Česká Lípa – Královské Vinohrady 6:7 (kon.) | Sparta – Tatran 4:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 9:3 (kon.)
Otrokovice – Liberec 8:6 (kon.) | Hattrick Brno – Chodov 4:8 (kon.) | Vítkovice – Black Angels 9:3 (kon.)
Pardubice – Bohemians 4:12 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
6:7 (1:0, 4:2, 1:5)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 13.02.2022, 17:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga (CZ) • 26. kolo

To je ode mě vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:57:09)

Je za námi třetí třetina a i celý zápas! Vinohrady po povedené třetí třetině kde vstřelily pět branek vyhráli i celé utkání poměrem 6:7! Vinohrady si odváží zpět do prahy tři body, ale stejně jim to nic neřeší, protože budou hrát o udržení stejně jako Česká Lípa.

59:52
    Ekl sekl gólmana hostů do prstů a tak to vypadá, že Česká Lípa prohraje!

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    58:36 Jakub JIRSA - 6:7

58:36
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Domácí snižují! Daniel Štěrba nahrál na střed hřiště JAKUBU JIRSOVI, který procedil míček za záda Musila! Asistence: Daniel Štěrba.

58:17
    Domácí hrají v šesti!

58:07
    Štěrbova střela byla zblokovaná, ale domácí jsou stále na míčku.

57:16
    Česká Lípa je usazená na útočné polovině, kde se snaží o vstřelení branky.

56:39
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Štěpán Čuda – 5 min., Hrubost).
    56:15 Vojtěch KLÁPA - 5:7

56:15
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Vinohrady odskakují o dvě branky! VOJTĚCH KLÁPA před Dvořákem udělal kličku a míček se dokutálel za brankovou čáru. Asistence: Ivan Pergler.

55:00
    Česká Lípa začíná dělat v nervozitě čím dál tím více chyb v obraně, ale hosté toho zatím nedokázali využít.

53:54
    Tichý vystřelil na Musila, který vytáhl výborný zákrok!

53:29

52:33
    Domácí zatím oslabení hrají obstojně a nepouštějí Vinohrady do větších šancí.

51:29
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Radek Krajcigr – 2 min., Bránění ve hře).
    50:41 Vojtěch KLÁPA - 5:6

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 18. Krajcigr (Štěrba), 21. Krajcigr (Mlejnek), 29. Ekl (Jirsa), 38. Kopič (Tichý), 40. Mlejnek (Krajcigr), 59. Jirsa (Štěrba) – 27. P. Hájek (Pinkas), 33. O. Stuchlík (Fiala), 44. P. Hájek (Fiala), 46. Gregor (O. Stuchlík), 50. Fiala (V. Kopecký), 51. V. Klápa (Procházka), 57. V. Klápa

FBC 4CLEAN Česká Lípa: J. Dvořák (Ponomarev) – Tichý, Novák, Mlejnek, Stárek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Kouba, Kopič, Brodský, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Ekl, Polák.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Musil) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, Kellenberger, P. Hartman, Pinkas, Gregor, P. Hájek, Švejda, Z. Stuchlík, Paštika, Pergler, V. Klápa, Procházka.

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.