Florida – Tampa Bay 9:3 (kon.) | Columbus – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Carolina – Montreal 4:0 (kon.)
NY Islanders – Buffalo 4:1 (kon.) | Seattle – Calgary 4:6 (kon.) | LA Kings – Vancouver 2:1 (2:1 po s.n.)
San Jose – Philadelphia 3:2 (po pr.) | NJ Devils – Edmonton 6:5 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Piatok 31.12.2021, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:28:52)

Střely na branku: 46 – 25

Je dobojováno, Sharks sice v závěru třetí třetiny přišli o své vedení, ale nakonec rozhodli v prodloužení díky Tomáši Hertlovi a dva body tak zůstávají v San Jose. Philadelphia si z ledu Žraloků odvezou jeden bod.

64:29 Tomáš HERTL - 3:2

64:29
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Jednatřicet vteřin před koncem prodloužení je rozhodnuto. Erik Karlsson dobře našel přihrávkou TOMÁŠE HERTLA, který byl těsně před Sandströmem a vystřelil. Puk se nejprve odrazil od nohy hostujícího hráče, ale následnou dorážku už neměl hostující brankář šanci chytit – 3:2. Asistence: Erik Karlsson.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:32
    Flyers sice byli v útočném pásmu, ale nedokázali překonat Reimera, který zastavil pokus Ristolainena.

62:40
    Farabee se natlačil až před Jamese Reimera, ale neuspěl. Následně pak byla hra vytažena do středního pásma. Hosté se sice vraceli zpět dopředu, zastavil je ale ofsajd.

61:57
    Další aktivita domácích, Nick Bonino ale přišel o puk a s ním jdou na druhou stranu zase hráči Philadelphie.

61:13
    Travis Konecny na pravé straně švihl do puku a jeho pokus se zastavil na betonu Reimera, na druhé straně pak znovu ohrozil Sandströma Tomáš Hertl, ale neprocedil kotouč za jeho záda.

60:44
    Tomáš Hertl objel branku Sandströma a poté zakončil u jeho levé tyče, ale škvírku tam hostující brankář utěsnil a nedovolil, aby Sharks rozhodli.

60:34
    Sharks jsou v držení kotouče a směřují před branku hostů, ale zatím se jim nedaří rozhodnout zápas. Na druhé straně se to pak nepovedlo hostům.

60:01

Střely na branku: 44 – 23

Základní hrací doba nepřinesla výsledek a na řadu tedy přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokus ani tohle nevyjde ani na jedné straně, budeme svědky samostatných nájezdů.

60:00

59:51
    Ještě mají puk hosté, ale drží ho jen ve vlastním obranném pásmu a nyní je už jasné, že zápas se v základní hrací době nerozhodne.

59:38
    Farabee opět vystřelil, ale na Reimera si nepřišel.

59:05
    Nyní už se dostal ke střele Tomáš Hertl, jenž nenachytal Sandströma, ten jeho pokus kryje a hra je zastavena. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

58:56
    Žraloci protáhli puk do útočného pásma, ale vystavili se ofsajdové pasti a hra je tak vytažena zpět do středního pásma, kde se bude za malý okamžik vhazovat.

58:30
    Poté to zkusili také hosté, kteří vyzkoušeli pozornost Jamese Reimera, který uspěl a má puk ve své moci.

58:10
    Noah Gregor dostal pas a šel před branku soupeře, ale jeho zakončení se nevešlo mezi tři hostující tyče.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:57
    Nyní jsou při chuti hosté, kteří vycítili šanci a znovu se dostali do zakončení před Reimerem, ten ale nemusel zasahovat, pomohla mu obrana.

56:10
    Sharks v závěru ztratili své vedení a dost možná uvidíme dnes nastavenou hrací dobu. Do konce zbývají necelé čtyři minuty.

56:10
    Na řadě je další komerční přestávka.
    55:57 Joel FARABEE - 2:2

55:57
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A to se povedlo. Je vyrovnáno a začíná se opět od začátku. JOEL FARABEE převzal na levé straně puk a poté se opřel do střely na kruhu a ta se zastavila až za zády Jamese Reimera – 2:2. Hosté jsou tak zpátky ve hře o body. Asistence: Oskar Lindblom a Keith Yandle.

55:26
    Hosté mají puk ve své moci a od svého brankáře jdou rychle do akce, čas jim ubíhá a rádi by vyrovnali.

54:48
    Zakázané uvolnění Sharks, hra se tedy stěhuje před branku Jamese Reimera.

54:10
    Kevin Hayes neúspěšně atakoval domácí klec, na druhé straně pak svižně pálil Timo Meier, ale jeho rána byla brankářem Flyers sražena do bezpečí.

53:52
    Na druhé straně musel zakročit také James Reimer, jenž podržel svůj tým a jeho těsný náskok.

53:26
    Od modré čáry napřáhl Brent Burns a jeho svižná rána pak končí znovu na pozorném hostujícím brankáři, jenž zapisuje další veledůležitý zákrok.

53:16
    Philadelphia je v plném počtu.

52:07
    Erik Karlsson pálil od modré čáry a jeho pokus vyráží obrana Philadelphie do bezpečí, ale puku se znovu zmocnili domácí a tlačí před Sandströmem.

51:40
    Timo Meier se natlačil před brankoviště, kde tečoval pokus Brenta Burnse od modré čáry, ale Felix Sandström vše dobře viděl a střelu chytá. Hra je poté přerušena.

51:16

51:16
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Zack MacEwen – 2 min., podrážení).

51:11
    Domácí mají dlouho ponechanou výhodu a dostali se několikrát do zakončení. Pokud toho nevyužijí, zahrají si přesilovou hru.

51:05
    Radim Šimek vyslal nebezpečnou střelu ze střední vzdálenosti a po ní šel do zákroku Felix Sandström. Hned nechal hru plynout a poslal puk spoluhráčům.

49:38
    I Burns už je na ledě a Sharks jsou v plném počtu. Dvojnásobné oslabení zvládli a tohle je může ještě více zocelit, naopak hosté toho mohou litovat.

49:33
    Timo Meier je na ledové ploše a to nejhorší mají Sharks za sebou.

48:31
    Sharks se ubránili další nebezpečné akci, získali puk a okamžitě ho vyhodili až před branku Flyers. Následuje rychlé střídání unavené trojice hráčů.

48:15
    Lavička Flyers si bere oddechový čas.

48:12
    Philadelphia se usadila v pásmu domácích, zblízka střílel James van Riemsdyk, ale pozorný James Reimer jeho pokus zneškodnil.

47:47
    Krušné chvíle pro Sharks, hosté si zahrají dlouhou přesilovku pět na tři!

47:38
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., podrážení).

47:33
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., hákování).

47:25
    James Reimer čelil dvěma střelám hostů, poté se domácí hráči dostali na puk a rychle otáčejí hru před branku Felixe Sandströma.

47:05
    Travis Sanheim byl dalším hráčem Flyers, který se dostal zblízka ke střele před Reimerem, ale ten ji bezpečně kryje. Následuje přerušení hry a také komerční přestávka.

46:13
    Jonah Gadjovich si klepal o přihrávku, ta ale nepřišla. Poté šli do akce hosté a po ráně Zacka MacEwena z prostoru mezi kruhy musela do akce obrana Sharks a také James Reimer.

44:49
    Joel Farabee se natlačil na vnitřní hranu pravého kruhu, poté vytáhl dobrý pokus, jenž ale kryje James Reimer.

44:10
    Pozor si musel dávat James Reimer, který čelil akci soupeře, ale u brankoviště zasáhl puk a poslal ho do rohu obranného pásma.

43:38
    A český obránce podruhé v akci, nyní vyslal na branku hostů nebezpečný projektil, ovšem Felix Sandström byl znovu pozorný.

43:12
    Radim Šimek svou aktivitou sebral puk soupeři a San Jose otočilo hru na druhou stranu. Poté byl v šanci Jonah Gadjovich, ale Felix Sandström byl opět ve svém brankovišti připraven.

41:46
    Hosté jsou už v plném počtu.

41:05
    Alexandr Barabanov se natlačil před brankoviště, kde v pádu zakončil, ale ve velké šanci Sandströma neprostřelil!

40:38
    Ovšem hosté se dostali k odraženému puku a ten vyhodili až před Jamese Reimera a osvobozují se.

40:13
    Sharks dohrávají svou přesilovou hru, kterou utnula druhá siréna a už se usadili v pásmu soupeře, kde kombinují před Felixem Sandströmem.

40:01

Střely na branku: 28 – 16

Také druhé dějství je u konce. To vyznělo lépe pro domácí Žraloky. V šestadvacáté minutě skóroval ve vlastním oslabení Logan Couture a zařídil tak vyrovnání. Začínalo se tak znovu od začátku. Tahle branka Sharks nakopla a přesně o dvě minuty později strhl poprvé vedení na stranu San Jose Brent Burns, jehož ke střele vyzval Tomáš Hertl. Od té doby byli Sharks aktivnější a snažili se přidat pojistku, ovšem Felix Sandström jim to nepovolil. Nic není rozhodnuto, ještě nás asi čeká napínavá třetí perioda, která začne přibližně v 6:22.

40:00

39:46
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., držení).

39:30
    Logan Couture číhal v pásmu soupeře a chtěl o puk obrat obrannou dvojici Flyers. To se mu ale nepovedlo.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:07
    Další akci hostů zastavila obrana Žraloků, Radim Šimek vytáhl puk do neutrální zóny tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a Sharks rychle střídají.

37:22
    Joel Farabee zachytil rozehrávku domácí obrany, ale poté se nedostal z otočky do zakončení. Místo toho pak domácí hráči pláchli na druhou stranu.

36:23
    Alexandr Barabanov se snažil dojet puk na pravém kruhu, nakonec na něj nedosáhl a rázem končí další slibně se rodící akce Žraloků.

35:48
    Radim Šimek ve spolupráci s Jacobem Middletonem střílel z pravé strany, ale kotouč prosvištěl jen vedle protější tyče.

34:59
    Po vhazování před Sandströmem šli hosté na opačnou stranu, ale nedokázali ohrozit Jamese Reimera. Ten nemusel zasahovat a navíc jeho spoluhráči rychle otočili hru na opačný konec kluziště.

34:22
    Noah Gregor pláchl obraně hostů podél mantinelu, poté si sjel blíže Sandströmovi, sice ho clonil obránce hostů, přesto bekhendem Gregor ohrozil brankáře Flyers a musel zakročit.

34:03
    James van Riemsdyk po delší pauze hostů, kdy byli Flyers pod tlakem, střílel na Jamese Reimera, jenž v pohodě kryje puk do lapačky a hra je zastavena. Následuje také další komerční pauza.

33:17
    Nick Bonino nadvakrát střílel na branku hostů, ale Felix Sandström nastavil beton, který proti střele Nicolase Melocheho jen zaduněl.

32:41
    Hosté jen vyhodili puk do středního pásma, kde ho zachytil opět Jacob Middleton a San Jose jde znovu do teritoria Philadelphie.

31:43
    Marc-Édouard Vlasic obral soupeře o puk a domácí šli do postupného útoku. Brent Burns napřáhl ke střele, kterou Sandström srazil před sebe, dorážka Jonaha Gadjoviche ale šla jen mimo.

31:04
    Radim Šimek získal na soupeři puk a znovu se tak Žraloci dostali do akce, tu zastavila pozorná obrana soupeře a vytáhla kotouč do neutrální zóny,

30:15
    Jsme za polovinou základní hrací doby a u puku jsou opět Sharks. Jacob Middleton posunul kotouč před brankoviště, ale tam nebyl nikdo, kdo by jeho nahození tečoval.

29:53
    Domácí notně ožili a znovu se po krátké pauze dostali ke střele, kterou zablokovala obrana Flyers. Poté puk raději pojistil Sandström, jenž přerušuje hru.

28:37
    Další komerční přestávka.
    27:20 Brent BURNS - 2:1

27:20
    Přesně o dvě minuty později, už v plném počtu otáčejí skóre zápasu na svou stranu Žraloci a jdou poprvé do vedení. Tomáš Hertl našel přihrávkou BRENTA BURNSE, jenž si našel dobrou střeleckou pozici a po ní vymetl pavučiny v hostující síti – 2:1. Asistence: Tomáš Hertl a Jacob Middleton.

27:07

26:36
    A Logan Couture měl další šanci v oslabení, z levé strany prověřil Sandströma, který jeho pokus nejprve vykryl betonem a poté dorážku stejného hráče kryje na své hrudi. Hra je zastavena.
    25:20 Logan COUTURE - 1:1

25:20
    Hosté mohli navýšit svůj náskok, když dostali přesilovou hru. Ale hned v jejím úvodu paradoxně v oslabení skórují domácí a je vyrovnáno! LOGAN COUTURE se protáhl do útočného pásma a poté svižnou střelou zápěstím překonal hostujícího brankáře mezi jeho betony – 1:1. Asistence: Andrew Cogliano a Jacob Middleton.

25:07
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Nicolas Meloche – 2 min., hrubost).

24:14
    Pokračuje se v pěti hráčích na obou stranách, v útoku jsou Sharks a pokusí se ohrozit branku Felixe Sandströma.

23:46
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Jeffrey Viel – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Seeler – 5 min., bitka).

23:46
    Nick Seeler a Jeffrey Viel se nyní do sebe pustili a jsme svědky bitky. Ta nakonec končí výhrou hostujícího hráče a oba kohouti putují na trestnou lavici.

23:43
    Po chvilce pak střílel Zack MacEwen a jeho střelu pak chytá James Reimer.

23:13
    Rasmus Ristolainen našel přihrávkou na modré čáře volného Travise Sanheima a ten z nápřahu poslal nebezpečný pozdrav na Jamese Reimera, ale ten si dokázal poradit.

22:28
    Andrew Cogliano zachytil puk a ten tedy neskončil ve středním pásmu, hned ho nasměroval před brankoviště hostů, odkud střílel Jonah Gadjovich, ale Sandström byl znovu pozorný.

21:28
    Teď se usadili v pásmu domácích hosté a rozvinuli akci, po které od modré čáry z první pálil Travis Sanheim, ale beton Reimera byl na místě připraven.

20:53
    Další pokus domácích zastaven obranou hostů a poté má puk v lapačce Felix Sandström, který znovu raději zastavuje hru.

20:23
    Sharks se hned v úvodu druhé třetiny dostali do útočné akce, tu zakončil Timo Meier, ale jeho pokus bezpečně pokryl Felix Sandström. Hra je zastavena a buly po jeho pravé ruce.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:30.

Střely na branku: 12 – 7

První třetina duelu mezi San Jose Sharks a Philadelphií Flyers je minulostí. V ní jsme sledovali svižný hokej, který dlouho nenabízel žádnou přesnou trefu. To se změnilo v šestnácté minutě, kdy dostal dobrou přihrávkou na levou stranu Morgan Frost a jeho okamžitý pokus zaplul do domácí branky. Žraloci měli také šance na skórování, zejména dost často střílel Tomáš Hertl, ale nakonec se vyrovnání nekonalo.

20:00

19:47
    James Reimer se pořádně protáhl proti pokusu soupeře a hned je hra zase zastavena. Následně pak si nechal ještě upravit výstroj a chvilku se nehrálo. Nyní už se pokračuje, ale vypadá to, že se už nic nestane.

19:26
    Závar před domácí brankou, nakonec to Žraloci ustáli a hned dostali puk do neutrální zóny.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:40
    Po něm to od modré čáry zkusil jeho krajan Radim Šimek, někdejší liberecký Bílý Tygr však pálil jen vedle pravé tyče z pohledu Sandströma.

17:58
    Nick Bonino čekal na vrcholu kruhů na přihrávku, ale ta se k němu nedostala. Následně pak střílel švihem Tomáš Hertl, jehož pokus semaforem kryje Felix Sandström.

17:30
    Zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje před branku Jamese Reimera. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce. Flyers tak zadarmo získali útočnou třetinu.

17:03
    Logan Couture se snažil dorážet puk u brankoviště hostů, ale nadvakrát se mu to nepovedlo.

16:52
    15:23 Morgan FROST - 0:1

15:23
    A hned z toho udeřili hosté. Po krásně sehrané kombinaci dostal na levou stranu přesnou přihrávku MORGAN FROST, jenž střelou z první trefil odkryté místo v domácí brance. Puk prošel nad nataženou rukou Jamese Reimera, který se v pádu snažil zabránit gólu, ale marně – 0:1. Asistence: Travis Konecny a Oskar Lindblom.

14:51
    James Reimer vyjel za svou branku, aby pomohl s rozehrávkou spoluhráčům. Ti se nakonec dostali ven z obranného pásma, záhy ale kotouč ztratili.

14:35
    Hra byla po zákroku Reimera přerušena a je tu další komerční přestávka.

14:35
    Jonathan Dahlén dostal puk těsně před brankoviště, kde ho dorážel Tomáš Hertl, ale i tato velká šance San Jose nekončí gólem. Na druhé straně pak prověřili hosté Jamese Reimera, který jistí nebezpečnou střelu.

13:47
    Ivan Provorov vybojoval u zadního hrazení puk na stranu Flyers, ale ten zachytil bojovník Tomáš Hertl. Hra se tak přesouvá opět opačným směrem.

12:41
    Další oslabení ze strany hostů zvládnuto a Philadelphia je v plném počtu.

12:37
    A opět se domácím nedaří využít početní výhodu, k puku se dostal Ivan Provorov a ten letí až před Jamese Reimera.

11:52
    Od vlastní branky tak zakládali další akci Žraloci, Brent Burns to celé táhl, pak ale přišla nepřesná přihrávka směrem před branku soupeře a ten se opět osvobozuje.

10:59
    Sharks mají k dispozici další přesilovou hru a už se nastěhovali do pásma Philadelphie. První střela končí na rozkleku Felixe Sandströma a následně pak se hosté osvobozují.

10:41
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Max Willman – 2 min., nedovolené bránění).

10:28
    Tomáš Hertl se od pravého hrazení dostal rychle do prostoru mezi kruhy, ale nedočkal se přihrávky. Na druhé straně musel krýt pokus Kevina Hayese James Reimer, jenž okamžitě přerušuje hru.

Zajímavost: Původně byl do brankoviště hostů nominován Martin Jones, který ještě v loňské sezóně působil právě v San Jose, odkud zamířil do Philadelphie. Nakonec se ale mezi třemi tyčemi od úvodních minut nepředstavil. Nyní v pauze ho zdravilo domácí publikum a Jones toto opětoval.

10:01
    V polovině první třetiny je hra přerušena a prostor dostává první komerční přestávka tohoto duelu.

09:27
    Nepovedená akce hostů a následně i domácích hráčů. U puku tak jsou znovu Letci a otáčejí hru směrem k brance Jamese Reimera.

08:54
    Další akce San Jose a v ní Nick Bonino. Ten švihl do puku a ten končí jen na betonu Felixe Sandströma. Hned poté jdou do útoku zase jeho spoluhráči.

08:10
    Oskar Lindblom to měl sice těžké, přesto se procpal dovnitř levého kruhu a jeho žabka pak končí na vyrážečce Jamese Reimera.

07:09
    Hosté se ubránili a už jsou v plném počtu.

06:50
    Po ráně Brenta Burnse zaduněly betony hostujícího brankáře Sandströma a akce pokračovala dále, další pokus Tomáše Hertla už byl sražen do rohu pásma Flyers.

06:37
    Brent Burns udržel puk na modré čáře, poté se do blízkosti Felixe Sandströma dostal Lane Pederson, ale jeho dopíchnutí puku kryje hostující brankář a hra je zastavena.

05:59
    Jonathan Dahlén to hned zkusil nebezpečným zakončením v prostoru mezi kruhy, ale obrana Flyers si poradila. A hned puk vyhodila až před branku Jamese Reimera.

05:44
    Erik Karlsson už táhne akci domácích a ti se pokusí o první akci v početní výhodě.

05:09
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., držení).

04:56
    James van Riemsdyk neprošel skrze žraločí obranu a do následného protiútoku se dostali domácí hráči a vynutili si faul. Mají ponechanou výhodu a pokud ji nevyužijí, zahrají si přesilovou hru.

04:25
    Jacob Middleton zablokoval pokus soupeře, poté jistil puk James Reimer a hra je zastavena. Za chvíli se bude vhazovat po pravici domácího brankáře.

03:29
    Logan Couture dostal na pravou stranu přihrávku a hned z kruhu vystřelil. Jeho táhlá střela ale končí jen kus vedle protější tyče.

02:24
    Až nyní se to povedlo a hned střílel Marc-Édouard Vlasic, jeho pokus ale srazila obrana Flyers do bezpečí.

01:49
    Brent Burns v rohu obranného pásma získal puk a rychle s ním přejel do středního pásma, ale Žralokům se přechod dopředu znovu vůbec nepovedl.

00:45
    Hned na to šli do akce domácí hráči, ovšem už před útočnou modrou čárou ztratili puk, který mají ve své moci znovu hráči Philadelphie.

00:15
    James Reimer hned musel zasahovat u svého brankoviště, když se na něj natlačil Kevin Hayes. Své místo u pravé tyče si však pohlídal a kotouč vytěsnil mimo ohrožení své branky.

00:01

San Jose Sharks: J. Reimer (Sawchenko) – B. Burns, J. Middleton, E. Karlsson (A), R. Šimek, M.-É. Vlasic, Meloche – Barabanov, Couture (C), T. Meier – Nieto, Hertl (A), Gregor – Bonino, Cogliano, Viel – Pederson, Gadjovich, Dahlén.
    Trenér: Bob Boughner

Philadelphia Flyers: Sandström (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Yandle, Seeler – Konecny, K. Hayes (A), Farabee – Atkinson, Giroux (C), Lindblom – Frost, J. van Riemsdyk, MacEwen – P. Brown, Willman, J. Cates.
    Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: Walsh, Blandina – Suchánek, Barton.

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) 15+8
    Radim Šimek (SJS) 1+1

Vzájemná utkání

V probíhající sezóně se oba týmy ještě neutkaly, bude to tak pro ně vůbec první společný zápas. Naposledy se spolu střetly v sezóně 2019/2020, která už byla taktéž poznamenána pandemií koronaviru. Tehdy jednou zvítězilo San Jose 6:1, poté se zase z výhry radovali hráči Philadelphie po výsledku 4:2.

Hosté z Philadelphie Flyers jsou v Metropolitní divizi taktéž na pátém fleku a na své konto zatím zapsali jednatřicet bodů. I oni jsou tak určitě ve hře o vyřazovací boje, kde by nechtěli chybět. Letci před již zmíněnou pauzou v NHL zapsali dvě výhry po sobě. Obě v prodloužení. Nejprve porazili doma Ottawu 4:3 v nastavené hrací době, poté 3:2 Seattle. A dnes by rádi navýšili úspěšnou šňůru, i když na hřišti Žraloků ze San Jose je nečeká nic lehkého. Půjde o napínavý duel a musíme se nechat překvapit, který z týmů z něho vyjde jako vítěz ať už po základní hrací době, prodloužení či dokonce samostatných nájezdech.

Nejproduktivnější hráči

Claude Giroux 11+15
    Cam Atkinson 12+8
    Travis Konecny 5+13

Hokejisté San Jose Sharks se v tabulce v Pacifické divizi nacházejí na pátém místě se ziskem třiatřiceti bodů a drží se tak na pozici, ze které by v tuto chvíli mohli bojovat o vyřazovací boje. Ovšem sezóna je ještě hodně dlouhá a stát se může cokoli. Každopádně by Žraloci rádi po neúspěšné loňské sezóně pronikli do play-off a udělají pro to maximum. Dvakrát po sobě San Jose prohrálo, a sice se Seattlem a Vancouverem. Poté následovala delší pauza kvůli koronaviru a po ní pak Sharks uspěli. V divoké přestřelce se z vítězství nad Arizonou radovali právě hráči San Jose, kteří svého soka srazili až po nájezdech 8:7. Trefili se oba čeští zástupci v tomto celku, a sice Radim Šimek a Tomáš Hertl. Druhý jmenovaný se díky tomu posunul na šestou příčku nejlépe skórujících hráčů v historii organizace San Jose. Budou oba hráči skórovat i dnes?

Timo Meier 13-18
    Logan Couture 10+17
    Tomáš Hertl 15+8

Hezké časné silvestrovské ráno přeji všem příznivcům hokeje. Na programu je po pauze porce zápasů v zámořské NHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy San Jose Sharks a Philadelphia Flyers.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 26. Couture (Cogliano, J. Middleton), 28. B. Burns (Hertl, J. Middleton), 65. Hertl (E. Karlsson) – 16. Frost (Konecny, Lindblom), 56. Farabee (Lindblom, Yandle)

Tréner: Bob Boughner

Tréner: Mike Yeo

Rozhodca: Walsh, Blandina – Suchánek, Barton

Diváci: 12540