Rayo Vallecano – Alavés 2:0 (kon.) | Sociedad – Villarreal 1:3 (kon.) | Barcelona – Elche 3:2 (kon.)
Sevilla – Atlético Madrid 2:1 (kon.)
FC Barcelona
3:2 (2:0)
Elche CF
Sobota 18.12.2021, 18:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 18. kolo

88
    Zápas končí pre marockého mladíka Ezzalzouliho. Na záverečných pár minút si zahrá Balde.

83
    Tak Mojica napokon v zápase pokračovať nemôže. Nahradí ho Josema.

76
    Na striedačku odchádza Frenkie de Jong. Vystrieda ho Riqui Puig.

72
    K prvému striedaniu sa už odhodlal aj tréner Xavi. Strelca prvého gólu Ferrana Blanca vymení Nico González.

60
    Z ihriska takisto schádza Fidel. Na jeho miesto sa zaradí Milla.

60
    Elche prichádza s ďalším striedaním. Mascarella vymení Guti.

46
    Elche sa rozhodlo na začiatku druhého polčasu hneď pre dvojité striedanie. Zápas končí pre Josana a Marconeho. Nahradí ich dvojica Tete Morente a Gumbau.