Pardubice – Česká Lípa 6:7 (1:2 po s.n.) | Black Angels – Bohemians 3:7 (kon.) | Liberec – Hattrick Brno 8:1 (kon.)
Ostrava – Otrokovice 6:4 (kon.) | Tatran – Mladá Boleslav 5:7 (kon.)
po s.n. (1:2)
Sokoli Pardubice
6:7 (3:2, 1:1, 2:3 - 0:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Nedeľa 30.01.2022, 17:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga (CZ) • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z 25.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy FBŠ Bohemians a FBC ČPP Bystroň Group. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Pardubice: hráči Pardubic na tom nejsou nejlépe, protože v tabulce Livesport Superligy sídlí na předposledním místě tabulky se 14 body a 22 odehraných utkání. V minulém kole se střetli s hráči Liberce a došlo k menšímu překvapení když Pardubice ukořistili z tohoto zápasu bod po prohře v prodloužení 5:6. Kvůli koronavirové situaci Sokoli hráli naposledy 10.1. a to může mít vliv na vývoj nebo i na výsledek utkání.

Česká Lípa: Česká Lípa je na tom téměř stejně jako hráči Pardubic, mají také 14 bodů, ale o 16 branek lepší skóre, takže jsou v tabulce na 12. místě. Tento souboj bude opravdu důležitý protože nejspíše oba týmy budou hrát o udržení, motivace je také Hattrick Brno, který má patnáct bodů a oba týmy by se před něj chtěli dostat. Česká Lípa také hrála naposledy druhý víkend v roce, kdy podlehla doma Mladé Boleslavi 5:9. Uvidíme jak tento souboj dopadne a kdo se případně posune na 11. pozici v tabulce pokud Hattrick neuspěje na půdě Liberce.

Začínáme v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.

00:01

0:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

0:26
    Česká Lípa se od začátku snaží o rychlý gól.

1:14
    Jirsa nahodil míček pouze na hruď Haleše a ten rychle rozehrál.

2:02
    I Dvořák musel zasahovat po střele Teichmana.

2:47
    Tichý vystřelil ze vzduchu mimo branku a k míčku se dostanou domácí.

3:46
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Máme tu první branku utkání! Hostující Slaný špatně rozehrál, míček si zpoza brány vzal Přemek Pakosta, který nahrál na druhou stranu před branku volnému LUKÁŠI KUČEROVI, který zavěsil míček do odkryté klece! Asistence: Přemek Pakosta.
    3:46 Lukáš KUČERA - 1:0

4:29
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Ivo Teichman – 2 min., nadzvedání hokejky).

4:29
    Česká Lípa si jako první zahraje přesilovou hru.

4:56
    Střela Slaného těsně minula levý dolní roh branky.

5:56
    Ekl dával do středu hřiště na Krajcigra, který minul branku a k míčku se dostali hosté.

6:29

7:01
    Dvořák vytáhl skvělý zákrok proti Pakostovi.

7:36
    Oba týmy střídají a rozehrávat budou hosté.

8:08
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Máme srovnáno! Radek Krajcigr bekhendem našel před bránou nabíhajícího ONDŘEJE KOPIČE, který umístil míček nad pravé rameno Haleše. Asistence: Radek Krajcigr.
    8:08 Ondřej KOPIČ - 1:1

9:06
    Ekl se pokusil vystřelit, jenže míček mu poskočil a promáchl.

9:24
    Pardubice se znovu ujímají vedení! Přemek Pakosta našel na středu hřiště LUKÁŠE PRIXE, který vymetl pavučinu v levém horní rohu Dvořákovy branky. Asistence: Přemek Pakosta.
    9:24 Lukáš PRIX - 2:1

10:52
    Pardubice po vstřelené brance stále kombinují a snaží navýšit svůj náskok.

11:47
    České Lípě se nedaří sebrat balónek soupeři a stále se pouze jenom brání.

12:14
    Hosté se konečně dostali k míčku a mohou založit útok.

12:57
    Kopičovu ránu zneškodnil Haleš na poslední chvíli!

13:34
    Krajcigr na pravé straně střílel, ale pouze vedle brány domácího brankáře.

14:30
    Bekhendovou střelu Petrželi zblokovali hostující hráči.

14:37
    Na zemi zůstává po souboji Šmíd, který se vzápětí zvedá za potlesku domácího publika.

15:17
    Domácí hráči hrají více na míčku v posledních minutách a jsou lepším týmem.

16:08
    Krajcigr šel sám na brankáře, jenže Haleš pohotovým zákrokem zneškodnil jeho pokus!

17:12
    Teichman měl před sebou prázdnou bránu, ale míček doputoval až do rohu hřiště.

17:48
    Teď Česká Lípa zaspala a tohle jí bude hodně mrzet! Patrik Petr prostrčil na Přemka Pakostu, který vystřelil a umístil míček mezi nohu a ruku hostujícího gólmana. Asistence: Petr Patrik.
    17:48 Přemek PAKOSTA - 3:1

18:54
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Ze standartní situace se prosazuje DANIEL ŠTĚRBA, po přihrávce od Ondřeje Kopiče.
    Asistence: Ondřej Kopič.
    18:54 Daniel ŠTĚRBA - 3:2

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

20:00

První třetina je u konce! Po necelý ch čtyř minutách šli do vedení domácí, poté srovnával hostující Kopič. Pardubice znovu odkočily za necelou minutu a půl a vedli 2:1. Náskok zvýšili ke konci třetiny na 3:1 a hosté ze standartní situace po přesné střele od Štěrby snížili na rozdíl jedné branky. Stav po první třetině je 3:2 pro hráče z Pardubic.

Další třetina začne přibližně v 17:41.

20:01

20:01

20:55
    Pardubice vstoupily do třetiny aktivně a kombinují na polovině České Lípy.

21:55
    Na začátku druhé třetiny nejsou k vidění žádné střely ani větší šance.

23:00
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Milan Tichý – 2 min., Hra na zemi).

23:56
    Pardubice opět utíkají na dvou brankový rozdíl. Lukáš Prix nahrál do spodní části útočného hřiště JANU SAVICKÉMU, který procedil míček až za záda Dvořáka! Asistence: Lukáš Prix.
    23:56 Jan SAVICKÝ - 4:2

25:17
    Ekl vybojoval míček na útočné polovině a hosté se opět snaží rychle udeřit.

25:44
    Domácí obrana zblokovala tři pokusy České Lípy.

26:07
    Česká Lípa je teď více na míčku a je aktivnější.

26:23
    Skvělý zákrok vytáhl Haleš!

26:49
    Slaný střílel zprava, ale o hodně minul domácí branku a k míčku se dostanou Pardubice.

27:23
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Jakub Burian – 2 min., Nedovolené vrážení).

27:47
    Šmíd šel do útoku v oslabení, ale vystřelil pouze do připraveného Dvořáka.

28:37
    Hosté v přesilovce pouze kombinují a vůbec nestřílejí.

29:23

30:11
    Teichmanova střela těsně minula horní tyč branky Dvořáka.

30:26
    Krajcigr šel s Eklem do přečíslení 2 na 1 jenže přihrávku zblokoval domácí obránce!

31:49
    Pardubice se snaží uklidnit hru, jenže Česká Lípa skvěle napadá a domácí většinou odhodí míček jenom k Dvořákovi.

32:45
    Hosté opět snižují na rozdíl jediné branky! Tomáš Kadlec vystřelil bekhendem, míček Halešovi proklouzl až za záda a pohotovou dorážkou vsítil gól MAREK DZIERŽA Asistence: Tomáš Kadlec.
    32:45 Marek DZIERŽA - 4:3

33:44
    Je vidět, že do konce třetiny by ještě rádi vyrovnali stav zápasu hostující hráči.

34:40
    Ekl z nápřahu trefil pouze domácího obránce a k míčku se dostali hosté.

35:55
    Krajcigrovi ve velké rychlosti vysekli domácí hráči balónek.

36:49
    Pardubice se nikam neženou a kombinují na své polovině.

37:46
    Česká Lípa na balónku a zakládá útok.

38:06
    Střela Šmída šla pouze do boční sítě.

38:34
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Kadlec – 2 min., Sekání).

40:00

Máme za sebou i druhou část dnešního utkání. Ve druhé třetině se nejprve prosadili domácí, kteří vedli 4:2, ale v čase 32:45 po pohotové reakci Dzierži snížili hosté na 4:3 a domácí vedou po druhé třetině nad Českou Lípou pouze o jednu branku a můžeme se těšit co se stane v třetí třetině jestli Česká Lípa třeba i otočí a vyhraje toto důležité utkání.

Další třetina začne přibližně v 18:20.

40:01

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

40:34

41:28
    Burianova přihrávka krosem neprošla na Pakostu.

42:19
    Savický na středu hřiště promáchl a k míčku se dostali hosté.

43:05
    Kopič netrefil odkrytou klec domácí branky!

43:52
    Slaný faulován na polovině hřiště a oba týmy střídají.

44:24
    Česká Lípa se snaží ze všech sil, jenže jim chybí trochu štěstí.

45:06
    Kopič vybojoval v rohu hřiště míček pro svůj tým a hosté se budou snažit založit útok.

45:43
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Novák – 2 min., Hrubost).

46:19
    Toto je důležitá branka pro domácí! V přesilové hře se prosazuje LUKÁŠ KUČERA po otočce a střele, která skončila v levém horním rohu hostující branky. Asistence: Jan Savický.
    46:19 Lukáš KUČERA - 5:3

47:31
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 min., Sekání).

47:53
    Šmídova střela byla zblokovaná a hosté vyhodili až k Halešovi.

48:17
    Pozor! Česká Lípa se prosazuje v oslabení! Daniel Šterba našel na středu hřiště JAKUBA JIRSU, který prostřelil Haleše a snižuje na rozdíl jedné branky! Asistence: Daniel Štěrba
    48:17 Jakub JIRSA - 5:4

49:06
    To je škoda pro Českou Lípu! Adam Šmíd nahrál přes kros na PŘEMKA PAKOSTU, který procedil míček za záda Dvořáka.
    Asistence: Adam Šmíd.
    49:06 Přemek PAKOSTA - 6:4

49:06
    Oddechový čas pro hosty.

49:30
    Pardubice nikam nespěchají a čekají až se jim otevře nějaký prostor.

50:24
    Krajcigr skvěle vybojoval míček pro svůj tým.

50:46
    Česká Lípa znovu snižuje! ŠTĚPÁN SLANÝ nadvakrát dokázal procedit míček až za záda Haleše! Asistence: Jakub Jirsa.
    50:46 Štěpán SLANÝ - 6:5

51:28
    Hosté se dostali k míčku a zakládají útočnou akci.

52:08
    Štěrba se prokličkoval mezi oběma obránci Pardubic a vystřelil, jenže pouze do připraveného Haleše.

52:59
    Česká Lípa si zahraje přesilovou hru.

53:53
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Vojtěch Klein – 2 min., Sekání).

54:49
    Haleš vytáhl skvělý zákrok!

54:57
    Hosté srovnávají v přesilovce! MILAN TICHÝ střelou švihem prostřelil Haleše a dává velice důležitý gól pro svůj tým! Asistence: Jan Dvořák.
    54:57 Milan TICHÝ - 6:6

56:36
    Oba týmy teď hrají opatrně, přeci jenom nechtějí přijít o všechny tři body v závěru utkání.

57:21
    Pardubice jsou teď nastěhovaný na útočné polovině hostů.

58:10
    Vypadá to, že oba týmy chtějí jít do prodloužení.

59:00
    Skvělý blok Kopiče a k míčku se dostanou opět hosté.

59:29
    Česká Lípa rozehrává na útočné polovině.

59:47
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

Máme po třetí třetině a půjdeme do prodloužení!

60:01

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhráli hráči České Lípy.

60:35
    Novák v jedinečné příležitosti minul branku Haleše!

61:24
    Ani jeden z týmu se nikam nežene a čeká na chybu soupeře.

62:16
    Pardubice jsou na míčku na útočné polovině.

63:01
    Pardubice jsou na míčku a vyčkávají jestli se jim neotevře nějaký prostor ke střele.

64:04
    Prix chtěl vystřelit, jenže podklouzl a míček si vzali hosté.

64:47
    Štěpán Slaný trefil pouze Haleše!

64:57
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Novák – 2 min., Nesportovní chování).