Pardubice – Česká Lípa 6:7 (1:2 po s.n.) | Black Angels – Bohemians 3:7 (kon.) | Liberec – Hattrick Brno 8:1 (kon.)
Ostrava – Otrokovice 6:4 (kon.) | Tatran – Mladá Boleslav 5:7 (kon.)
po s.n. (1:2)
Sokoli Pardubice
6:7 (3:2, 1:1, 2:3 - 0:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Nedeľa 30.01.2022, 17:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga (CZ) • 25. kolo

To je ode mě vše a přeji vám krásný zbytek večera. (19:20:41)

Je tu konec! Po infarktové třetí třetině se šlo do prodloužení za stavu 6:6, v prodloužení měl nejblíže ke gólu Štěpán Slaný, ale Haleš byl proti. V nájezdech zvítězila Česká Lípa po rozhodujícím gólu Jakuba Jirsy a odváží si cenné dva body zpět. Pardubice i přes bojovný výkon vybojovali pouze jeden bod a v tabulce jim Česká Lípa odskočí o jeden bod.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým FBC 4CLEAN Česká Lípa. Autorem vítězné branky je JAKUB JIRSA.

64:57
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Novák – 2 min., Nesportovní chování).

64:47
    Štěpán Slaný trefil pouze Haleše!

64:04
    Prix chtěl vystřelit, jenže podklouzl a míček si vzali hosté.

63:01
    Pardubice jsou na míčku a vyčkávají jestli se jim neotevře nějaký prostor ke střele.

62:16
    Pardubice jsou na míčku na útočné polovině.

61:24
    Ani jeden z týmu se nikam nežene a čeká na chybu soupeře.

60:35
    Novák v jedinečné příležitosti minul branku Haleše!

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhráli hráči České Lípy.

60:01

Máme po třetí třetině a půjdeme do prodloužení!

60:00

59:47
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Česká Lípa rozehrává na útočné polovině.

59:00
    Skvělý blok Kopiče a k míčku se dostanou opět hosté.

58:10
    Vypadá to, že oba týmy chtějí jít do prodloužení.

57:21
    Pardubice jsou teď nastěhovaný na útočné polovině hostů.

56:36
    Oba týmy teď hrají opatrně, přeci jenom nechtějí přijít o všechny tři body v závěru utkání.
    54:57 Milan TICHÝ - 6:6

54:57
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Hosté srovnávají v přesilovce! MILAN TICHÝ střelou švihem prostřelil Haleše a dává velice důležitý gól pro svůj tým! Asistence: Jan Dvořák.

54:49
    Haleš vytáhl skvělý zákrok!

53:53
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Vojtěch Klein – 2 min., Sekání).

52:59
    Česká Lípa si zahraje přesilovou hru.

52:08
    Štěrba se prokličkoval mezi oběma obránci Pardubic a vystřelil, jenže pouze do připraveného Haleše.

51:28
    Hosté se dostali k míčku a zakládají útočnou akci.
    50:46 Štěpán SLANÝ - 6:5

50:46
    Česká Lípa znovu snižuje! ŠTĚPÁN SLANÝ nadvakrát dokázal procedit míček až za záda Haleše! Asistence: Jakub Jirsa.

50:24
    Krajcigr skvěle vybojoval míček pro svůj tým.

49:30
    Pardubice nikam nespěchají a čekají až se jim otevře nějaký prostor.

49:06
    Oddechový čas pro hosty.
    49:06 Přemek PAKOSTA - 6:4

49:06
    Pardubice právě vstřelily branku!
    To je škoda pro Českou Lípu! Adam Šmíd nahrál přes kros na PŘEMKA PAKOSTU, který procedil míček za záda Dvořáka.
    Asistence: Adam Šmíd.
    48:17 Jakub JIRSA - 5:4

48:17
    Pozor! Česká Lípa se prosazuje v oslabení! Daniel Šterba našel na středu hřiště JAKUBA JIRSU, který prostřelil Haleše a snižuje na rozdíl jedné branky! Asistence: Daniel Štěrba

47:53
    Šmídova střela byla zblokovaná a hosté vyhodili až k Halešovi.

47:31
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 min., Sekání).
    46:19 Lukáš KUČERA - 5:3

46:19
    Toto je důležitá branka pro domácí! V přesilové hře se prosazuje LUKÁŠ KUČERA po otočce a střele, která skončila v levém horním rohu hostující branky. Asistence: Jan Savický.

45:43
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Novák – 2 min., Hrubost).

45:06
    Kopič vybojoval v rohu hřiště míček pro svůj tým a hosté se budou snažit založit útok.

44:24
    Česká Lípa se snaží ze všech sil, jenže jim chybí trochu štěstí.

43:52
    Slaný faulován na polovině hřiště a oba týmy střídají.

43:05
    Kopič netrefil odkrytou klec domácí branky!

42:19
    Savický na středu hřiště promáchl a k míčku se dostali hosté.

41:28
    Burianova přihrávka krosem neprošla na Pakostu.

40:34

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:20.

Máme za sebou i druhou část dnešního utkání. Ve druhé třetině se nejprve prosadili domácí, kteří vedli 4:2, ale v čase 32:45 po pohotové reakci Dzierži snížili hosté na 4:3 a domácí vedou po druhé třetině nad Českou Lípou pouze o jednu branku a můžeme se těšit co se stane v třetí třetině jestli Česká Lípa třeba i otočí a vyhraje toto důležité utkání.

38:34
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Kadlec – 2 min., Sekání).

38:06
    Střela Šmída šla pouze do boční sítě.

37:46
    Česká Lípa na balónku a zakládá útok.

36:49
    Pardubice se nikam neženou a kombinují na své polovině.

35:55
    Krajcigrovi ve velké rychlosti vysekli domácí hráči balónek.

34:40
    Ekl z nápřahu trefil pouze domácího obránce a k míčku se dostali hosté.

33:44
    Je vidět, že do konce třetiny by ještě rádi vyrovnali stav zápasu hostující hráči.
    32:45 Marek DZIERŽA - 4:3

32:45
    Hosté opět snižují na rozdíl jediné branky! Tomáš Kadlec vystřelil bekhendem, míček Halešovi proklouzl až za záda a pohotovou dorážkou vsítil gól MAREK DZIERŽA Asistence: Tomáš Kadlec.

31:49
    Pardubice se snaží uklidnit hru, jenže Česká Lípa skvěle napadá a domácí většinou odhodí míček jenom k Dvořákovi.

30:26
    Krajcigr šel s Eklem do přečíslení 2 na 1 jenže přihrávku zblokoval domácí obránce!

30:11
    Teichmanova střela těsně minula horní tyč branky Dvořáka.

29:23

28:37
    Hosté v přesilovce pouze kombinují a vůbec nestřílejí.

27:47
    Šmíd šel do útoku v oslabení, ale vystřelil pouze do připraveného Dvořáka.

27:23
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Jakub Burian – 2 min., Nedovolené vrážení).

26:49
    Slaný střílel zprava, ale o hodně minul domácí branku a k míčku se dostanou Pardubice.

26:23
    Skvělý zákrok vytáhl Haleš!

26:07
    Česká Lípa je teď více na míčku a je aktivnější.

25:44
    Domácí obrana zblokovala tři pokusy České Lípy.

25:17
    Ekl vybojoval míček na útočné polovině a hosté se opět snaží rychle udeřit.
    23:56 Jan SAVICKÝ - 4:2

23:56
    Pardubice opět utíkají na dvou brankový rozdíl. Lukáš Prix nahrál do spodní části útočného hřiště JANU SAVICKÉMU, který procedil míček až za záda Dvořáka! Asistence: Lukáš Prix.

23:00
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Milan Tichý – 2 min., Hra na zemi).

21:55
    Na začátku druhé třetiny nejsou k vidění žádné střely ani větší šance.

20:55
    Pardubice vstoupily do třetiny aktivně a kombinují na polovině České Lípy.

20:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:41.

První třetina je u konce! Po necelý ch čtyř minutách šli do vedení domácí, poté srovnával hostující Kopič. Pardubice znovu odkočily za necelou minutu a půl a vedli 2:1. Náskok zvýšili ke konci třetiny na 3:1 a hosté ze standartní situace po přesné střele od Štěrby snížili na rozdíl jedné branky. Stav po první třetině je 3:2 pro hráče z Pardubic.

20:00

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.
    18:54 Daniel ŠTĚRBA - 3:2

18:54
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Ze standartní situace se prosazuje DANIEL ŠTĚRBA, po přihrávce od Ondřeje Kopiče.
    Asistence: Ondřej Kopič.
    17:48 Přemek PAKOSTA - 3:1

17:48
    Teď Česká Lípa zaspala a tohle jí bude hodně mrzet! Patrik Petr prostrčil na Přemka Pakostu, který vystřelil a umístil míček mezi nohu a ruku hostujícího gólmana. Asistence: Petr Patrik.

17:12
    Teichman měl před sebou prázdnou bránu, ale míček doputoval až do rohu hřiště.

16:08
    Krajcigr šel sám na brankáře, jenže Haleš pohotovým zákrokem zneškodnil jeho pokus!

15:17
    Domácí hráči hrají více na míčku v posledních minutách a jsou lepším týmem.

14:37
    Na zemi zůstává po souboji Šmíd, který se vzápětí zvedá za potlesku domácího publika.

14:30
    Bekhendovou střelu Petrželi zblokovali hostující hráči.

13:34
    Krajcigr na pravé straně střílel, ale pouze vedle brány domácího brankáře.

12:57
    Kopičovu ránu zneškodnil Haleš na poslední chvíli!

12:14
    Hosté se konečně dostali k míčku a mohou založit útok.

11:47
    České Lípě se nedaří sebrat balónek soupeři a stále se pouze jenom brání.

10:52
    Pardubice po vstřelené brance stále kombinují a snaží navýšit svůj náskok.
    9:24 Lukáš PRIX - 2:1

9:24
    Pardubice se znovu ujímají vedení! Přemek Pakosta našel na středu hřiště LUKÁŠE PRIXE, který vymetl pavučinu v levém horní rohu Dvořákovy branky. Asistence: Přemek Pakosta.

9:06
    Ekl se pokusil vystřelit, jenže míček mu poskočil a promáchl.
    8:08 Ondřej KOPIČ - 1:1

8:08
    Máme srovnáno! Radek Krajcigr bekhendem našel před bránou nabíhajícího ONDŘEJE KOPIČE, který umístil míček nad pravé rameno Haleše. Asistence: Radek Krajcigr.

7:36
    Oba týmy střídají a rozehrávat budou hosté.

7:01
    Dvořák vytáhl skvělý zákrok proti Pakostovi.

6:29

5:56
    Ekl dával do středu hřiště na Krajcigra, který minul branku a k míčku se dostali hosté.

4:56
    Střela Slaného těsně minula levý dolní roh branky.

4:29
    Česká Lípa si jako první zahraje přesilovou hru.

4:29
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Ivo Teichman – 2 min., nadzvedání hokejky).
    3:46 Lukáš KUČERA - 1:0

3:46
    Máme tu první branku utkání! Hostující Slaný špatně rozehrál, míček si zpoza brány vzal Přemek Pakosta, který nahrál na druhou stranu před branku volnému LUKÁŠI KUČEROVI, který zavěsil míček do odkryté klece! Asistence: Přemek Pakosta.

2:47
    Tichý vystřelil ze vzduchu mimo branku a k míčku se dostanou domácí.

2:02
    I Dvořák musel zasahovat po střele Teichmana.

1:14
    Jirsa nahodil míček pouze na hruď Haleše a ten rychle rozehrál.

0:26
    Česká Lípa se od začátku snaží o rychlý gól.

0:01

00:01

Začínáme v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.

Pardubice: hráči Pardubic na tom nejsou nejlépe, protože v tabulce Livesport Superligy sídlí na předposledním místě tabulky se 14 body a 22 odehraných utkání. V minulém kole se střetli s hráči Liberce a došlo k menšímu překvapení když Pardubice ukořistili z tohoto zápasu bod po prohře v prodloužení 5:6. Kvůli koronavirové situaci Sokoli hráli naposledy 10.1. a to může mít vliv na vývoj nebo i na výsledek utkání.

Česká Lípa: Česká Lípa je na tom téměř stejně jako hráči Pardubic, mají také 14 bodů, ale o 16 branek lepší skóre, takže jsou v tabulce na 12. místě. Tento souboj bude opravdu důležitý protože nejspíše oba týmy budou hrát o udržení, motivace je také Hattrick Brno, který má patnáct bodů a oba týmy by se před něj chtěli dostat. Česká Lípa také hrála naposledy druhý víkend v roce, kdy podlehla doma Mladé Boleslavi 5:9. Uvidíme jak tento souboj dopadne a kdo se případně posune na 11. pozici v tabulce pokud Hattrick neuspěje na půdě Liberce.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z 25.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy FBŠ Bohemians a FBC ČPP Bystroň Group. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 4. Lukáš Kučera, 10. Prix (P. Pakosta), 18. P. Pakosta (Petr), 24. Savický (Prix), 47. Lukáš Kučera (Savický), 50. P. Pakosta (Šmíd) – 9. Kopič (Krajcigr), 19. Štěrba (Kopič), 33. Dzierža (T. Kadlec), 49. Jirsa (Štěrba), 51. Slaný (Jirsa), 55. Tichý (J. Dvořák), rozh. náj. Jirsa