Sparta B – Vltavín 2:0 (kon.) | Opava – Uničov 3:5 (kon.) | Třinec – Hlučín 3:2 (kon.)
Plzeň – Chrudim 4:0 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Teplice B 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Písek 3:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 5:2 (kon.) | Zlín – Senica sk 4:0 (kon.)
Humenné – Spiš. N. Ves 2:1 (kon.) | Pohronie – KFC Komárno 0:0 (kon.) | Košice – Bardejov 3:0 (kon.)
Prostějov – Zlínsko 0:0 (zruš.) | FK Veres Rovno – Karviná 3:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 4:1 (kon.)
Příbram – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Žižkov – Sokolov 3:1 (kon.) | Dunajská Streda – FK Krasnodar sk 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
2:0 (2:0)
Loko Vltavín
cz Sobota 29.01.2022, 10:00 • UMT Zličín, Praha - Zličín • Prípravný zápas

Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Přípravné období běží na plné obrátky, proto nás od 10 hodin čeká souboj mezi Spartou B a Vltavínem.

1

10
    Tým Sparta B právě vstřelil branku!
    Strahovští jdou do vedení! Výborný presink Adama Goljana se vyplatil, jelikož obral soupeře o míč a předložil ho DANIELU ŽÍZALOVI, který svou šanci proměňuje.

33
    Vltavínská defenziva nezachytila únik YOUSSOUFA DAA, který přesnou střelou pod břevno navyšuje sparťanský náskok.

45

46

90

Utkání končí, sparťané rozhodli o vítězství dvěma góly v první půli. Obměněná sestava už po přestávce druhý gól nepřidala, tudíž Sparta zvítězila nad Vltavínem 2:0. (11:45:15)

Daniel Ryl

Góly: 10. Žížala, 33. Dao

AC Sparta Praha B: I. poločas: Benada – Vydra, Červak, Dudl, Tvaroh, Holoubek, Šilhart, Jonáš, Goljan, Žížala, Dao.
    II. poločas: Tůma – Dudl, Večerka, Vydra, Borkovec, Goljan, Šimáček, Pudhorocký, Šilhart, Dao, Kozák.

Loko Vltavín: Bude doplněno.