Rapid Viedeň – Arnhem 2:1 (kon.) | Midtjylland – Solún 1:0 (kon.) | Fenerbahce – Slavia 2:3 (kon.)
Eindhoven – Tel Aviv 1:0 (kon.) | Sparta Praha – Partizan 0:1 (kon.) | Celtic – Bodö/Glimt 1:3 (kon.)
Leicester – Randers 4:1 (kon.) | Marseille – Karabach 3:1 (kon.)
Olympique Marseille
3:1 (2:0)
FK Karabach
cz Štvrtok 17.02.2022, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Európska konferenčná liga • Play-off

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (23:14:27)

Zápas je u konce! Domácí nakonec potvrzují roli favorita, ač to na začátku nemuselo tak vypadat. Navzdory tomu, že hosté prohráli, tak sehráli velice dobré utkání. Kdyby si hosté v závěru první půle nenechali dát rychlé dvě branky, tak zápas mohl vypadat úplně jinak. Do druhé půle nastoupil Karabach ještě lépe než do té první, toho zužitkoval ale až v 85. minutě po střele Kady, a to už bylo pozdě. Když odbíjeli poslední minuty utkání, tak ještě střídaný Dimitri Payet navýšil a podtrhl svým gólem výsledek dnešního utkání na 3:1.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:14.

90+5
    90+2. Dimitri PAYET - 3:1

90+2
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Poté, co Cedric Bakambu obdržel přihrávku od svého spoluhráče, tak míč zasekl, čímž se mu naskytla příležitost najít na druhé straně úplně volného Dimitriho PAYETA. Brankář hostů navíc musel reagovat na mírné postrčení míče hlavou od Bamba Dienga, kvůli čemu si na balon sice šáhl, ale jeho trajektorii už nezměnil, a proto Dimitri PAYET navyšuje vedení svého týmu na 3:1. Asistence: Bamba Dieng.

90+1
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Gara Garajev, přichází Ismajil Ibrahimli.

90
    Gugešašvili se výborně natáhl na dobře kopnutou standardní situaci z dvaceti metrů, čímž poslal míč na rohový kop.

89
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ibrahima Wadji, přichází Musa Gurbanli.
    85. KADY - 2:1

85
    FK Karabach právě vstřelil branku!
    Drama je na světě! Centr do vápna domácích propadl na Zoubiru, jenž posunul míč na Patricka Andradeho, který pohotově našel volného KADU. Hráč Karabachu to už měl snadné a snižuje na 1:2. Asistence: Patrick Andrande.

83
    Nevydařený odkop hráče domácích, skončil na kopačkách soupeře, jehož pokus z voleje končí poměrně daleko od pravé šibenice.

82
    Kady nic nevymýšlel a místo toho, aby přihrál, tak vypálil úplně jinak, než si asi představoval.

79
    Zoubir si troufl jeden na jednoho, zavezl míč hluboko do šestnáctky a následně našel pod sebou Bayramova, jehož střílenou nahrávku si našel Kady, který parádní patičkou nastřelil nohu brankáře domácích. Nakonec se ale prokázalo, že Kady byl v ofsajdovém postavení.

77
    Žlutou kartu dostává Bamba Dieng (Olympique Marseille).

75
    Bakambu to po upadnutí nevzdal, vstal, propláchl podél levé strany a odcentroval. Na jeho centr ale nikdo ve vápně nečekal, a tak míč končí na hrudi hráče hostů.

74
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Filip Ozobić, přichází Ramil Šejdajev.

73
    Hosté jsou teď hluboko na půli soupeře a snaží si najít cestu do vápna Mandandy.

Jakub Hladký

Góly: 41. Milik, 44. Milik (P. Gueye), 90+2. Payet (B. Dieng) – 85. Kady (P. Andrade)

Karty:   36. Ünder (OMA), 66. Peres (OMA), 77. B. Dieng (OMA)

Olympique Marseille: Mandanda – Lirola, Balerdi, Kamara, Álvaro González, Peres – Ünder (69. B. Dieng), Gerson (69. Guendouzi), P. Gueye, de la Fuente (69. Bakambu) – Milik (68. Payet).
    Náhradníci: Pau López, Ngapandouetnbu – Bakambu, Benyahia-Tani, Bertelli, Ćaleta-Car, B. Dieng, Guendouzi, Harít, Kolašinac, Payet, Saliba.

FK Karabach: Gugešašvili – Vešović, Medina, Medveděv, T. Bajramov – P. Andrade, Garajev (90+1. Ibrahimli) – Kady, Ozobić (74. Šejdajev), Zoubir – Wadji (89. Gurbanli).
    Náhradníci: Balajev, Ramazanov – Ahmedzadeh, Jafargulijev, B. Husejnov, A. Husejnov, Ibrahimli, Mustafazade, Gurbanli, Richard Almeida, Šejdajev.