Trnava – Martin 1:7 (kon.) | Pov. Bystrica – Vlci Žilina 0:7 (kon.) | Brezno – Dubnica 1:7 (kon.)
Topoľčany – Modré Krídla 3:0 (kon.)
HC Topoľčany
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Modré Krídla Slovan
Streda 16.02.2022, 18:00 • Zimný štadón Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 31. kolo

V zápase dohrávky 39. kola sme dnes sledovali duel medzi Topoľčanmi a Modrými Krídlami Slovana. Domáci už od začiatku duelu diktovali tempo a po jednom góle v každej tretine si pripísali výhru 3:0. Postupne sa presadili Legalin, Michal Novák a Gergel. (20:42:39)

58:20
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Tomčák – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan (Géci – 2 min., nešportové správanie).

57:19
    Topoľčany prežili aj oslabenie o dvoch hráčov.

55:17
    Oddychový čas hostí.

55:17
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dúžek – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

54:06
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Tímový trest – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

53:19
    Udrží si dnes domáci gólman nulu na konte?

51:54
    Domáci nedovolili hosťom nič ani v presilovej hre a ihneď po jej skončení sa vrátili ku svojej útočnej hre.

49:23
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Zekucia – 2 min., sekanie).

47:46
    Hostia sa do útočného pásma dostávajú len vľmi ťažko, defenzíva domácich si zaslúži veľkú pochvalu.

46:51
    Aj keď už sú počty na ľade rovnovážne, domáci sú naďalej dominantní a stretnutie si užívajú.

44:31
    Topoľčany aj naďalej okupujú útočné pásmo hostí, o pár sekúnd sa však presilová hra pre Topoľčany skončí.
    42:32 GERGEL - 3:0

42:32
    Topoľčany dali gól!
    Domáci predsa využili hru piatich proti štyrom, keď po strele Kluku zazvonila žrď, gól z toho ešte nebol, no ihneď potom si puk našiel čepeľ domáceho DÁVIDA GERGELA, ktorý trafil bez akýchkoľvek problémov prázdnu bránu. Asistencie: Kluka, Legalin.

41:50
    Domáci síce neustále tlačia hostí v ich obrannom pásme, no je to bez nejakej výraznejšej šance.

40:05
    Domáci začínajú záverečnú tretinu riadneho hracieho času dlhou presilovkou, uvidíme či sa im ju podarí zúžitkovať.

40:01

Po dvoch tretinách zápasu medzi domácimi Topoľčanmi a Modrými Krídlami Slovana konštatujeme, že domáci sú v zápase dominantnejší a napĺňajú rolu favorita tohto duelu. Hostia sa snažia o strelenie kontaktného gólu, no trápi ich zlá hra v útočnom pásme a efektivita zakončení. Je však pred nami ešte záverečná tretina duelu a všetko je otvorené.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Adam Pančák

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Legalin (Kompas), 21. Novák (Novák), 43. Gergel (Kluka, Legalin)

HC Topoľčany: Halo (Kompas) – Novák, Zekucia, Bystričan, Kaščák, Kapičák, Dúžek, Kučerka, Bulák – Kurbatov. Čaládi, Novák – Kluka, Tomčák, Gergel – Matej, Vereš, Legalin – Kováč, Laššo, Gubo
    Tréner: Ľubomír Hurtaj

Modré Krídla Slovan: Beke (Noskovič) – Kotzman, Žabka, Škultéty, Verčík, Hauser, Parobek – Klučiar, Géci, Danišovský – Švarek, Uram, Chalupa – Petriska, Lukošik, Lepskii, Funtek
    Tréner: Rudolf Jendek

Rozhodca: Bachúrik J., Hatala G. – Tvrdoň P., Drblík M.