejku, na Hussa zkusil bekhendovou kličku, tu mu ale gólman St. Louis vykryl betonem a zvládl pak vytěsnit i dorážku z úhlu!

28:42
    Domácí Ivan Barbašev dostal dvě minuty za hrubost, Jeff SKinner zase dvě minuty za přehrávání.
    23:27 Kyle OKPOSO - 2:2

23:27
    Zase je srovnáno! Po vyhraném buly v útočném pásmu dostali hosté puk na modrou čáru, odkud nahodil Dahlin a KYLE OKPOSO dokázal tečovat tak, že střela zaplula pod horní tyčku – 2:2. Asistence: Rasmus Dahlin, Dylan Cozens.

20:46
    Hned v úvodu druhé části tu máme vyloučení, na trestnou lavici zamířil hostující Rasmus Dahlin, když dostal dvě minuty za podrážení.

14:53
    Nadšení domácích teď zchladilo další vyloučení, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Justin Faulk.
    14:23 Jordan KYROU - 2:1

14:23
    Nápor domácích přináší své ovoce a St. Louis jde do vedení. Po přechodu přes modrou čáru se puk dostal na modrou čáru, odkud nahazoval Faulk a dobře postavený JORDAN KYROU jej svou holí sklepl tak šikovně, že Tokarski na změnu dráhy letu neměl šanci zareagovat – 2:1. Asistence: Justin Faulk, Ian Barbašev.

10:33
    Zase se vylučuje, přesilovku si zahraje domácí tým. Dvě minuty za hákování obdržel Tage Thompson.

07:29
    Zase se nám vylučuje, a je to na straně domácích. Dvě minuty za nedovolený zásah do hlavy nebo krku dostal David Perron.
    07:06 Jordan KYROU - 1:1

07:06
    Je srovnáno! Po vyhraném buly v útočném pásmu doputoval puk do levého kruhu pro vhazování, kde byl zcela volný JORDAN KYROU, ten se opřel do střely z voleje a přemisťující se Tokarski neměl šanci na zákrok – 1:1. Asistence: David Perron, Justin Faulk.

05:57
    Síly na ledě se nám vyrovnávají, neboť dvouminutový trest za hákování dostal Rasmus Dahlin.

04:07
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení dostal Jake Walman.
    01:25 Dylan COZENS - 0:1

01:25
    No a hostům ten průnik vyšel nejlépe, jak jen mohl! DYLAN COZENS se sice nejprve středem do zakončení neprodral, nicméně akce pokračovala a po Asplunndově střele, kterou Husso vyrazil, se dostal k dorážce a tu procedil přes gólmanovy betony za brankovou čáru – 0:1. Asistence: Rasmus Asplund, Kyle Okposo.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 8. Kyrou (Perron, Faulk), 15. Kyrou (Faulk, I. Barbašev), 40. Walman (Saad, I. Barbašev), 54. Parayko (Kyrou, I. Barbašev), 60. B. Schenn (R. O'Reilly) – 2. Cozens (R. Asplund, Okposo), 24. Okposo (Dahlin, Cozens), 53. Tage Thompson (Krebs, Tuch)

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko, Mikkola, Faulk, Krug, Bortuzzo, Walman – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučnevič – Kyrou, B. Schenn (A), I. Barbašev – Sundqvist, Bozak, K. Kostin.
    Tréner: Craig Berube

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Fitzgerald, Dahlin, Bryson, M. Samuelsson, Pysyk (A), Hägg – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – V. Olofsson, Mittelstadt, Krebs – Okposo (A), Cozens, R. Asplund – Hayden, Eakin, Bjork.
    Tréner: Don Granato

Rozhodca: Skilliter, Hanson – Gawryletz, Kelly

Diváci: 18 096