Carolina – NY Rangers 6:3 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Detroit – Dallas 4:5 (po pr.)
NY Islanders – Arizona 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:5 (kon.) | Vancouver – Florida 1:2 (1:2 po s.n.)
Anaheim – Tampa Bay 5:1 (kon.) | Seattle – St. Louis 0:5 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 6:3 (kon.)
Boston – Winnipeg 3:2 (kon.)
Buffalo Sabres
6:3 (4:2, 1:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
cz Sobota 22.01.2022, 19:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

54:38
    Rasmus Dahlin (BUF) tak dostane menší trest, ale nezdá se, že by přesilovka Philadelphie měla na dnešním výsledku něco změnit.

43:46
    Gerry Mayhew (PHI) ve středním pásmu zasáhl soupeře vysokou holí, za což dostává dvě minuty.

39:41
    Gól z toho nebyl, ale ruční brzda Peytona Krebse (BUF) je potrestána dvěma minutami.

38:30
    Sudí znovu fouká do píšťalky, protože Zack MacEwen (PHI) zatáhl Jeffa Skinnera (BUF), který je naopak potrestaný za simulování!

35:48
    Rozhodčí přerušuje hru, protože John Hayden (BUF) v útočném pásmu podrazil soupeře, za což dostává přísné dvě minuty.

31:24
    Rozhodčí přerušil hru, protože Travis Konecny nepříjemně přišpendlil Jeffa Skinnera, což se nelíbilo Rasmusi Dahlenovi (BUF), který se po něm vrhl!

20:15
    Okamžitě po vhazování fauluje Peyton Krebs (BUF), jehož seknutí do Atkinsonových rukavic sudí nepřehlédl.

15:33
    Hotovo, gól platí! Rozhodčí posoudil situaci jako čistou, což znamená, že hosté dostávají menší trest za neúspěšnou trenérskou výzvu.

14:37
    Domácí se přece jen dostali do útočné třetiny, kde si došli pro faul Zacka MacEwena (PHI). Borec, který se mezi českými fanoušky "proslavil" nedávnou bitkou se Zdenem Chárou, dostává menší trest za hákování.

Daniel Ryl

Góly a asistencie: 2. J. Skinner (Tuch, Cozens), 16. Tage Thompson (Tuch, J. Skinner), 16. Tage Thompson (Dahlin), 18. Krebs (Jokiharju, Jankowski), 23. Krebs, 45. J. Skinner (Dahlin, Tage Thompson) – 12. Ristolainen (Sanheim), 13. Giroux (Provorov, Atkinson), 55. Giroux (Konecny, Atkinson)

Buffalo Sabres: Houser (Dell) – Jokiharju, Dahlin (A), Pysyk (A), M. Samuelsson, Hägg, Bryson – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – B. Murray, Cozens, V. Olofsson – Jankowski, Krebs, R. Asplund – Hayden, Eakin, Bjork.
    Tréner: D. Granato

Philadelphia Flyers: M. Jones (18. Hart) – Braun, Provorov (A), Sanheim, York, Ristolainen, Yandle – Atkinson, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Mayhew, Frost, Allison – J. Cates, MacEwen, Willman.
    Tréner: M. Yeo

Rozhodca: St. Pierre, Markovic – Alphonso, Kelly

Diváci: 9 264