Sparta B – Vltavín 2:0 (kon.) | Opava – Uničov 3:5 (kon.) | Třinec – Hlučín 3:2 (kon.)
Plzeň – Chrudim 4:0 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Teplice B 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Písek 3:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 5:2 (kon.) | Zlín – Senica sk 4:0 (kon.)
Humenné – Spiš. N. Ves 2:1 (kon.) | Pohronie – KFC Komárno 0:0 (kon.) | Košice – Bardejov 3:0 (kon.)
Prostějov – Zlínsko 0:0 (zruš.) | FK Veres Rovno – Karviná 3:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 4:1 (kon.)
Příbram – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Žižkov – Sokolov 3:1 (kon.) | Dunajská Streda – FK Krasnodar sk 0:1 (kon.)
FC Zlín
4:0 (0:0)
FK Senica
Sobota 29.01.2022, 11:00 • Stadion Letná, Zlín (Česká republika) • Prípravný zápas

Dnešný duel je úspešne za nami. Tak ako to pre Senicu vyzeralo dobre, tak to dopadlo veľmi zle. V čase kedy sa fortunaligista snažil o vyrovnanie prišiel druhý gól a v samotnom závere ďalšie dva. Aj preto je z toho debakel 4:0. Zlín si však dnes zaslúžil zvíťaziť, pretože bol počas celého stretnutia lepším tímom. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (12:50:14)

90+1

90
    Senica si napokon z Česka odnesie debakel.

89
    Zlín dal gól! Gól strelil JAKUB JANETZKÝ. Ten vyskúšal šťastie z väčšieho uhlu a oplatilo sa.

88
    Zlín dal gól! Gól strelil ŠIMON CHWASZCZ, ktorý dostal peknú spätnú prihrávku, no a svojou strelou sa nemohol mýliť.

87
    Zlínu teda vyjde generálka pred ligovým zápasom s Libercom na výbornú.

86
    Senica sa dostane dopredu už iba sporadicky.

85
    Päť minút pred koncom riadneho hracieho času dnešného zápasu vedie Zlín nad Senicou 2:0.

84
    Domáci sa už dopredu výraznejšie netlačia.

83
    Tempo zápasu teraz mierne upadlo. Môže za to aj rozhodnutý stav.

82
    Zlín kontroluje záver stretnutia a nehodlá ho nechať zdramatizovať.

81
    Stretnutie sa ako keby už iba dohráva.

80
    Záverečných desať minút je v plnom prúde. Uvidíme, či sa Seničanom podarí zdramatizovať dnešný duel.

79
    O osude dnešného zápasu je s veľkou pravdepodobnosťou rozhodnuté.

78
    Zlín dal gól! Gól strelil DOMINIK SIMERSKÝ, ktorý si nabehol na rohový kop a s prehľadom ho premenil na druhý gól svojho tímu.

77
    Senica je síce pri lopte, ale top gólovú šancu si zatiaľ nevytvorila.

76
    Zhruba štvrťhodinu pred koncom riadneho hracieho času sú domáci v najtesnejšom vedení.