Jihlava – Chrudim | 0:0 (odl.) | | | Spartak Subotica – Karviná | 0:2 (kon.) | | | Michalovce – Lipany | 3:1 (kon.) |
Ružomberok – Niš | 2:1 (kon.) | | | Kazincbarcikai SC – Košice | 1:2 (kon.) | | | Žižkov – Vratimov | 4:1 (kon.) |
Sparta Praha – Lok. Moskva | 2:3 (kon.) |
Pobr. Slonoviny – Egypt | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Mali – Rov. Guinea | 0:0 (5:6 po pen.) |
Angers – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) |
Prostějov – Pardubice | 3:1 (kon.) | | | Brno – Trenčín | 1:3 (kon.) |
koniec po penal. (4:5)
Pobrežie Slonoviny
0:0
(0:0)
Egypt
118
|
Žlutou kartu dostává Wilfried Zaha (Pobřeží slonoviny).
|
|
112
|
Žlutou kartu dostává Simon Deli (Pobřeží slonoviny).
|
|
90+2
|
Žlutou kartu dostává Ahmed Sajid (Egypt).
|
|
9
|
Žlutou kartu dostává Simon Deli (Pobřeží slonoviny).
|
Góly:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 2:8. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:16.
Rozhodca: Ngambo – Kabene, Amaldine
Diváci:
Karty: 9. E. Bailly (CIV), 112. Deli (CIV), 118. Zaha (CIV) – 90+2. Zizo (EGY)
Nepremenená penalta:
Penaltový rozstrel:
1. séria:
1:0 Nicolas Pépé (CIV)
1:1 Zizo (EGY)
2. séria:
2:1 Ibrahim Sangaré (CIV)
2:2 Amr El Solia (EGY)
3. séria:
2:2 Eric Bailly (CIV)
2:3 Omar Kamal (EGY)
4. séria:
3:3 Maxwel Cornet (CIV)
3:4 Mohamed Abdel Monem (EGY)
5. séria:
4:4 Wilfried Zaha (CIV)
4:5 Mohamed Salah (EGY)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 2:8. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:16.
Pobrežie Slonoviny:
B. Sangaré – Aurier (C), E. Bailly, Deli, Konan – I. Sangaré, Seri (71. Boga), Kessié (30. Serey Dié) – Gradel (71. Zaha), Haller (106. Cornet), Pépé.
Náhradníci: Cissé, Eliezer – Boga, Y. Boli, Cornet, Kanon, Kossounou, Kouamé, Kouassi, Maïga, Serey Dié, Zaha.
Tréner: Patrice Beaumelle
Egypt: El Shenawy (88. Gabaski) – Kamal, Hegází, Abdel Monem, El Fotouh – El Solia, Fathy (84. Zizo), Alnaní – M. Salah, Mohamed (C) (91. Sherif), Marmúš (71. Trézéguet).
Náhradníci: Gad, Gabaski, M. Sobhy – as-Saíd, Trézéguet, Ashour, Sherif, Lasheen, Mahmoud Hamdy, Tawfik, Sobhi, Zizo, Marwan Hamdy, Dawoud, Ašraf, Alá.
Tréner: Carlos Queiroz
Náhradníci: Cissé, Eliezer – Boga, Y. Boli, Cornet, Kanon, Kossounou, Kouamé, Kouassi, Maïga, Serey Dié, Zaha.
Tréner: Patrice Beaumelle
Egypt: El Shenawy (88. Gabaski) – Kamal, Hegází, Abdel Monem, El Fotouh – El Solia, Fathy (84. Zizo), Alnaní – M. Salah, Mohamed (C) (91. Sherif), Marmúš (71. Trézéguet).
Náhradníci: Gad, Gabaski, M. Sobhy – as-Saíd, Trézéguet, Ashour, Sherif, Lasheen, Mahmoud Hamdy, Tawfik, Sobhi, Zizo, Marwan Hamdy, Dawoud, Ašraf, Alá.
Tréner: Carlos Queiroz
Rozhodca: Ngambo – Kabene, Amaldine
Diváci:
Jiří (PLZ) Beníšek