Česká Lípa – Královské Vinohrady 6:7 (kon.) | Sparta – Tatran 4:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 9:3 (kon.)
Otrokovice – Liberec 8:6 (kon.) | Hattrick Brno – Chodov 4:8 (kon.) | Vítkovice – Black Angels 9:3 (kon.)
Pardubice – Bohemians 4:12 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
6:7 (1:0, 4:2, 1:5)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 13.02.2022, 17:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga (CZ) • 26. kolo

To je ode mě vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:57:09)

Je za námi třetí třetina a i celý zápas! Vinohrady po povedené třetí třetině kde vstřelily pět branek vyhráli i celé utkání poměrem 6:7! Vinohrady si odváží zpět do prahy tři body, ale stejně jim to nic neřeší, protože budou hrát o udržení stejně jako Česká Lípa.

59:52
    Ekl sekl gólmana hostů do prstů a tak to vypadá, že Česká Lípa prohraje!

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    58:36 Jakub JIRSA - 6:7

58:36
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Domácí snižují! Daniel Štěrba nahrál na střed hřiště JAKUBU JIRSOVI, který procedil míček za záda Musila! Asistence: Daniel Štěrba.

58:17
    Domácí hrají v šesti!

58:07
    Štěrbova střela byla zblokovaná, ale domácí jsou stále na míčku.

57:16
    Česká Lípa je usazená na útočné polovině, kde se snaží o vstřelení branky.

56:39
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Štěpán Čuda – 5 min., Hrubost).
    56:15 Vojtěch KLÁPA - 5:7

56:15
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Vinohrady odskakují o dvě branky! VOJTĚCH KLÁPA před Dvořákem udělal kličku a míček se dokutálel za brankovou čáru. Asistence: Ivan Pergler.

55:00
    Česká Lípa začíná dělat v nervozitě čím dál tím více chyb v obraně, ale hosté toho zatím nedokázali využít.

53:54
    Tichý vystřelil na Musila, který vytáhl výborný zákrok!

53:29

52:33
    Domácí zatím oslabení hrají obstojně a nepouštějí Vinohrady do větších šancí.

51:29
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Radek Krajcigr – 2 min., Bránění ve hře).
    50:41 Vojtěch KLÁPA - 5:6

50:41
    Tak toto je studená sprcha pro Českou Lípu! Vojtěch Klápa z ostrého úhlu překvapil Dvořáka a otáčí vývoj utkání na stranu Vinohrad! Asistence: Jan Procházka.
    49:39 Jan FIALA - 5:5

49:39
    Máme srovnáno! Viktor Kopecký nahrál na střed hřiště, kde číhal JAN FIALA, který bez problémům zakončil za záda Dvořáka. Asistence: Viktor Kopecký.

48:40
    Česká Lípa drží míček na své polovině a nikam se nežene.

47:35
    Ve hře se už objevují i větší emoce, protože České Lípě jde o hodně.

46:19
    Česká Lípa získala míček a kombinuje na své polovině.
    45:26 Lukáš GREGOR - 5:4

45:26
    Vinohrady snižují na rozdíl jediné branky! Lukáš Gregor natáhl a vypálil pěknou střelu na vzdálenější tyč, na kterou neměl nárok Dvořák! Asistence: Ondřej Stuchlík.

44:56
    Kopič vybojoval v oslabení míček a následně byl faulován.

44:40
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Antonín Stárek – 2 min., Sekání).

43:13
    Vinohrady si zahrají přesilovou hru.
    43:12 Pavel HÁJEK - 5:3

43:12
    Vinohrady snižují! PAVEL HÁJEK překvapil domácího Jana Dvořáka v brance a snižuje na 5:3! Asistence: Jan Fiala.

42:39
    Domácí se nikam neženou a drží míček na své polovině.

41:36
    Jirsa krossem přihrál na Ekla, který trefil pouze boční síť Musilovy branky.

40:39
    Česká Lípa ze začátku třetiny na své polovině s balónkem a zakládá postupný útok.

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:19.

Střely v druhé části 9:5!

Je za námi i druhá třetina ve které padlo šest branek! Čtyři na straně domácích a dvě na straně hostů. Za domácí se prosadili Radek Krajcigr, Jaromír Ekl z protiútoku, Ondřej Kopič po střele téměř z poloviny hřiště a to samé předvedl i Lukáš Mlejnek. Z hostujících řad se prosadili Pavel Hájek a Ondřej Stuchlík.

40:00
    39:03 Lukáš MLEJNEK - 5:2

39:03
    Domácí už vedou o tři branky! LUKÁŠ MLEJNEK vzal míček a jednoduše vystřelil na rameno Musila, který inkasuje pátý gól Asistence: Radek Krajcigr.
    37:27 Ondřej KOPIČ - 4:2

37:27
    Domácí opět odskakují! V přesilové hře se po přihrávce Milana Tichého prosazuje mladý ONDŘEJ KOPIČ, který propálil Musila! Asistence: Milan Tichý.

36:16
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 min., Bránění ve hře).

35:53
    Dzierža byl nabrán kolenem Paštikou, ale zvedá se a odchází na střídačku.

35:18
    Hartman si vyběhl a vystřelil, ale ke štěstí domácím se mu nepodařilo přesně zamířit.

34:41
    Ekl zkoušel před bránou najít Kopiče, to se mu ale nepovedlo.

33:35
    Štěrba udělal kličku, vystřelil a míček skončil bohužel pro domácí mimo branku.
    32:32 Ondřej STUCHLÍK - 3:2

32:32
    Vinohrady opět snižují! ONDŘEJ STUCHLÍK, vyjel z levé strany a propálil Dvořáka na vzdálenější tyč! Asistence: Jan Fiala.

31:39
    Klápa vystřelil mimo Dvořákovu klec.

30:49
    Hosté jsou kompletní a zahrají si přesilovou hru.

30:49
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Milan Tichý – 2 min., hra rukou).

30:17
    Česká Lípa zatím nehraje špatně přesilovou hru, ale Vinohrady skvěle brání.

29:26
    Domácí se drží v přesilové hře na polovině soupeře, ale vůbec nestřílejí.

28:45
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Štěpán Čuda – 2 min., Bránění ve hře).
    28:39 Jaromír EKL - 3:1

28:39
    Domácí odskakují!!! Jakub Jirsa vyslal do protiútoku JAROMÍRA EKLA, který umístil míček na vzdálenější tyč! Asistence: Jakub Jirsa.

28:03
    Jirsa hledal Koubu před brankou, jenže Kouba minula míček!

26:57
    Klápa sekl Dvořáka do prstů a míček přisouzen domácím.
    26:16 Pavel HÁJEK - 2:1

26:16
    Hosté snižují! Jan Pinkas našel na středu hřiště PAVLA HÁJKA, který bez problému prostřelil Dvořáka. Asistence: Jan Pinkas.

25:25
    Vinohrady se usadily na polovině domácích a Kopecký zkusil vystřelit, ale mimo branku.

24:40
    Pinkas špatně rozehrál na Gregora a k míčku se dostali domácí.

23:26
    Klápa byl odzbrojen, ale ještě se míček odrazil na hole hostů.

22:31
    Oba týmy jsou stále s rozehrávkou opatrní a volí raději postupný útok.

21:34
    Domácí jsou zatím aktivnější a hrají celkově lépe.
    20:40 Radek KRAJCIGR - 2:0

20:40
    Je tu druhá branka domácích a druhá v podání RADKA KRAJCIGRA, který jednoruč bekhendem překvapil Musila a navyšuje náskok na 2:0! Asistence: Lukáš Mlejnek.

20:25
    Krajcigr netrefuje prázdnou branku!

20:01

20:01

Střely v první části 3:5!

Další třetina začne přibližně v 17:38.

Máme za sebou první třetinu dnešního utkání! Oba týmy hrají více do obrany a tak se nemůžeme divit, že v první třetině padla jen jedna branka. O branku se v přesilové hře postaral Radek Krajcigr, který střelil důležitou branku pro domácí celek.

20:00

19:43
    Česká L9pa si už nebude komplikovat život a dohraje třetinu na své polovině.

19:00
    Probíhá poslední mnuta první třetiny.
    17:59 Radek KRAJCIGR - 1:0

17:59
    Máme tu první branku utkání! Z rozehrávky nahrál Štěrba napravo RADKU KRAJCIGROVI, který střílí důležitý gól!
    Asistence: Daniel Štěrba.

17:56
    Česká Lípa si zahraje přesilovou hru.

17:56
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Viktor Kopecký – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

17:37
    Čudova střela byla skvěle mířená, ale Dvořákova ruka byla tam kde měla být.

16:54
    Vinohrady se už dobré dvě minuty drží na míčku a domácí musí pouze bránit.

15:55
    Vinohrady zkusili zahrozit, ale Dvořák skvěle vychytal pokus Čudy.

15:12
    Švejda vystřelil z ostrého úhlu pouze mimo branku.

14:40
    Štěrba nadvakrát nedokázal překonat ležícího Musila!

14:03
    Stárek zkusil vystřelit, ale hostující obránce ho stihl doběhnout a zablokovat jeho pokus.

13:19
    Fiala předběhl Mlejnka, ale hostující hráč vystřelil pouze do boční tyčky Dvořákovy klece.

12:41
    Česká Lípa vybojovala balónek u mantinelu a rozehrávají na své polovině.

12:03
    Bergler dostal přihrávku na střed, ale v dobré pozici minul branku.

11:11
    Česká Lípa uklidnila hru a snaží se založit útok.

10:29
    Kopecký vystřelil pouze do bloku Kouby.

9:45
    Fanoušci domácích neskutečně povzbuzují svůj tým a určitě se to dříve nebo později projeví.

9:21
    Gregor střílel na zadní tyč, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

8:41
    Krajcigr skvěle napadá a nenechává Vinohrady v klidu.

8:02
    Goldovo nahození nijak nezaskočilo domácího brankáře.

7:11
    Vinohrady se drží na míčku, ale jejich rozehrávka nikam nevede.

6:28
    Stárek ztratil míček, ale SKV toho nevyužili.

5:21
    Česká Lípa bude rozehrávat na útočné polovině z rohu hřiště.

4:37
    Kouba ztratil míček a následně fauloval, budou tedy rozehrávat hosté.

3:57
    Dvořák si poprvé v utkání sáhl na balónek.

3:33
    Vinohrady se snaží dostat na polovinu domácích, jenže Česká Lípa je nikam nepustí.

2:44
    Česká Lípa střídá a postupně zakládá útok.

2:09
    Mlejnkova střela zasáhla výstroj Musila, který si s míčkem nadvakrát poradil.

1:24
    K míčku se dostali také hosté, ale zatím kombinují pouze na své polovině.

1:00
    Tichý vystřelil tahem, ale pouze do masky Musila.

0:30
    Česká Lípa se drží na balónku a jsou na polovině soupeře.

0:01

00:01

Oba týmy nastupují na hrací plochu.

Královské Vinohrady: Musil (Šantora) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, Kellenberger, P. Hartman, Pinkas, Gregor, P. Hájek, Švejda, Z. Stuchlík, Paštika, Pergler, V. Klápa, Procházka.

Začínáme v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.

Česká Lípa: Pro Českou Lípu je tento zápas velice důležitý, protože mají šanci se dostat na desáté místo v tabulce a vyhnout se baráži o udržení a navíc by si mohli zahrát předkolo play-off. Na desáté Otrokovice jim chybí dva body a Otrokovice hrají s Libercem, který jim nenechá nic zadarmo, protože bojují o osmé místo s Ostravou. Uvidíme, jestli domácí hala pomůže České Lípě k výhře.

Vinohrady: Vinohrady už jsou si jistí, že budou hrát o baráž a tak jim to může být vcelku jedno kdo vyhraje, ale kvůli negativní bilanci v této sezóně s Českou Lípou by raději v baráži viděli Otrokovice, takže je možné, že Vinohrady nebudou hrát naplno, ale já pevně věřím, že ano a společně si tento zápas užijeme.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu 25.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa – TJ Sokol Královské Vinohrady. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 18. Krajcigr (Štěrba), 21. Krajcigr (Mlejnek), 29. Ekl (Jirsa), 38. Kopič (Tichý), 40. Mlejnek (Krajcigr), 59. Jirsa (Štěrba) – 27. P. Hájek (Pinkas), 33. O. Stuchlík (Fiala), 44. P. Hájek (Fiala), 46. Gregor (O. Stuchlík), 50. Fiala (V. Kopecký), 51. V. Klápa (Procházka), 57. V. Klápa

FBC 4CLEAN Česká Lípa: J. Dvořák (Ponomarev) – Tichý, Novák, Mlejnek, Stárek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Kouba, Kopič, Brodský, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Ekl, Polák.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Musil) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, Kellenberger, P. Hartman, Pinkas, Gregor, P. Hájek, Švejda, Z. Stuchlík, Paštika, Pergler, V. Klápa, Procházka.

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.