Jihlava – Chrudim 0:0 (odl.) | Spartak Subotica – Karviná 0:2 (kon.) | Michalovce – Lipany 3:1 (kon.)
Ružomberok – Niš sk 2:1 (kon.) | Kazincbarcikai SC – Košice sk 1:2 (kon.) | Žižkov – Vratimov 4:1 (kon.)
Sparta Praha – Lok. Moskva 2:3 (kon.)
Kazincbarcikai SC
1:2 (1:0)
FC Košice
Streda 26.01.2022, 14:05 • Pete András Stadion, Kazincbarcika • Prípravný zápas

Košičania sa nevzdali, v druhom polčase boli lepším tímom, aby si po góloch Cortésa a Jakúbeka pripísali prvý triumf v príprave nad maďarskou Kazincbarcikou. (15:58:46)

Tím FC Košice dal gól!
    V samom závere Košičania otáčajú vedenie! Z pokutového kopu sa presadil MATEJ JAKÚBEK!

89
    Ale pozor, prišla strata lopty, Košice sa dostali do pokutového územia, kde boli faulovaní! Nariadený bol pokutový kop.

89
    Smerujeme do posledných sekúnd stretnutia. Pri lopte Kazincbarcika.

88
    Hosťujúci obranca si poradil s krídelníkom domáceho celku a ustál osobný súboj pri postrannej čiare.

86
    Mužstvo domácich postupovalo dopredu cez os ihriska. Škoda len, že hostia prečítali tento úmysel, je po šanci.

85
    Pokus hostí o založenie akcie stredom ihriska, to im ale nevyšlo podľa predstáv a o loptu prichádzajú.

84
    Opäť sa ale nehralo, duel sa v závere kúskuje.

82
    Štatistiky na konci 81. minúty:

Strely na bránu – 5:9.
    Držanie lopty – 39 % : 61 %.

81
    Šiesta strela mimo brány v podaní slovenského druholigistu.

80
    Nehralo sa necelé dve minúty, aktéri na trávniku si mohli na malú chvíľu vydýchnuť pred poslednou desaťminútovkou.

78
    Na zemi leží košický hráč, hra je prerušená.

77
    Hosťujúci hráči založili nebezpečný útok, ktorý bol zakončený šikovnou strelou. Tá smerovala do priestoru bránky. Gólman si na svoje konto pripíše dôležitý zákrok.

75
    Postup domácich bol zastavený nedovoleným zákrokom na polovici ihriska.

74
    Za uplynulú štvrťhodinu sme videli iba jednu koncovku – tá letela na košickú bránu.

72
    Do konca zostáva zhruba dvadsať minút. Podarí sa Košičanom pripísať si prvý triumf prípravy?